Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość początkująca 18

Problem z sexem oralnym

Polecane posty

Gość początkująca 18

Hej, mam wielki problem, a mianowicie nie wiem co robić ze spermą, gdy chłopak podczas sexu oralnego "spuści" sie do buzi? czy połykać, czy wypluwać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xcvbn,,xv
leć do banku spermy. Sprzedasz, zarobisz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość początkująca 18
ale ja poważnie pytam.... :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xcvbn,,xv
Głupie pytanie, głupia odpowiedź. Rób, co chcesz. Smakuje - łykaj. Nie smakuje - nawet nie dopuszczaj do spustu w buzi. Proste, nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Każdy dobry fakir łyka sperme, więc łykaj młoda łykaj będziesz mogła później jeść paznokcie, gwoździe a skończysz na chowaniu wieżowca w jednym przysiadzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jakis typ
to dziewcznynko masz problem polknac czy wypluc tylko dlatego przegladam to forum bo niektorzy mnie zaskakuja:) ale JA, wujek dobra rada pomoge tobie:) jezeli wyplujesz twoj chlopak bedzie krzywo patrzyc i poczuc sie nieakceptowany (chyba ze ma poukladane w glowie) a posmak i tak pozostanie :) jezeli polkniesz to on bedzie zadowolony a ciebie prawdopodobnie bedzie brzuch bolec:) wiec najlepiej bedzie jak zachlapie ci twaz:) i wszyscy beda zadowoleni:) i nie mow ze nie pomoglem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pffffffffffff
Ja juz szczerze i gleboko wale seks oralny!! Zawsze jest zle ;] na poczatku chcialam zebym tylko ja byla strona aktywna i w ogole, ale potem zaczelo mi doskwierac uczucie ze on mi tego nie robi, swoim bylym tak mi nie.. bo go odrzucalam za kazdym razem (ale ja sie wstydze, nie wiem czemu ale dla mnie od zawsze to bylo ponizajace zeby ktos mi robil dobrze pomiedzy nogami, jesli to ja komus to nie mam zahamowan no i teraz juz wcale sie nie umiemy dogadac :( no i on i ja jestesmy na siebie obrazeni :) super !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość może boleć brzuch
może, ja mam zawsze ból brzucha i biegunke po spuście do buzi (z połykiem), a raczej miałam, bo już nie praktykujemy z tego powdu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×