Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość wkurw

pierdolony szef

Polecane posty

Gość wkurw

daje premie na lewo tylko tym swoim pupilkom handlowcom z jednego pokoju, juz drugi raz w m-cu kurwa, jak tu sie nie wkurwiac, same dupolizy w tej firmie, jak nie polizesz dupy szefowi to nie masz nic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miskulka
czyli tak jak wszędzie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wkurw
kafeterianko anko - w doopie głęboko to mam, jak sytuacja będzie skrajna to wywalę mu to w czerep

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Czy to znaczy
:-) dobre

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale sie usmialam
no tak bo w tym kraju normalnego szefa sie nie znajdzie, albo taki co molestuje albo chce zeby mu dupe lizano, tragedia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wkurw
mysle, że są normalni szefowie, a nie tylko zakompleksione gnidy jak ten u mnie, co nigdy nie docenia czyjejś pracy, jedynie wazeliniarstwo... poza tym to nie tragedia idioto/tko a jedynie stwierdzenie wkurwiającego faktu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kkarrolinka
idz pierdolnij mu z pol obrotu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale sie usmialam
No dokladnie, widac ze ledwo zipiesz wiec lepiej sie zwolnij bo juz ci zdrowie psychiczne siada

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wkurw
moje zdrowie psychiczne niech was nie obchodzi:D lepiej martwcie się o siebie i nie czytajcie czegos co was drażni:P panimały?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wkurw
męczę się, owszem, ale lubie swoje stanowisko, wyrazam jedynie swoje wkurwienie na tą małą gnidę-szefa, gdyby nie on, byłaby to praca marzeń

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wkurtojatwojszef
nie miales i nie bedziesz mial premi nigdy1 wiesz za co zlamales podstawowa zasade jak ci moge dac premie jak negujesz wszystko co ja powiem daje ci polecenie a ty co nie nadazasz ale to nic bo to nie o to chodzi chodzi o to ze prosilem cie prosilem!masz sie nie rozmnazac a ty co po 2 miesiacach oznajmiasz mi ze bedziesz ojcem-to tyle papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wkurw
hehehe będę ojcem? ...z tym, że ja to kobieta, ćwoku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hahahahahaaa..............
wkurw ale jestes super ...... zawsze tak jest jak praca super to szef hujowy a jak szef super do praca do dupy......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hahahahahaaa..............
wkurw a Ty zasluzylas na ta premie????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hahahahahaaa..............
zapytaj go prosto z mostu za kogo on cie uwaza??? kim ty jestes dla tej firmy i ze tobie sie tez nalezy kurwa mac .....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja to znammmm
ja musialam lizac dupsko 3 lata, w koncu tym pizdnelam i odeszlam w cholere.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wkurw
może pytanie inne- a czy tym lizusom się należy? robią mniej niż ja, a dostają premie za to, że wchodzą szefowi w tyłek. takie fakty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dddddd123654789
nic się nie przejmuj, ja robiłam dokładnie to samo co koleżanka obok, po czym ja dostałam 2000 brutto, a koleżanka 9000, to dopiero można się wkuriwć.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dddddd123654789
premie rozdzielała kobieta ,ps. już tam nie pracuję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wkurw
no i o to chodzi, na jakiej podstawie można ocenić dwa stanowiska tak różnie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wkurw
Ty dddddd..ileśtam nie pie rdol , bo obciągać , ą obciągać dobrze i z połykiem to dwie różne sprawy. Wziąć do buzi i pomymlać wacka to nawet byle Grzesiek potrafi , natomiast zrobić loda tak , żeby w krzyżu strzelało przez 10 minut to mało jaka korwa potrafi. Stąd ta różnica w wynagrodzeniu. Musisz do mnie przyjść na test.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wkurw
heh podły podszyw

