Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Co za czasy

W dzisiejszych czasach jest moda prostytucka

Polecane posty

Gość tiaaa piękna
Ja jestem porządna i tak nie sądzę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tiaaa piękna
Anxipanxi, dokladnie... Ograniczenie umyslowe, żeby kogoś ocenić po ubiorze, a nawet wnikać w czyjeś przekonania religijne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Co za czasy
"Najwyrażniej mamy inna definicję "porzadnosci". Ja porzadna nigdy nie nazwalalbym osoby, ktora obcych ludzi a co gorsza swoje kolezanki wyzywa od dziwek a obcych ocenia po ubiorze. To raczej ograniczenie umyslowe i brak otwartosci." Żadne ograniczenie umysłowe i brak otwartości tylko PRAWDA. I nie nazywam prostytutkami innych tylko mówię że ubierają sie jak one. Co prawda to prawda. Miałam okazję widzieć jak są ubrane prostytutki. I jak już napisałam: jakie wnętrze takie zewnętrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tiaaa piękna
Ja czasem widuję prostytutki , jadąc na uczelnię. Takie przy drodze :P I jakos nie zauważyłam, żeby normalne dziewczyny, kobiety spotykane na ulicach , moje koleżanki, czy znajome, ubierały się w ten sposob.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Co za czasy
I nie ubliżajcie mi. Chyba was boli prawda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tiaaa piękna
"jakie wnętrze takie zewnętrze." - Idąc Twoim tokiem rozumowania, osoby nieurodziwe są do bani... Gratuluję swiatopoglądu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Co za czasy
Raczej osoby które ubierają sie jak prostytutki są nie porządne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tiaaa piękna
Czyli wszystkie kobiety są nieporządne wg Ciebie, skoro napisalas ze teraz wsrod kobiet panuje moda prostytucka :)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Co za czasy
Te co się tak ubierają to albo są nie porządne albo mało religijne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Po co dyskusja z jakims moherem, który uwaza że jak załozy spoódnice do kolan i bluzke z zabotem, popedzi co niedziele do koscioła to jest porzadny. Twoja porzadnośc skończyla sie jak zaczelas oceniac ludzi po wyglądzie. Nie chodze do kościoła i mam w dupie co Ty sadzisz o tym ze załoze mini. Jeszcze bede miala czas na spodnice za kolano.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Co za czasy
Ja uważam, że po co dyskusja z takimi nie porządnymi. To nie ma sensu. A ty Britney z tego co ostatnio napisałaś to jasno wynika że jesteś nie religijna. Miałam rację, ze osoby tak ubrane są nie religijne. Inaczej przecież być nie może.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wyrażam własne zdanie
Ja słyszałam, że te "porządne" z wygladu co sa co niedziela w kosciolku, najwięcej dupy daja po kryjomu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja jestem co niedziela w kościółku a tak zwaną "modę prostytucką" stosuje z wielką radością odkąd tylko zaczełam zauważać jak ładną mam figure :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Co za czasy
Szałł ciał, mam tylko nadzieje, ze mody prostytuckiej nie uskuteczniasz w Kościele, bo po takiej jak Ty moznaby sie tego spodziewac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Co za czasy
Cycki tez pewnie pokazujesz, ale twoj nick świadczy o tobie , za mądra to ty nie jestes :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Autorka ma sporo racji!!!
Niestety,ubierając sie w określony sposób przekazujemy określony komunikat!!!czasem na progu swiadomosci,a faceci myśla tez na progu swiadomosci i czesto ci na wyższym poziomie takie panny traktują niezbyt powaznie,na luzie,ale np za zonę już nie za często.....dlaczego?bo w domu nie chcieliby panny puszczalskiej,a takie sie troche kojarzą,do tego dochodzi wszech ogarniajacy kicz w postaci blyskotek "niezwyklej wartosci" fryzu a'la pieczone spagetti i mamy komplet większosci kojarzacy sie z ulicą!problem tez ,że ubrać się z klasą,ale nie jak prostytutka i nie jak szara mysza to też sztuka!dana nielicznym,ale wysyłanie jednoznacznych sygnałów seksualnych swoim strojem doprowadza po czasie do problemów natury erotycznej,zbyt ogarnajacy sex staje sie nudny!ITO JEST DOPIERO PROBLEM!męzczyźni lubia uruchamiac wyobraźnię,a tak chodzace panny im to odbierają!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam wrazenie ze
