Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Abran-

Poród jako akt seksualny

Polecane posty

Gość Abran-

Hm kobiety-mamy obecne i przyszłe jak do tego podchodzicie .Dla mnie poród jest jednak wydarzeniem o charakterze seksualnym. Historia porodu mojej żony mnie poruszyła i skłoniła do przemyśleń . Rodziła parę lat temu , wcześniej miała jednego partnera .to ważne bo na porodówce zbadało ją wewnętrznie mnóstwo osób -jak się czuła to się domyślam... W porodzie uczestniczyło PIĘCIU mężczyzn, Tj lekarz prowadzący ,drugi ,który tylko się przyglądał plus trzech studentów :dwóch medycyny i jeden z pielęgniarstwa. Ten ostatni tylko się przyglądał a potem pomagał coś przy dziecku Ci z medyka aktywnie uczestniczli we wszystkim tj również badania gin a potem odebranie malucha .Jeden z nich założył też kilka szwów . Tak sobie myślę czy hm ..nie porównać tego do uczestnictwa w akcie seksualnym ...ona praktycznie naga ,rozkraczona przed nimi wszyskimi ,pozwalająca na penetrację intymnych części ciała ,,Nie wierzę żeby ci młodsi podchodzili do tego tylko obojętnie .Jest bardzo atrakcyjna w ciąży urody jej bardzo nie ubyło . Ona przyznała sie do wstydu jaki wtedy odczuwała a ja dziś mam dwuznaczne przemyślenia ...takie odarcie jej ze wstydu .Ale też jakby ją mi skradziono... dodam że nie mogłem w porodzie uczestniczyć- nie z własnej winy . Czy wy po podobnych doświadczeniach przechodzicie nad tym do porządku dziennego ,a wasi partnerzy -czy ich takie rzeczy nie ruszają ?. Dla mnie ideał to poród z ojcem dziecka plus położna ewentualnie lekarz/lekarka . Jednak jest to jak misię wydaje akt tak intymny jak prawie seks . To co moja przeżyła ja postrzegam jak..no nie wiem co .Może przemawia przezemnie zazdrość ale ...Świadomość tego że co wszycy ludzie ją oglądali i dotykali ..dodam że do niej nie mam żadnych pretensji.. Jej mina gdy opowiadała jak jej kolejna chyba siódma z kolei osoba(położne lekarze studenci ) kazała rozkładać nogi i wsadzała jej paluchy mówiła mi wszystko.. Przeżyła to ciężko prawie jak molestowanie .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×