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Monika Artemizol
Ale ty facet jesteś zboczony , powinieneś się nazywać Pi er dolo ny zboczeniec , albo bezjajowy gawędziasz erotoman. wstyd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Grześ co ma Koniobijkę
Niemcy liczą na szybką ekstradycję z Polski agenta izraelskiego wywiadu Mossad, Uri Brodsky'ego . - Nawet przyjaciele nie mogą sięgać po wszystkie metody - powiedział niemiecki polityk komentując zachowanie Mossadu. Posługujący się tożsamością "Uri Brodsky" agent Mossadu został aresztowany w Warszawie jako Izraelczyk. W Polsce Brodsky został zatrzymany na podstawie zarzutu poświadczenia nieprawdy i fałszowania niemieckich dokumentów. Niemcy, którzy wnioskowali o aresztowanie, zarzucają mu, że pomagał innemu agentowi w nielegalnym zdobyciu niemieckiego paszportu. - Izrael jest zaprzyjaźnionym krajem, a Mossad należy do zaprzyjaźnionych służb - oświadczył w rozmowie z Sekcją Polską DW Michael Hartmann, poseł SPD i członek kontrolnego gremium parlamentarnego w Bundestagu. Dodał, że "nie oznacza to jednak, że przyjaciele mogą w naszym kraju sięgać po wszystkie środki i metody lub je tolerować". Czy Brodsky ma niemiecki paszport? Niemiecki polityk wyraził opinię, że Brodsky może być nie tylko agentem Izraela, ale również posiadać niemiecki paszport. Tej informacji nie chciał jednak oficjalnie potwierdzić. Jeżeli potwierdziłyby się takie przypuszczenia, wówczas tłumaczyłoby to gotowość polskiej strony do szybkiej ekstradycji aresztowanego do Niemiec oraz fakt, że z Izraela do tej pory nie wpłynął wniosek o wydanie agenta Mossadu. Zastanawia się nad tym natomiast prokuratura Dubaju, gdzie doszło do zabójstwa. Bez zwłoki Prokuratura okręgowa w Warszawie zapowiada, że nie chce zwlekać z ekstradycją. Zaraz po uzyskaniu oryginału europejskiego nakazu aresztowania Brodsky'ego, który Niemcy wystawili 13 kwietnia 2010 roku, Polacy chcą skierować sprawę do sądu. Niemcy zarzucają aresztowanemu działalność szpiegowską dla obcego wywiadu na terenie RFN (par. 99 kodeksu karnego) oraz pomoc w nielegalnym pozyskaniu dokumentów (par. 271 kk) - wynika z oświadczenia Prokuratury Federalnej w Karlsruhe. Teoretycznie strona polska ma 40 dni czasu na podjęcie decyzji, ale rzeczniczka prasowa prokuratury w Warszawie Monika Lewandowska stwierdziła w rozmowie z DW, że "na pewno nie będziemy czekali do końca, aby sformułować wniosek o wydanie ściganego stronie niemieckiej". Dodała, że strona polska czeka na oryginał dokumentu Interpolu i sprawdzenie autentyczności paszportu Brodsky'ego. Zaraz potem "od razu skierujemy wniosek do Sądu Okręgowego o wydanie aresztowanego do Niemiec", dodała Lewandowska. Brodsky zadbał o logistykę Niemcy zakładają, że aresztowany na warszawskim lotnisku Okęcie (4 czerwca 2010) "Uri Brodsky" jest agentem Mossadu i wspierał logistycznie zabójstwo działacza Hamasu, Mahmouda al-Mabhouha na początku tego roku w Dubaju. Mabhuhowi Izrael zarzucał uprowadzenie i zamordowanie dwóch izraelskich żołnierzy w 1989 roku. Poza tym był on odpowiedzialny za dostawy broni do Strefy Gazy. W styczniu tego roku zwłoki Mabhoha znaleziono w luksusowym hotelu w Dubaju. Służby Zjednoczonych Emiratów Arabskich oskarżają o morderstwo izraelski wywiad Mossad. Izrael na razie odrzuca wszelkie zarzuty. Izrael nadużywa europejskich paszportów W związku z morderstwem działacza Hamasu śledczy z Dubaju podejrzewają blisko 26 izraelskich agentów, że posługiwali się obcymi paszportami. 12 posiadało brytyjskie, 6 irlandzkie, 4 francuskie, trzech australijskie a jeden niemieckie dokumenty tożsamości. Po ujawnieniu sprawy Wielka Brytania i Australia wydaliły izraelskich dyplomatów, natomiast ministrowie spraw zagranicznych Unii Europejskiej zaprotestowali pod koniec lutego 2010 roku w specjalnym oświadczeniu przeciwko "kradzieży paszportów obywateli UE". Podwójne paszporty i niejasne tożsamości Agenci Mossadu posługiwali się paszportami na nazwiska osób, które posiadają w różnych krajach podwójne obywatelstwo. Niemcy prowadzą wobec Izraela bardzo liberalną politykę paszportową i dlatego wielu Izraelczyków posiada również niemieckie obywatelstwo. Aresztowany w Warszawie Brodsky miał pomóc w zdobyciu niemieckiego paszportu dla jednego z agentów, który jest podejrzewany o udział w morderstwie w Dubaju. Niemiecki paszport został wydany 18 czerwca 2009 r. w Kolonii mężczyźnie podającemu się za Michaela Bodenheimera. Mężczyzna twierdził, że mieszka w Kolonii. Przedstawił wyciąg z aktu małżeństwa jego rodziców, których rodzina była ofiarą prześladowań nazistów. Przypadek "Uri Brodsky" prowadzi obecnie do dyplomatycznych napięć między Berlinem a Tel Awiwem, jak również Warszawą a Tel Awiwem. Poseł SPD Hartmann mówi, że oczekuje od polskiej strony, że "dotrzyma ona wszystkich ustaleń i umów międzynarodowych". Dodaje, że "sprawa ma polityczny wymiar, ale posiada też postawy prawne, które w tym wypadku mają duże znaczenie".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wkurw
próba rozbicia topiku? braaaawooo :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×