Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

calineczka721

zabawy dla niemowląt

Polecane posty

Hej!!! Macie może jakieś sprawdzone pomysły bądź miejsca zabaw edukacyjnych, psychoruchowych itd. dla niemowląt. Mam 6 miesięczną córeczkę, to moje pierwsze dziecko, i chciałabym zrobić wszystko co w mojej mocy, by jej rozwój przebiegał właściwie!!!A powolutku wkrada się nuda w nasze życie niestety. Z góry dziękuje za odpowiedzi!!! Miłego dzionka dla wszystkich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no ale co ty chcesz
no moze zapisz je na nauke gry na pianinie? albo na kolarstwo gorskie! co ty chcesz z tym dzieckiem robic? Obrzuca sie je zabawkami i gra:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamuska krytyczna
jak chcesz zeby sie walscicie rozwijala to wyluzuj a nie stymuluj za wszelka cene najlepsze dla rowoju jest wziecie dziecka w chuste/ nosidlo i pojscie na spacer jednoczesnie opowiadajaco co widzisz poo drodze i co sie dookola dzieje w domu tez nos i mow sluchaj muzyki, pokazuj ksiazeczki rob smieszne miny itd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trzeba spjrzeć prawdzie w oczy
ta jasne, noś w chuscie 6 misieczne dziecko , dziecko od 6 miesiąca powinno jak najwiecej przebywać na podłodze ,wtedy sie najlepiej rozwija, a nie kisic je w chuscie dla noworodka . Noś na dworzu , noś w domu ... jakas paranoja. A potem 2 latek nie odstąpi jej na krok .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamuska krytyczna
dzeisko, kotre sie nie przemieszcza na podlodze, nawet wsrod zabawek moze szybko sie znudzic jak nosisz dizecko to ciagle ma nowe bodzce a noszenie lepije wplywa na ropzwoj aparatu ruchu niz lezenie jakos nie wyobrazm sobie dwulatka ktory chce byc ciagle na rekach -wtym wieku dziekco z zapalem poznaje swiat a na rece chce wtedy kiedy tego potrzebuje: jest zmeczone, smutne, potrzebuje wsparcia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trzeba spjrzeć prawdzie w oczy
buhaha , gdzie takie madrości wyczytałas ? ze dziecko w chuscie sie lepiej rozwija ? chyba cie pogieło kobieto ... nie napisałam ze bezie chciało na rece ( tak na marginesie może bedzie chciało ) ale nie bedzie odstepowałomamuis na krok , i sie samo nie zabawi .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamuska krytyczna
radze poczytac troche o noszeniu dzieci i ich rozwoju a potem sie wypowiadac jakos moje dizekco jest noszone od urodzenia i na mamisynka nie wyglada

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trzeba spjrzeć prawdzie w oczy
no własnie czytałam i chodze regularnie do pediatry który tez to potwierdza , niemowlaków w tym wieku sie nie nosi ani na rękach ani w zadnych nosidłach czy chustach ! Oczywiscie 15 minut dziennie nic sie nie stanie, ale dziecko powinno pzrede wszystkim samo sie rozwijac , a nie w chuscie - o ile dziecko noszone w worze przed sobą może sie wogóle rozwijac ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamuska krytyczna
ja daje rady dla autorki moje dziecko w wieku 6 miesiecy szybko nudzilo sie na podlodze 15-20 mionut maksymalnie go interesowalo to, co jest dookola najszczesliwsze bylo wlasnie noszone i jak moglo soebie ogladac do woli swiat z gory a pokazywania i opis swiata jakas zbordnia nie jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja się bawię z dziećmi
tak jak kolezanki pisały najlepiej na podłodze.... np jak mały siedział to podawałam mu piłeczkę a on szybko nauczył się ją odrzucać i tak do tej pory sobie czasem rzucamy - a mały ma już rok :D albo pokazywanie oka - nosa - kolorów - oczywiście bardzo nieudolne- al ejaka frajda jak dziecko wceluje....chocby nawet przypadkowo :D albo turlanie- najlepiej od mamusi do tatusia :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×