Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość hania i przemek

Gdzie wesele w Lublinie ?

Polecane posty

Gość gość
Widzę, że jest ktoś kto miał wesele w Poniatowej ;-) ja również i oceniam Hotel słowik bardzo, ale to bardzo pozytywnie. Przede wszystkim super tereny, nie chciałabym mieć wesela w miescie, wolę raczej tereny zielone. Menu które ustaliłam z hotelem wyszło przepysznie goscie chwalili. Ogólnie zabawa przednia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
O widze, że miał ktoś wesele w Słowiku;) my właśnie zarezerwowaliśmy sale. Właściciele ekstra mili i planuejmy mieć sesje zdjeciowa z końmi, ponieważ w pobliżu jest fajna stadnina

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja z lubelskiego, maz z lublina, ja z pulaw, wesele w pulawach w izabelli super sala, duzo mniej wydalismy niż w najtańszej Sali w lublinie byśmy dali, takze polecam moje miasto;d;d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja z lubelskiego, maz z lublina, ja z pulaw, wesele w pulawach w izabelli super sala, duzo mniej wydalismy niż w najtańszej Sali w lublinie byśmy dali takze polecam moje miasto;d;d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mój brat wyprawiał w Pałacu Akropol i zabawa taka że hej a mam na myśli różnego rodzaju atrakcje. Matko czego tam nie było jakiś wodzirej, pokaz taneczny, pokaz ognia no szał ;D. Ale przynajmniej sporo osób mówiło że to chyba najlepsze wesele na jakim w życiu były ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A moze byc gdzies indziej? Ja znam swietny hotel: www.eurohotel.swarzedz.pl/ tam doskonale przygotowuja wesele... jest bardzo eleganckie i profesjonalne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy ktoś wyprawiał jeszcze wesele w Akropolu ?. Jak na razie to miejsce spodobało mi się najbardziej ze wszystkich które oglądaliśmy. Tylko miło by było poczytać jeszcze jakieś opinie ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Świetne miejsce to będzie hotel Hetman pod Lublinem. Ma fajny wystrój i pyszne jedzenie :) Tak to wygląda: http://hetman-luszczow.pl/galeria/ Byłam tam na chrzcinach i było super.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bardzo fajne miejsce na wesele to Kaleński Zakątek koło Kurowa. Bardzo atrakcyjne ceny i fajny klimat. Cena za osobę w 2017 roku jedynie 140 zł/os. Niedawno się otworzyli i mają wolne miejsca. Przyjęcia przygotowane są "na bogato":)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeżeli chodzi o Pałac Akropol to ja miałam w nim niedawno wesele i było po prostu wspaniale :-). Sala została pięknie udekorowana a jak jeszcze podkreśliły ją podświetlane sufity które dawały efekt gwiaździstego nieba to już w ogóle. Bardzo dobre jedzenie które było świeże i podane w dużych porcjach. Menu mogliśmy ustalić wedle życzenia więc połowa dań była wegetariańskich. Zgadzam się że są świetni jeżeli chodzi o załatwiane różnych atrakcji u nas takim gwoździem programu był iluzjonista i każdy chwalił że to coś ciekawego. A w ogóle to od samego początku świetnie przebiegała cała współpraca i nie zostaliśmy narażeni na żadne nerwy w temacie organizacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja polecam Dwór Choiny w Kazimierzówce! Mieliśmy tam wesele i jesteśmy zachwyceni! jedzenie świetne, obsług super i sala jest niepowtarzalna. http://www.dworchoiny.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja natomiast mogę polecić restaurację nad lubelskim zalewem, Bosmana. Byłam tam na weselu i wszystko było w porządku. Dobre jedzenie i dużo, ładna sala, do obsługi też się nie można przyczepić a i ogólnie fajne miejsce, bo można było sobie wyjść na spacer i porobić zdjęcia w ładnym plenerze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wszytskie polecane sale na wesele najdziesz na http://www.gdziewesele.pl/Lublin/ każdy obiekt posiada także opinie od klientów, więc z pewnoscią wybierzesz cos odpowiedniego ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja także miałam wesele w hotelu Słowik. Miejsce naprawdę super! Trzeba dojechać trochę od Lublina, ale okolica i smaczne jedzenie całkowicie to rekompensują. Właściciele okazali się faktycznie przemili. A goście twierdzili, że nigdy nie byli na tak udanym weselu w tak fajnym miejscu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To co tutaj proponujecie nigdy nie wzielabym pod uwagę, nie prościej poświęcić dzień i przejechać się po dobrych lokalach - zrobić wizję lokalna i wybierać w czymś dobrym??? Wesele jest raz w życiu, bez przesady

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja mogę polecić Vesarię na ul. Nowy Świat jeśli chodzi o weselę w Lublinie. W zeszłym roku koleżanka organizowała tam swoje i wszystko było dograne idealnie. Jedzenie, sala, obsługa. Naprawdę miło wspominam to przyjęcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Najlepsze jest Łubinowe Wzgórze tylko w Nałęczowie ale z Lublina to nie jest znowu tak daleko, miejsce niebanalne tak samo jak ich kuchnia, polecam sami sie przekonajcie http://lubinowe.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wolontariusz12
Fundacja Szlachetny Gest pomaga w leczeniu – ratuje życie i zdrowie dzieci chorych i niepełnosprawnych oraz wspiera dzieci cierpiące z powodu niedożywienia, biedy, trudnej sytuacji życiowej. Pomagamy dzieciom – kupujemy leki, finansujemy leczenie i operacje medyczne ratujące życie i zdrowie, rehabilitacje oraz sprzęt medyczny. Pomagamy także dzieciom, które doznały oparzeń skórnych w skutek np. poparzenia się gorącą herbatą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bardzo fajnym lokalem jest Dwór Leśce :) Kuzynka miała tam wesele, jedzenie było smaczne, wystrój piękny, z właścicielami z tego co mówiła kontakt bez zarzutu :) Tu macie link : www.gdziewesele.pl/Domy-weselne/Dwor-Lesce.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeżeli chcesz zorganizować wesele w Lublinie bądź w okolicy, np. w Łęcznej, Krasnystawie, Świdniku, to zapoznaj się z ofertą firmy Huba Pub - http://www.hubapub.pl/ . Fajne miejsce, design oraz jedzenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
My mieliśmy wesele w Hetmanie, to zajazd pod Lublinem http://hetman-luszczow.pl/ Jesteśmy zadowoleni, że tam się odbyło nasze wesele, lokal jest urządzony bardzo elegancko, obsługa profesjonalna i przemiła, pyszne jedzenie, cenowo też przyzwoicie. Ogółem zdecydowanie warto wybrać ten lokal, nam się podobało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×