Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość zmeczona mamuska

męzowie też powinni pomagac

Polecane posty

Gość zmeczona mamuska

Witajcie chciałabym sie podzielić z wami problemem, który może wydacsię błachy, ale dla mnie jest bardzo istotny.otóż chodzi mi o zaangazowanie tatusiów w opiekę nad dzieckiem. mój mąż uwaza ze skoro pracuje i daje pieniadze na dziecko jest wszystko.matka powinna sie zajmować dzieckiem i konieć z wielkim trudem udaje mi sie namówićgo na spacer czy kąpiel . o karmieniu jużnie wspomne. mala|(ma 10 miesiecy|) nie widzi tatusia cały dzien i aż oczka jej sie święca jak w końcu przychodzi do domku . szkoda mi dziecka...może macie podobne problemy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sraty pierdaty
moj jak wraca z pracy to zajmuje sie mala, chociaz czasami zdarza sie, wraca jak mala juz spi. ale jak tylko moze to zabiera ja na spacer, na plac zabaw a wieczorem sam ja kapie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z wielkim trudem udaje mi sie namówićgo na spacer czy kąpiel . o karmieniu jużnie wspomne. nic dziwnego, skoro każesz mu karmić piersią...:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zmeczona mamuska
karmiłam piersia do 6miesiaca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widzisz, zależy od podejścia. Jeśli ty wychodzisz z założenia że ojciec powinien POMAGAĆ przy dziecku, to on nie czuje się do tego zobowiązany. Bo pomoc jest dobrowolna. Mój mąż ma OBOWIĄZKI w domu i przy dziecku i nie muszę go o nic prosić, bo sam wie, co do niego należy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zmeczona mamuska
o widzisz to masz super. moj wykręca sie tym że jest zmeczony po calym dniu pracy.i najlepiej żeby była cisza i spokój .czasami mam wrazenie dziecko mu przeszkadza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×