Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość martyna266

randka przez internet

Polecane posty

Gość martyna266

umowilam sie na jutro na randke z gosciem z intrnetu...jakies rady...widzielismy swoje zdjecia podoba mi sie ja mu chyba tez...ale jak nie dopuscic do rozczarowania na spotkaniu ubrac sie bardziej wysokie buty itd czy sportowo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tylko jedna rada: podejdź do tego z dystansem w miarę możliwości, bo przez internet to różnie bywa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nowafankajanka
mantruj to pomaga :) będzie dobrze będzie doskonale będzie pięknie będzie spokojnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karaluszek.ffgg
Ja mam za sobą mnóstwo randek przez internet "jestem facetem" Myślę, że przedewszystkim otwórz się na kogoś nowego, nie wyciągaj wniosków z tego co powiedział Ci w sieci, bo rozmowa w cztery oczy to zupełnie coś innego. Patrz i obserwuj to jaki jest przy Tobie. A co do stylu... to zależy jakie miejsce na randkę wybraliście :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fdgdsgfds
Zalezy jaka jestes, jak ja kogos poznawalam to nie lubilam siedziec w jednym miejscu np . kawiarni tylko wolalam chodzic, spacerowac itp. wtedy nie ma sztucznej atmosfery, usiasc na lawce :) zawsze bylam soba (plotlam czesto bzdury) haha i powiem ci ze faceci to bardzo dobrze odbierali :) ze jestem wesola wariatka :) mezczyzni lubia duze poczucie humoru, a ja zdecydowanie je posiadam. hmm ubierz sie normalnie, raczej malo wyzywajaco, nigdy na zadne spotkania nie ubieralam mini itp. ani za duzych dekoltow :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×