ze ostatni ost napisala sama autorka. nikt jej nie poparl to sama sie poparla. w ogole tez uwazam, ze prowokacja. a w dodatku, ona taka swieta, do kosciolka co niedziele pewnie ale jedzie tu po wszystkich kto tylko ma inne zdanie. wiesz jak to sie nazywa, droga autorko? uprzedzenia i brak tolerancji. zal mi ciebie. ja sama nigdy nie nosze mini bo nie lubie nog pokazywac, cycki mam male, nigdy nie wystaja hehe ;) ale to nie znaczy ze te w mini skreslam. a wogole to zmykam poszukac ciekawszych topikow. bye!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Co za czasy
Autorką tego postu wcale nie byłam ja. Jak widzisz są ludzie którzy mają takie samo zdanie jak ja. Rzeczywiście nie jestem tolerancyjna, bo nie toleruję braku moralności ale nie ludzi którzy się nie moralnie zachowują a to różnica.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Co za czasy
I to nie prawda, ze nikt mnie nie poparł bo prócz tej wypowiedzi o której wspomniałaś - pod moim pseudonimem podawała się jeszcze inna osoba. Mamy takie samo zdanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xeeenaaa
" Po co dyskusja z jakims moherem, który uwaza że jak załozy spoódnice do kolan i bluzke z zabotem, popedzi co niedziele do koscioła to jest porzadny. Twoja porzadnośc skończyla sie jak zaczelas oceniac ludzi po wyglądzie. Nie chodze do kościoła i mam w dupie co Ty sadzisz o tym ze załoze mini. Jeszcze bede miala czas na spodnice za kolano." -Britney spirs- nic dodać nic ująć ! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Droga Autorko,myślę,że
nie warto wdawać sie w dyskusje z tymi tutaj oburzonymi-z cyklu pokazuję co tylko mogę ,żeby złapać faceta!tego typu "damy" nie wiedzą co to dobra intelektualna dyskusja,bo one przyciągają określony typ facetów,nawet o tym niewiedząc,jeżeli ubierzesz się seksownie,ale elegancko z umiarem i twój strój czegoś nie mówi do końca,nie wywala kawy na ławę,a do tego jesteś inteligentna i miła oraz dajesz do zrozumienia facetowi,że jest ważny-to każdy facet jest Twój,uwodzenie to sztuka!i na pewno nie polega na kreowaniu się na prostytutkę,ale po stylu pisania takich pań od razu widać,że nawet na ten temat nie warto ich przekonywać!one przecież i tak wiedzą lepiej w swoim zaścianku!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zwariuje zaraz...
każdy ma swój styl ubierania się i chodzi jak mu się podoba. O gustach się nie dyskutuje! Skoro teraz jest gorąco, to może założe długie spodnie i golf, żebyzakryć się cała. Oszalałaś dziewczyno? Chodzę w krótkich spódnicach i topach, bo mi tak wygodnie, dobrze się w tym czuje i nawet jak idę kosić trawę w ogrodzie, to też tak się ubieram, tym bardziej, że teraz jest gorąco. Na zakrywanie swojego ciała mam jeszcze czas! Długie kiecki i zakryte bluzki, to dla starszych Pań, a nie młodych energicznych kobiet! Które są atrakcyjne! Owszem, strój trzeba dopasować do miejsca, ale to chyba logiczne, że do kościoła nie chodzimy z dekoldem i odkrytymi ramionami, a na plaże nie założymy długich spodni i golfu. Zastanów się co piszesz. Jeśli jesteś taka wierząca i religijna, to tak jakjuż wyżej napisali nie oceniaj ludzi po wyglądzie, bo jak dobrze wiesz, to grzech "nie czyń drugiemu co Tobie nie miłe" więc zastanów się najpierw nad sobą. Jeśli lubisz chodzisz w zakrytych rzeczach, to chodź. Nikt Ci nie broni i nie wytyka Cię palcami, ale szanuj także innych, skoro chcesz dawać przykład.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MYślę,że wiele z was
myli pewne rzeczy,między ubraniem seksownym,ale z umiarem,a chodzeniem,że cała ulica sie ogląda(nie z powodu-jaka piękna,co niektore myślą) jest d róznica,ale trzeba tę subtelność zauważyć i oto pewnie chodzi Autorce! a wy przeciwniczki od razu piszecie o rzeczach skrajnych-moda moherowa i prostytucka to dwie skrajne rzeczy!pomiedzy jest jeszcze wiele innych mód!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zwariuje zaraz...
ale nikt tutaj nic nie myli. Podejrzewam, że prostytutki zapewne nawet nie wchodzą na takie topiki. Tym bardziej od razu idzie je poznać. Kozaki po samą dupę, albo buty na platformie 15cm, bluzka taka, że cycki ledwo zakrywa, a kiecka, żeby pokazać najnowsze stringi, makijaż rozmazany, bo już 10 zaliczyła. No przepraszam, ale czy na codzień mijamy się z takimi osobami wszędzie? Ja widziałam takie osoby. Dużo podróżuje i stoją takie dziewczyny przy drogach, ale dlaczego spódnica mini, troszkę wykrojony top czy krótka bluzka mają wskazywać, że ktoś ubiera się jak prostytutka...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×