Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość apii

Pościel jako prezent dla dziecka?

Polecane posty

Gość annebelle
Co prawda od niedawna mam pościel z Nino (a właściwie to moja córeczka ;) ) , ale powiem szczerze, że jest jak na razie najlepsza ze wszystkich, które miałam, a trochę tego już było :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja uważam, że to bardzo dobry pomysł na prezent - dużo lepszy niż kolejna maskotka jak to już ktoś zauważył. Szczególnie, że wzornictwo jest teraz bardzo urozmaicone i w dobrych sklepach można już przebierać w ciekawej pościeli dla dziecka. Np. coś takiego http://multizakupy.pl/Komplet_poscieli_Ben_10_Forever_Defense_160_x_200_cm.html wydaje mi się, że to ładny prezent. Ale jak się dobrze przejrzy katalog, to można znaleźć wiele innych ciekawych kompletów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość portrety na zamówienie i inne
W 100% RĘCZNE WYKONANIE, profesjonalnymi materiałami najwyższej jakości gwarantującymi trwałość obrazka: papier fakturowy firmy CANSON,ołówki,kredki bądź węgiel. Wszystko to oprawione w kolorową ramkę (dostepne kolory:różowy,czerwony,niebieski,zielony) Projekt i wykonanie obrazka są mojego autorstwa, Jeśli już zdecydowaliby się Państwo, wówczas proszę o przesłanie do mnie meila wraz z imieniem,datą urodzenia dziecka bądź swoje życzenia. W razie jakichkolwiek pytań proszę pisać pod e-mail: orzeszek200@wp.pl bądź GG: 994119

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aliceinwonderland
Erynia.. ja ostatnio te wpisy o pościeli widzę wszędzie :/ Mowa jest o pościeli dla małych dzieci, a ty wrzucasz pościel o wymiarach 160x200 cm.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moim zdaniem, to jest bardzo fajny prezent. Zawsze kupuje dla mlodszej siostry rozne komplety poscieli, najlepsza jest 100% bawelna, ale poliester i bawelna 50/50 tez sa przyzwoitej jakosci. No i mozna znalezc fajne kolorki, deseny - w kwiaty, postaci z kreskowek, etc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aliceinwonderland
No nie.. ja jednak wolę nie ryzykować i kupuję pościel w 100% z bawełny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Luiza567
MissUkraina- ciekawy motyw na pościeli, np. w postaci z kreskówek na pewno rzuca się w oczy i aż prosi, żeby kupić, ale dla mnie pościel uszyta z 50% bawełny i 50% poliestru nie jest dobrą kombinacją... W jakim wieku jest Twoja siostra? Ja mimo wszystko preferuję, jak moja przedmówczyni, pościele w 100% bawełniane. Takie też potrafią mieć ładny wzór, np. taka pościel od Nino:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marikon
A Nino ma te pościele dla dzieci dobrej jakości? Bo nigdy nie słyszałem o tej firmie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ernia
J a też nie. Ale jak przeczytałam te pozytywne opinie na tym forum i na jeszcze kilku, to pomyślałam sobie, że chyba sprawię mojemu dziecku taką pościel. Rozumiem, że można ją kupić po prostu w zwykłych sklepach z artykułami dla dzieci?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość annebelle
Dokładnie tak. Wystarczy się wybrać do sklepu z artykułami dziecięcymi i poprosić aby ekspedientka pokazała pościel. Warto sprawdzić na żywo jak wygląda i jaka jest w dotyku, bo czasem można nieźle się naciąć kupując przez net.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rokoszka
Przy kupnie pościeli na pewno jest ważne aby dotknąć i zobaczyć jaki ma materiał. Najwyżej jak ktoś napisał można potem kupić taniej w necie. Ale zawsze warto dotknąć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tribald
To prawda. Ktoś napisał, ze NINO ma dobrą pościel i muszę się z tym zgodzić. Generalnie moim zdaniem pościel dla dziecka to wbrew pozorom nie jest taki prosty wybór jakby mogło się na początku wydawać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maryllka
Ja kupowałam pościel to naprawdę dowiedziałam się wielu ciekawych rzeczy na temat pościeli dla dzieciaków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rachellla
Hmm...ale nawet w takim nie internetowym, ale "stacjonarnym" sklepie nie zawsze można dotknąć pościeli, sprawdzić z jakiego jest materiału. Wydaję mi się, że wtedy najlepiej polegać na marce. Z tego, co widzę, to każdy ma jakąś swoją ulubioną; czy Nino, czy Feretti czy jeszcze jakąś inną.. .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mukiel
A czegoś ciekawego się dowiedziałaś na ten temat? Możesz się podzielić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rachellla
Dołączam się do pytania. Ja też jestem ciekawa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Guarana1
Ja wyprzedzę koleżankę ;) Wprawdzie nie w sklepie, ale na własnych dzieciach dowiedziałam się, że już tak banalny element jak prześcieradło z innego materiału- np. z jerseu, czy frotte możę sprawić, że dziecko będzie się pocić i przegrzewać (nawet pod bawełnianą kołderką). Jakiś czas temu też trafiliśmy na Nino, cały zestaw jest w 100% z bawełny, mały śpi spokojnie. Nic mu już nie przeszkadza, nie odkrywa się w nocy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość simolyred
A w jakiej cenie mniej więcej jest taka pościel?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość e-lenka
Z tego, co się orientowałam, można ją kupić już od 65 zł, chociaż są też droższe modele tej pościeli za 185 zł. Zwykle w kompletach prześcieradło jest gratis więc cały zestaw jest przez to tańszy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość annebelle
Jeśli macie malucha, który lubi spać w śpiworku, to polecam te z Nino. Oglądałam je przy okazji kupna pościeli. Są bardzo ładne porządne tak jak ich pościel i niedrogie, bo ceny w granicy 60zl :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość messi09
Fakt, mają śliczne wzorki i są dobrej jakości. Moja córcia śpi w takim śpiworku Nino:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość otreb
Cena takiej pościeli to mniej więcej 200zł. Ja kupiłem przez internet i wyszło mnie o wiele taniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bertis
A gdzie jakiej firmy kupiłeś tę pościel? Jest znaczenie czy to Polska firma czy zagraniczna?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość otreb
Moim zdaniem nie ma to jakiegoś znaczenia, ale ja generalnie miałem w większości pościel hiszpańską, która uważam za jedną z lepszych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość annebelle
Jak wcześniej wiele osób pisało, ważne by materiał był bez domieszek sztucznych, najlepiej w 100% bawełniany.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość limoonna
Dla mnie ważne też jest to, oprócz dobrej jakości pościeli, żeby nie odkształcała się w praniu i żeby łatwo się ją prasowało. Ale jeśli chodzi o pościel Nino, to spełnia ona te wszystkie warunki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elmerfat
Limona, a masz sama jakąś pościel tej firmy, czy tylko o niej słyszałaś dobre rzeczy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja bym chyba postawiła na pościel feretti, bo jednak jakościowo to raczej jedna z lepszych. Niestety jest znacznie droższa od innych, ale na szczęście od czasu, do czasu można ja kupić taniej. Z tego co wiem, to w krakowskim entliczku maja ją w asortymencie, a że jest tam z reguły taniej niż w innych miejscach, to i akurat tę pościel można taniej dostać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BONINKA
Ja kupowałam mojemu chrześniakowi pościel NINO przez internet bo jest po prostu taniej. Nie ma co kupować w centrach handlowych, bo to po prostu przepłacanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość limoonna
Tak, dwójka moich bliźniąt śpi w tej pościeli:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×