Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość EWEL27

Stringi-nosi je ktoś jeszcze?

Polecane posty

Gość EWEL27

Idzie lato, jest gorąco no allle stringusie wyszły już z mody... jednak mam ich całą szuflade i ponownie zaczełam je nosić mój mąż nawet się ucieszył, a jak to jest z wami nosicie je jeszcze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pani spod 10
e tam, z mody wyszły. co mnie to obchodzi? czy mi ktoś zagląda pod spódnicę? ja zakładam tylko do cienkich ubrań, nigdy np. po dżinsy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cycatka ale w normie
nie no ja lubię stringi ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka jedna wariatka z kafe
no chyba że w te upały ktos w samych majtkach chodzi ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe... nie wypada nosić niemodnych gaci? :D Ja nosze takie jak mi do spodni lub spódnicy pasują a nie takie co są modne.... oglądam je ja... a ja mam modę w nosie i mój facet który chyba nie wie jakie są w tym sezonie modne majtki bo też nic nie mówił :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość edssu
hehehehhe to mnie rozsmieszylas nosze nosze i to w przewade stringi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Samica psa
To obciach jak komuś sznurek z nad spodni wystaje... no ale faceci lubią dupo wlazy nawet jeśli moda mineła- kobieta wszystko zrobi dla swojego piesia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no ja chce sie
podobac mojemu "piesiowi" (buahahah) jak ktos nie chce moze nosic barchany ;) A tak na marginesie nigdy mi sznurki ze spodni nie wyłażą , bo rzadko noszę takie ze sznurkami na biodrach :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kokfdfs
mi nic wystaje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MałaaDuża
Ja noszę okrągły rok:) (nawet nie mam innych). Wolę, żeby mi w tyłeczek wchodziła jedna cieniutka koronka, niż dwie nogawki :) :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fvfdv
w zyciu, nie ma nic bardziej obrzydliwegio niz sznur w dupie(ktory zawsze sie wbije bez wzgledu na rozmiar stringow):O:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie lubie=nie nosze
nie lubie= nie nosze. proste. mam w dupie czy sa modne czy nie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ludzie jak to stringi z mody
wyszly? NIgdy nie bylo mody na stringi, stringi to po prostu styl gacia ktory zakladasz pod obcisle ciuchy zeby ci linia gaci nie przeswitywala. Nie ma nic gorszego niz baba w obcislych spodniach ktorej na dupie mozna dokladnie sprawdzic ze jedna czesc gacia sie podwinela i wlazi w dupe... kazda kobieta powinna miec w swojej szafie co najmniej kilka par stringow, kilka par thongs, kilka szortow (te pod krociutkie spodniczki ktore wiatr moze podniesc) i oczywiscie co najmiej w jasnym i ciemnym kolorze end of story

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dokładnie. A czy staniki są jeszcze w modzie? ;) Bielizna jak bielizna. Ja noszę oczywiście stringi, do niektórych ubiorów są one konieczne. Na co dzień też wolę stringi, ale rozumiem jeśli komuś wygodniej w szortach, bokserkach czy figach. Uwielbiam w ogóle kupować bieliznę, bardzo mi to poprawia humor. Śliczne i tanie stringi można dostać w necie: http://koronka.pl/stringi.html Tutaj mają też moją ulubioną markę: Obsessive.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a co ma moda do gaci ? od kiedy to się w gaciach chodzi a nie w spodniach czy spódnicy? a odbijające się majty pod dopasowanymi spodniami są modne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fioletowa truskaweczka
stringi się bardzo przydają ;) od kiedy jest na nie moda co? albo kiedy się kończy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie powiedziałabym, że stringi wyszły z mody, jakoś nie zaobserwowałabym, żeby ludzie przestali je kupować i żeby ze sklepów zniknęły. Teraz, jak przyszło lato, to stringi jak co roku są hitem. Sama sobie kilka par kupiłam. Tak z ciekawości przeglądnęłam stronę koronka.pl i tam też z tego co widzę, to stringi maja się całkiem dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aniaWin
Coś wchodzi i wychodzi z mody to jest normalne . Nienormalne jest to żeby wyrzycać majtki do kosza bo są już niemodne . Ubranie grubych fig wygladającyhc jak pielucha nie jest estetyczne . Jak stringi to tylko stringi dopasowane tak aby nie wychodziły przy schylaniu lub kucaniu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja noszę tylko stringi. Jak w okres chcę pochodzić z podpaską to mi pełnych majtek brakuje :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość truskawkowapolewa
Niedawno rozmawiałam z koleżankami na temat tego w czym wolą chodzić w stringach, czy w figach i większość stwierdziła, że jednak w figach. Ja np. bardzo lubię figi marki nipplex ponieważ ta bielizna jest bardzo wygodna i ma ciekawe wzory.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja chodze tylko
w strinach, no chyba ze okres bo używam podpaski

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lalkaola
Ja też chodze tylko w stringach i to bez różnicy czy jest lato czy zima

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość boszszszsz
no.... bo kiedys zeby moc zobaczyc kobiecy tylek trzeba bylo zdjac gacie... teraz zeby zobaczyc gacie trzeba rozsunac poslady...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość daleko jeszcze do weekendu?
wole szorty/boxerki jak zwal tak zwal nie mam ani jednej pary strąków w szufladzie! ;) raz mialam jedna pare ale to glupie wrazenie jak non stop ci cos w dupsko wrzyna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katja :)
boszszszsz dobre :D ja tez wole boxerki... sa przyjemniejsze ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja nosze
Ale mam ich mało, bo trudno dostać fajne męskie stringi :-))) Ale kiedy się da, to nie noszę wcale, to dopiero wygoda. Zresztą przekonałem do tego żonę. Uważam, że do spódnicy/sukienki majtki są niepotrzebne. No może raz na miesiąc :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×