Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość apii

Pościel jako prezent dla dziecka?

Polecane posty

Gość A ile ona ma lat ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość annebelle
Śliczna ta pościel i niedroga. Może też się skuszę i kupię dla mojej córeczki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość darkia
Czym generalnie powinna się charakteryzować pościel dla dziecka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goioilpojikmnu
śliczna ! ja bym była zadowolona jakby ktos kupił taka mojej córeczce. cena super, w porównaniu z tymi poscielami forneti czy jakos tak , a w zasadzie podobna z wygladu . nie wiem jak jak jakosciowo , ale wizulanie fajna jest .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maya123
Fajny pomysł - na pewno się ucieszy. Dziecko będzie się w sumie cieszyć z wszystkiego ale na pewno bardzo się mu spodoba :) Jeżeli chodzi o pomysły to może jakieś dodatki dziecięce do pokoju też.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Basia_Ka
Myślę, że to strzał w dziesiątkę! Pościel dla tak małego dziecka powinna się charakteryzowac tym, że jest uszyta z naturalnego tworzywa, jest przewiewna, a jednocześnie ciepła. Twój brat na pewno ucieszy się z takiego kompletu- i to nie tylko dlatego, że wizualnie jest przeuroczy, ale też dlatego, że dziecko pod taką kołderką nie powinno się rozkopywac, czego następstwem jest marznięcie, a w efekcie chorowanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Basia_Krak
Myślę, że to strzał w dziesiątkę! Pościel dla tak małego dziecka powinna się charakteryzowac tym, że jest uszyta z naturalnego tworzywa, jest przewiewna, a jednocześnie ciepła. Twój brat na pewno ucieszy się z takiego kompletu- i to nie tylko dlatego, że wizualnie jest przeuroczy, ale też dlatego, że dziecko pod taką kołderką nie powinno się rozkopywac, czego następstwem jest marznięcie, a w efekcie chorowanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dzadzudzi
A ja szczerze mówiąc myslę, że dla dziecka to taki średni prezent... oczywiście zależy jakie duże to dziecko, sądząc po pościeli pewnie niemowlak, a niemowlakowi jest obojetne pod jaka pościela bedzie spał, taki prezent i tak bardziej jest pod rodziców. Zreszta sama widzisz autorko, że ludzie pisza, ze by sie ucieszyli jakby ich dziecko dostalo taki prezent albo, ze twoj brat na pewno sie ucieszy. Co innego, jeśli dziecko jest juz kilkuletnie i jest np. fanem określonej bajki, wtedy pościel z jej bohaterami to na pewno świetny pomysł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość annebelle
Ja mam 8-miesięczną córeczkę i sądzę, że jej wielkiej różnicy sam wzór pościeli nie zrobi. Za to istotna jest jakość. Ja staram się kupować pościel z bawełny. Podobają mi się te zestawy pościeli z Nino, ale jest tyle do wyboru, że nie ciężko się zdecydować. Muszę się wybrać do sklepu i zobaczyć je na żywo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość randz
Jak dla mnie najważniejsze jest aby pościel "oddychała". Wtedy dziecko jak i nawet dorosły człowiek mniej się poci i lepiej się śpi pod taką pościelą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kontrolka
To akurat prawda. Tak jak w ubraniach. Jeżeli pościel jest dobrze dobra, patrz z dobrego materiału, to spanie pod nią to wygoda, a nie męczarnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Basia_Krak
dzadzudzi- może i pod rodziców taki prezent, ale niekoniecznie... raz, że maluch na pewno dostanie od dziadków, cioc i wujków mnóstwo zabawek, więc jeśli jedna osoba przyjdzie z praktycznym prezentem, to płaczu nie będzie, a dwa, to nie tylko pod rodziców prezent. Jeśli maluch do tej pory sypiał w pościeli, w której się pocił, odkrywał, marzł, to pod taką lepszą, ''oddychającą'' może w końcu prześpi spokojnie całą noc. Po swoich dzieciach widzę, że kiedy nic im nie przeszkadza w nocy w spokojnym śnie, to w ciągu dnia są mniej marudne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość apii
Dziękuję za wszystkie podpowiedzi. Myślę, że zdecyduje się na kupno tej pościeli jako na prezent dla dziecka, a jak będzie trochę starsze - to wtedy kupię mu coś, związane z jego zainteresowaniami - czy to zabawkę, czy ubranko z motywem z ulubionej bajki. Mnie się też wydaję, że ta pościel jest dobra jakościowa. Przekonuję mnie też jego cena.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość apii
Dziękuję za wszystkie podpowiedzi. Myślę, że zdecyduje się na kupno tej pościeli jako na prezent dla dziecka, a jak będzie trochę starsze - to wtedy kupię mu coś, związane z jego zainteresowaniami - czy to zabawkę, czy ubranko z motywem z ulubionej bajki. Mnie się też wydaję, że ta pościel jest dobra jakościowa. Przekonuję mnie też jego cena.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość annebelle
