Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość cosiderrrr

komplementy

Polecane posty

Gość cosiderrrr

jakie komplementy zdarzylo wam sie usluszec od plci meskiej? ja: ze mam ladnu usmiech, ladne oczy, ladna pupe, zgrabne nogi, ze ladnie pachne, ze mam ladna figure, ze jetsem ladna. nigdy nie slyszalam nic nt wlosow czy tez piersi (wcale sie nei dziwie bo mam za duze ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a co zrobiłaś, żeby
a kto by się przejmował komplementami, to naciągane uprzejmości. ważny jest charakter. uroda mija, pozostaje pustka bo o czym z taką podstarzałą ładną rozmawiać ? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość typowa to
prowokacja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elisska
włosy..najczesciej o włosach i nogach:D oczy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bzdziagwa ;)
wszytko co napisalas plus ladny zgrabny kasztaltny biust naturalne wlosy a z cech charakteru hmm rozne rzeczy ze madra inteligentna pravcowita ambitna wytrwala ciepla uczuciowa dobra ale asertywna opiekuncza itd itd itd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lilly Evangelinova
no to się pochwaliłaś :D ja tez na pewno nie o piersiach - mam za małe:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nastkaaa
Ja najczęściej, że mam piękne oczy, przenikliwe itp że mam ładny uśmiech i zęby; że mam super nogi i świetny tyłek. a poza tym dużo słyszę, że coś ich do mnie przyciąga, że jestem inna i nietypowa, że intryguję, że jestem chłodna. dużo tym podbnych. Jeszcze, że jestem różą, która kłuje. o biuscie nic nie mówią bo mam mały :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość komlemenyyyyy
do naaastka: ja mam duzy i tez nic nie mowia. lepszy maly, niz duzy, uwierz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jojojojo
mi najnardzej podobal sie komlement, ze jestem inna niz wszystkie dziewczyny (chodzilo o to, ze nei nadskakuje, nie podbijam, nie zarywam, ze wole byc zdobywana niz zdbywac) bo ot byl najbardziej wyszukany komplement, a tak to rozne slysze, a co do wygladu to: oczy, usmeich, spojrzenie, nogi, pupa, zapach, ogolnie figura

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×