Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość co dla rodziców?

co się daje rodzicom podczas podziękowań?

Polecane posty

Gość co dla rodziców?

Co się daje rodzicom podczas podziękowań i jak takie podziękowania wyglądają? W trakcie wesela czy już po? Mamy przyjęcie weselne na 35 osób i zupełnie nie wiemy jak wygląda sprawa podziękowań dla rodziców? Czy prócz kwiatów dla mamy daje się coś jeszcze ojcom np?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Standardowo to podziękowania są przed oczepinami. Zwykle daje się kwiaty jakieś upominki lub coś na pamiątkę tego dnia. Na takim małym przyjęciu możecie to zrobić np po obiedzie. Niekoniecznie muszą być przemówienia do mikrofonu i tańczenie w kółeczku;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co dla rodziców?
Oczepin nie będzie. Więc kiedy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co dla rodziców?
Mojej i jego mamie wiadomo-kwiaty. A co dla ojców?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co dla rodziców?
Miarko dziękuję za odpowiedź ale byłoby milo gdyby ktoś jeszcze sę wypowiedział...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co dla rodziców?
Ani DJa ani orkiestry, to jest PRZYJĘCIE WESELNE a nie wesele. Restauracja, spokojna muzyczka i dobre jedzenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a może kosz ze słodyczami, co o tym sądzisz? można dać na przyjęciu lub w domu tuż po błogosławieństwu przez rodziców.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ellen...
ale przyjęcie nie wyklucza orkiestry... a swoją drogą to raczej obiad będzie a nie przyjęcie skoro po cichu będziecie siedzieć...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co dla rodziców?
Właśnie myślałam o jakichś koszach ze słodyczami, dobrym winem do tego w tym koszu i po bukiecie kwiatów..myślicie, że to wystarczy? Męczy mnie ten ślub, coraz więcej mam myśli że on jest obowiązkiem i więcej nerwów niż szczęścia z tego, zwłaszcza że teść ma śmieszne wymagania w stylu że on sobie nie wyobraża byśmy nie robili stylizowanych zdjęć u profesjonalnego fotografa, więc będzie o to wojna bo raz, że suknię mam wypożyczoną więc biegać po łąkach w niej nie będę, a dwa, że jestem w ciąży i chodzić wiele nie mogę a i dziecko w drodze to szkoda mi forsy na takie bzdety jak zdjęcia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co dla rodziców?
ellen -> potańczyć oczywiście również będzie można, miejsce do tańczenia jest, ale disco polo nie poleci bo ani jego, ani moja rodzina tego nie lubią. Jakieś tanga, trochę lat 80'tych i wszyscy będą zadowoleni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vfdgbrw
Ślub bierzesz tylko dlatego że jesteś w ciąży.totalna głupota ja myślałam, że ślub sie powinno brać z miłości a nie z obowiązku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co dla rodziców?
Nie biorę go dlatego, ze jestem w ciąży, bo o ciąży dowiedziałam się dwa tygodnie temu a ślub planujemy od trzech miesięcy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dla mnie tez slub powinien byc z milosci a nie z obowiazku i dlatego ze ludzie beda gadac... No ale Twoj wybor i masz do tego prawo. Jezeli sami placicie wszystko to rob po swojemu a jezeli troche rodzice to czasem trzeba isc na male kompromisy a rodzicom zrobisz ogromna radosc. My nie robilismy zadnych prezentow podziekowalismy tylko za to ze sa i dzieki nim jestesmy teraz wspanialymi ludzmi, a do tego puscilismy im piosenke i nie "cudownych rodzicow mam" tak jak kazdy tylko znalezlismy inna:) Mamy byly wzruszone i szczesliwe, moj tata i tesc rowniez ( oczywiscie starali sie nie pokazac wzruszenia;) ) Co do zdjec to jak dla mnie pamiatka na cale zycie A co do disco polo to kazdy mowi ze nie lubi do puki nie wypije;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wydaję mi się, że to wystarczy. chodzi o sam gest podziękowania. słodycze i winko to dobry pomysł. warto poszukać ładnych wiklinowych koszy,jest spory wybór. zwłaszcza mamy powinny być zadowolone.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ellen...
podziekowalismy tylko za to ze sa i dzieki nim jestesmy teraz wspanialymi ludzmi... dawno się tak nie uśmiałam Kamillo, duże macie mniemanie o sobie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ellen super ze poprawilam Ci humor tyle ze ja bralam slub z milosci a nie ze facet mi brzuch zrobil.... Nie znasz mnie wiec twoj komentarz jest zbedny....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wg mnie kwiaty plus kosz z słodyczami i winem będzie idealny. A co do zdjęć to zrób- potem będziesz bardzo żałować że nie utrwaliłaś takiego ważnego wydarzenia. Nawet jeśli teraz jesteś wkurzona organizacją itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wwwww
kamilla, z tego co doczytałam na innym topiku, to do ślubu nie szłaś z brzuchem bo masz problemy z zajściem w ciążę. kto wie, co by było jakbyś bardziej płodna była... może też brzuchal przed sobą :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewewe
Mi sie najbardziej podobaja takie cnotki jak Kamila :D Teraz sytuacja: @ dziewczyny, obie zakochane, szczesliwe, planujace slub, uprawiajace seks przed slubem. Jedna zawodzi zabezpieczenie, druga nie. Pierwsza ti puszczalska dziwka, ktora zlapala faceta na dziecko i z brzuchem przed oltarz leci Druga to porzadna dziewczyna A roznice w postrzeganiu stanowi kawalek lateksu mniej lub bardziej wytrzymaly :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pajda
kamila zamknij juz ten mazak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z reguły daje się kwiaty i jakąś pamiątkę. Kosz to też dobry pomysł. Mamy zwykle dostają kwiaty, ojcowie różnie - kosze ze słodyczami, whisky. Czasami się zdarza, że dostają oboje jedną pamiątkę np. grawerowaną figurkę, co moim zdaniem jest bez sensu, bo stoi i zbiera kurz. Może wykupcie im kolacje w jakiejś restauracji? Albo zamówcie Wasza karykaturę na płótnie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Normalnie podziękowania są ok 10 wieczorem, jeśli jest wesele. A jak macie przyjęcie to proponuję po obiedzie złożyć podziękowania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja się kiedyś spotkałam z taką fajną formą- 3zdjęcia w ramce PM przed ślubem, i druga- zdjęcie-karykaturka rodziców ;) Może komuś się nie spodobać, ale dla mnie to super pomysł, bo pamiątka do końca życia pozostaje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marlena65487
Raczej nikt tu prochu nie wymyśli, kwiaty to podstawa. Jest tyle fajnych bukietów do wyboru, że na pewno uda się coś ciekawego trafić. Ja raczej wolę teraz zamawiać kwiaty online, bo jednak jest lepsza jakość i ciekawsze kompozycje. Tu można coś wybrać fajnego https://kwiatowyogrod.pl/do/cat/PODZIEKOWANIA/Podziekowania - chyba najlepiej postawić na takie kwiaty jakie lubią rodzice (w praktyce głównie chodzi o mamy, bo ojcom z reguły wszystko jedno ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×