Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

cymbałka

**** pierwsze objawy ***

Polecane posty

Od środy (12 dzień cyklu)staramy się o dziecko.... Od soboty źle się czuję, jest mi słabo, boli mnie podbrzusze , wczoraj musiałam wyjść z kościoła,bo myślałam ze zemdleję ..Cojakiś czas bolewa zimny pot... Czy to może być jakaś oznaka czy to za wcześnie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość objawekkk
Moje pierwsze objawy, to rowniez bol brzucha, taki jakby na okres. Poza tym od czasu do czasu krecilo mi sie w glowie, myslalam ze to z nerwow. Staralismy sie z mezem o dziecko, ale nie przypuszczalam, ze objawy pojawia sie tak szybko bo po ok 10 dni od zajascia. Bylam pewna, ze to stres bo mialam go sporo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość thaisse80
raczej za wczesnie. pierwsze objawy zwykle sie pojawiaja kolo miesiaca po zaplodnieniu. po paru dniach to raczej niemozliwe. a co do zlego samopoczucia to ja ostatnio non stop zle sie czuje a w ciazy na pewno teraz nie jestem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ee, szkoda :) Wiem, że to za wcześnie, ale tak dziwnie się czuję, że pomyślałam, że może się udao....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dobra rada...
ja tak właśnie miałam gdy zaszłam w ciążę...i to bardzo szybko były te objawy...powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość thaisse80
Byc moze jestes w ciazy ale musisz poczekac najlepiej do terminu spodziewanej miesiaczki a potem zrobic test lub badanie krwi. Co do objawow ktore opisujesz moga byc ciazowe, moga byc na okres lub moze jestes po prostu oslabiona. To sa objawy ktore w sumie moga oznaczac wszystko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobra rada, dajesz mi nadzieję :) u mnie to dopiero 5 dzień po stosunku, ale nie wiem co się ze mną dzieje , słabo mi od 2 dni , kręci się w głowie, itd.. Oby się udało :)_

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
thaisse , no racja :) z tym , że jestem strasznie niecierpliwa :) już nawet zrobiłam test, chociaz i tak wiem, że nie ma możliwości, żeby już coś wykazał... Objawy na okres to podejrzewam, że nie sąm, bo nigdy tak nie miałam, teraz czuję się jakoś dziwnie, nie umiem tego opisać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość thaisse80
Przede wszystkim sie uspokoj bo objawy ciazowe latwo sobie wmowic. Poczekaj do terminu @ i jak ta nie przyjdzie wtedy dzialaj. teraz to ani lekarz ci nic nie wykryje, ani testy ani nic. ciaza nie jest wykluczona, ale te objawy moga tez wskazywac ze np jestes oslabiona. Jak ja sie staralam o dziecko to co miesiac mialam objawy ciazowe a potem sie okazywalo, ze to nie to.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jest jakakolwiek szansa, żeby już teraz się dowiedzieć?? są jakieś tesy które dadzą odpwoeidź 5-6dni po stosunku ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Podobno są testy, które wykrywają już 6-cio dniową ciążę ale chyba trudno je dostać, bo we wszystkich aptekach są takie zwykłe. Zamów sobie w aptece niech ci przywiozą to będziesz mogła sprawdzić. Powodzenia!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny mam taki problem. testy owlacyjne wykazały kiedy dni płodne bo ma bardzo nieregularne cykle. 2-3 dni płodne no i oczywiście baraszkowanie hihi. Czyli gdzies około 16-17 powinna przyjść @. Robiłam test 10-11 paskowy z allegro i wyszła druga bladziuśeinka linka taka że trzeba było jej wypatrywać, 12 czerwca zorbiłam tets płytkowy bobo-test z apteki i wyszła tylko jedna linia, dziś zroniłam kolejny paskowy z allegro i znów bladziutka linia. W brzuchu rwie mnie już od dobrego tygonia po lewej stronie. Piersi ogólnie nie bolą ale jak dotykam okolic sutków to wtedy boli. Temperatura od trzech dni 36,9 ( rano oczywiście). Jak myśliscie jakaś szansa jest ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 18 dzien cyklu
nie doszukuj sie u siebie objawow na sile :) zapraszam na watek Marzec 2011 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
możliwe, że doszukuję się na siłę i ból podbrzusza jest wyimaginowany. Może to dlatego, że bardzo bym chciala...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość thaisse80
Z tego co wiem to badanie krwi na Beta pozwala na szybkie wykrycie ciazy chyba juz nawet kolo tygodnia po ewentualnym zaplodnieniu. Wydaje mi sie jednak, ze nie warto wykrywac tak bardzo wczesnie ciazy. Bardzo duzo takich bardzo wczesnych ciaz ulega poronieniu i czesto nawet kobieta o tym nie wie a krwawienie bierze za spozniony okres. Wiele razy czytalam o tym jak np jeszcze przed okresem dziewczyna widziala 2 kreski a potem przyszlo krwawienie no i wiadomo bol i rozczarowanie. Ja testowalam jak juz naprawde okres mi sie bardzo spoznial plus czulam wyrazne objawy, wtedy tez i lekarz na USG mogl dostrzec tez ciaze. Na takim bardzo wczesnym etapie lekarz ciazy nie jest w stanie rozpoznac a kobieta tylko sie denerwuje czy to ciaza, czy jest serce, czy bije eccc...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×