Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość orchiiiii

lecę pierwszy raz samolotem i mam kilka pytań, pomocy

Polecane posty

Gość orchiiiii

a więc czytałam już masę informacji dotyczących bagażu, z którym lecimy, ale nadal nie rozumiem do końca jak to z tym jest i mam do was kilka pytań, a mianowicie chodzi o ten bagaż rejestrowany czyli ten, który oddaje się przy odprawie. czy można do niego spakować np. szampon, balsam, tonik itd. o pojemności większej niż 100ml, bo takie jest ograniczenie przy bagażu podręcznym, a nie napisano tam o rejestrowanym, jest tylko wzmianka, że nie można przewozić płynów tam... to ja już kompletnie się pogubiłam. a co z prostownicą i suszarką? nie chcę, żeby mi czegoś tam pozbawili, więc pomóżcie proszę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość orchiiiii
hmm proszę :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość megra
wszystkie te rzeczy możesz mieć w bagażu rejestrowanym. Pilnuj jedynie zebys nie miala cięzszego niz dopuszczalne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ssawka
Wszystko to mozesz nadac na bagaz ale nie do podrecznego.Nie ryzykuj z ta prostownica w podrecznym bo ostatnio mojemu synowi zabrali DVD takie male podreczne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość weronikax
w torbie którą "oddajesz" przy odprawie możesz mieć szampon,perfumy itd w dowolnych ilościach...Tylko w torbie podręcznej-czyli bagażu,który bierzesz do samolotu możesz mieć do 100ml chyba już nie pamiętam lecialam dawno-ale pozabierali mi kremy,żele,balsam... itd powyżej 100ml...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do tego rejestrowanego możesz wkładać co chcesz czyli szampony itd, natomiast do podręcznego wogóle nie wolno wkładać płynów żadnych. Suszarkę i takie tam rzeczy możesz przewieźć w obojętnie ktorym bagażu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość provokejszyn jak nic
do rejestrowanego mzoesz wlozyc sokolwiek chcesz i ile (no oprocz broni itd.),a ogrnaiczenia sa do podreczengo z tym 100ml.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość orchiiiii
a co z maścią ktora koniecznie muszę zabrać ze sobą? bo w kraju do którego lecę nie kupię jej... to nie jest taki typowy lek, tylko maść na problemy ze skórą? a bagaż rejestrowany muszę jakoś oznakować, podpisać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość orchiiiii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dssdfcsf
jesli chodzi o leki, niech lekarz wypisze pozwolenie na posiadanie tych lekow z pieczatka i podpisem... nie lubie latac:/ przy starcie zawsze mdleje:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość orchiiiii
ale to nie na recepte :( to jak mam to zrobic.. a nie moge jej przewiezc w pojemniczku po kremie? chyba sie nie zorientują, co ? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość orchiiiii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×