Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość zrozpaczona XL-ka

Sexy bielizna dla krąglejszych kobiet

Polecane posty

Gość zrozpaczona XL-ka

Piszę tutaj, ponieważ jestem zdegustowana, zrozpaczona i nie mam już innego wyjścia jak zapytać na forum Nie zaliczam się do osób puszystych (choć rozmiar XXL przez większość do takich się właśnie sprowadza). Mam średnią budowę ciała, bardzo kobiecą (krągła pupa, duży biust). Właśnie... biust... ja osobiście nie mam najmniejszych kompleksów na jego punkcie, ale sklepy oferujące bieliznę chyba mnie w te kompleksy wkrótce wpędzą Mój rozmiar to 80F. Z biustonoszami problemów nie mam, idę do dobrego sklepu i tam miłe panie zawsze coś doradzą, staram się nosić odpowiedni biustonosz do wielkości piersi. Schody zaczynają się jeśli o gorsety zaczyna się rozchodzić... albo wyglądają mało sexownie (uszyte jak dla babci, a ja jestem młoda) albo rozmiar miseczki kończy się na B w porywach do D. Znajdowałam nawet 70HH ale o 80F ani be ani me... kukuryku nawet! Dlatego zwracam się z wielką prośbą do pań, mających podobny, biuściasty "problem"... CZY MOGŁABY MI KTÓRAŚ DORADZIĆ, GDZIE W WARSZAWIE ZNAJDĘ SKLEP (czyt. sex-shop), w którym dostanę idealny gorset dla siebie? nie interesuje mnie bielizna wyszczuplająca czy body, tylko właśnie jakiś fajny, zmysłowy gorsecik... Bardzo proszę, jestem w temacie zielona całkiem będe wdzięczna za pomoc...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sama nie jestem biusciasta
ale dziewczyny na lobby biusciastych lub balkonetce z pewnoscia ci pomoga;) (wpisz sobie nazwe w google)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A przejrzałaś ofertę sklepów zaznaczonych na stanikowej mapie? Bo jeśli żaden z nich nie ma to pozostaje Ci przekopać angielskie sklepy netowe i ebay ;) Aha, jeśli staniki nosisz w 36F angielskim to gorsety raczej w większym obwodzie by trzeba brać (38E prawdopodobnie, Masquerade Antoinette to nawet na pewno). No. i zawsze możesz się wpisać na Lobby do wątku poszukiwawczego, może akurat ktoś coś podrzuci: http://forum.gazeta.pl/forum/w,32203,111088989,111088989,Szukam_gdzie_znajde_.html :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość by
W Arkadii jest super sklep z bielizną xl - lacotte, a dodatkowo, jeśli lubisz tez zakupy online, to świetnie możesz połączyć te opcje, przymierzyć w sklepie rozmiar a wzór wybrać na ich stronie i zamówić jeśli w sklepie ci nie podpasuje:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość super rzeczy naprawdę warto

×