Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość zmysłowy.:):))

co teraz macie dziewczyny kobiety w głowach jakie myśli.:)

Polecane posty

Gość zmysłowy.:):))
hej wszystkim.:) co tam.:) hm myślę sobie tak delikatnie o ustach kobiecych.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cmok wszystkim a ja myslę o biodrach męskich zmysłowy hmm przyjemnie się cię czyta chcesz głębszej analizy słoneczko?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zmysłowy.:):))
zaanalizować to ja mogę twoją zrytą psychę, skończona idiotko! Dlaczego się wpierdalasz w każdy temat na Kafe ? Do ciebie zacząłem pisać, ty zboczona małpo ? Nie ma kto cię rżnąć ? To kup sobie wibrator a jak cię nie stać to załaduj sobie w dupsko nogę od stołu !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zmysłowy.:):))
hej ta poprzednia wypowiedź to nie była moja znowu ktoś się wtrąca za mnie. Julka proszę o uśmiech. No petrol no pewnie że chce jeszcze dokładniej.:)hm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zmysłowy.:):))
ten co się podaje za mnie nawet nie potrafi tak pisać jak ją . Buzia.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zmysłowy.:):))
i przez jednego podszywa wszystko się wali. Teraz pewne każdy myślę że jestem po je... Ale trudno.:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zmysłow.:):))
hm julka czemu wczoraj nie pisałas już hm.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zmysłow.:):))
to pewnie nie możesz się doczekać kiedy twoja praca się skończy he he.:) no ale tylko łodzik ale chyba to tylko początek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
musiałam szybciutko przerwać ale myślę że jeszcze to nadrobimy ,uśmiech dla Ciebie ...a co do podszywów to domyślałam się ...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zmysłow.:):))
julka a co teraz robisz cio.:) no dziękuję za śliczny uśmiech a jak bym jeszcze buzi dostał to było by super.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zmysłow.:):))
już chyba nikt się nie podszyje pod moja osobę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hm no i tak ogólnie też w czarnym mi ładnie hm.:). No to fajnie ją też w pracy jestem.:) fajnie było by być już po.:) hm co mi powiesz hm.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
po pracy bedzie TYLKO przyjemnosc dla mezczyzny wieczorem jakies piwko, wskoczymy pod prysznic i bedziemy sie bzykac :) koncze za pol godz :) jejejejej!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja mam w głowie
ja mam teraz tylko jedną myśl w głowie pieszczoty bez końca żeby ktos mi porzadnie wylizał moja gladka myszkę aż jestem wilgotna i goraca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no no to dobrze.:) a co cię tak nakręciło na takie pieszczoty co?:-) i na jakie dokładniej.:)hm też może ją powiem o swoich myślach w głowie mam bombę zegarową.:) na punkcie kobiety pragnę dorwac i pięścic cię rozebrać cię do naga patrząc na kobiecość dotykać twoje uda pośladki delikatnie gryzac ci sutki przykuc cię do łóżka i piesicc twoje nóżki po ten lizac delikatne mokra cip..ke.:)hm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Girl..
Jest tu ktos gotowy mnie podniecic ? ? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gąąąąąąsienica
A czy kobieta musi myśleć? ja nie myślę, trzeba oszczędzać mózg a nuż się może przydać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość !!!!!!!!
może i by nie wymiękł ale te Twoje wieczne........hm..hm ...hmm do pasji mnie doprowadza ............opowiedz lepiej coś ciekawego a nie ciągle hm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość myslę sobie więc wiem,że żyję
Moje myśli są niegrzeczne. Usta spragnione dotyku Twoich ust Ciało spragnione dotyku Twoich rąk. Udo spragnione pocierania się o siebie z Twoimi udami. Serce spragnione rytmu Twego serca. Głowa pełna Twoich zdjęć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×