Tak, ceny mają moim zdaniem dobre w stosunku do jakości. Wczoraj zajrzałam do sklepu, w którym była pościel Nino. Nie miałam wiele czasu więc nie kupiłam jeszcze. Muszę się tam na spokojnie wybrać i zdecydować co wziąć :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość antoninas
A jakie są poza tym jakie pościele dla dzieci polecacie? Jakich marek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szczerze? biedne dziecko.... A ile córeczka ma lat? Moim zdaniem pościel będzie lepszym prezentem dla rodziców niż dla dziecka... lepiej małej kupic jakąś zabawke, albo jakąś grę na komputer, coś bardziej dziecięcego, a nie pościel.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aliceinwonderland
Marysia, jeśli dziecko ma roczek, albo dwa, to kupno pościeli jest moim zdaniem lepszym pomysłem niż kupowanie setnej maskotki, albo śpioszków. Moja siostra ma córeczkę 1,5roczną i co rusz dostaje takie prezenty. Nie ma już gdzie tego trzymać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość apii
Dlaczego "biedne dziecko"? Moj bratanica jest jeszcze za mała, żeby podarować jej grę komputerową. Co do zabawek, to ma ich dużo i drobny upominek można podarować jej zawsze:) a tak przynajmniej dziewczynka będzie się dobrze wysypiać:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość annebelle
Pomysł z zabawkami, moim zdaniem jest średnio trafiony. Jak się nie wie co kupić na prezent to się kupuje pluszaka, albo lalkę. Za to kupno pościeli, zwłaszcza jeśli dziecko jest małe to, moim zdaniem, bardzo dobry pomysł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość parasolka123
Zgadzam się, gra na komputer dla tak małego dziecka? są i rodzice, którzy dziecku zaraz po urodzeniu zakłądają konto na portalu społecznościowym... :P myślę, żę pościel to świetne rozwiązanie. Zwłaszcza, jeśli kupisz jakąś ładną i dobrą gatunkowo. Córce siostry kupiłam śliczny zestaw pościeli NINO. Mają duży wybór wzorów i są w całości uszyte z bawełny, więc wyjdzie małej na zdrowie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość annebelle
Ja tej firmy wcześniej nie znałam, dopiero tutaj o niej przeczytałam. No i wczoraj kupiłam komplet dla córeczki. Jest naprawdę śliczny. Mam nadzieję, że będzie się dobrze sprawował :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość parasolka123
poscielowo- na tej stronie więcej jest teledysków, niż pościeli, tym bardziej takiej stricte dla malucha, więc nie zaprzątałabym sobie tym głowy... anabelle, dużo się mówi o tym Nino, bo w porównaniu z innymi ''królującymi'' na rynku firmami, produkującymi pościel dla małych dzieciaczków, jak np. Feretti, ich kołdry są o połwoę tańsze, a równie ładne i też w 100% z bawełny. Ja mam jeszcze jedne kryterium- nie podobają mi się akcesoria dla dzieci, które biją po oczach, są pstrokate i kiczowate. Ta pościel przypadła mi do gustu, bo jest skromna, a motywy tradycyjne, żaden tam Disney, ale zwykłe ponadczasowe zwierzaki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam_nika
A co myślicie o zakupie śpiworka dla dziecka jako prezentu? Mnie osobiście wydaję się to dobrym pomysłem, ale słyszałam, że niektóre dzieci źle znoszą spanie w śpiworkach. Co o tym sądzicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość genny
To jest raczej dobry pomysł. Śpiworek dla dziecka nie jest dużym wydatkiem. Jeżeli ten śpiworek będzie bawełniany i miękki, to może polubić w nim spanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aiova
Jeśli śpiworek będzie równie reprezentacyjny, dobry gatnkowo, dobrze uszyty, to równie dobrze, może stanowic świetny pomysł na prezent, tak samo jak pośiel. Słyszałam, że niektóre małę wiercipięty rzeczywiście nie przepadają za spaniem w śpiworku. Myślę, jednak, żę jeśli będzie on w 100% z bawełny, będzie przyjemny w dotyku, przepuszczający powietrze, oddychający to dziecku nic nie będzie przeszkadzac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blooo
Zgadzam się z przedmówczynią. A co do przeszkadzania dziecku, to tylko wtedy, jeśli taki śpiworek jest jakiejś gorszej firmy, słaby jakościowo, uszyty z bawełny z domieszką sztucznego tworzywa. Wtedy dziecko się poci, jest mu duszno, nie może się odkryc. To jest główny powód, a nie fakt, że dziecko jest wiercipiętą. Nino ma w ofercie całą pościel szytą wyłącznie z bawełny, więc maluch powinien spac w niej spokojnie. Co do pomysłu na prezent, to jak najbardziej, chyba że mama dziecka, któremu chciałąbyś sprezentowac taki śpiworek optowałaby tradycyjnie za pościelą. To już się dogadacie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aliceinwonderland
Ja chyba też kupię dla córeczki mojej siostry pościel na prezent. Na początku myślałam o Feretti, bo jest bardzo popularna, ale po przeczytaniu tego tematu sprawdziłam Nino i faktycznie wypada taniej, a opinie ma bardzo dobre, podobno nie ustępuje jakościowo tej pierwszej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×