Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość anikawaw

Plastry eminslim

Polecane posty

W piątek dostałam przesyłkę a od dzisiaj zaczynam kurację. Będę przyklejać po dwa plasterki. Wierzę bardzo mocno, że te plasterki na mnie też zadziałają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Od czterech dni przyklejam plasterki i jak na razie nic się nie dzieje. Plastry się wprawdzie nie odklejają ale nie mam też spadku wagi. Jeśli po tygodniu nic nie schudnę to chyba się załamię. Pewnie jestem naiwna ale duże nadzieje pokładałam w tej kuracji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ysmena
Nie wierzyłabym takim wynalazkom,wiele diet stosowałam i na mnie działa tylko MŻ, ja muszę być głodna żeby realnie schudnać, Włąśnie stosuję tę moją diete i od poniedziaku rana schudłam 2 kg, myśłi o głodzie od wczoraj zabijam na www.pogrosiku.eu, dzisiaj rozbie tam polowanie bo dostałam od nch dobra ofertę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, Dziś mija tydzień odkąd zaczęłam przyklejać plasterki. Dobrze się czuję ale najważniejsze jest to, że gdy dziś rano stanęłam na wadze to miałam 2,20 kg mniej. Mam nadzieję, że ten spadek wagi zawdzięczam plastrom a nie swojemu zadręczaniu się czy one w ogóle zadziałają. Wyluzował mnie ten spadek wagi - dlatego koniec z zadręczaniem się - czekam na to co będzie dalej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość talalala
zamówiłam te plasterki wczoraj duze opakowanie 60 dniowa kuracja mam nadzieje ze na mnie tez zadziałają bo bardzo przytyłam przez leki ktore zazywalam i niedlugo wychodze za maz a chcialabym sie pieknie prezentowac w sukni slubnej. Dziewczyny powiedzcie czy warto bylo wydac te pieniadze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na tą chwilę wydaje mi się, że tak, że działają ale jak wyżej pisałam używam ich od niedawna. Na 100% będę wiedziała pewnie dopiero za tydzień lub dwa. Mam nadzieję, że Ci pomogą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość talalala
od piątku przyklejam te plasterki i powiem wam ze mam wrazenie jakby ubrania zrobily sie lekko luzniejsze nie wazylam sie narazie poniewaz postanowilam ze zrobie to dopiero po tydoniu ale mam wrazenie ze jest lepiej:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Daj znać jak Ci idzie. Ja przyklejam eminslim od ponad dwóch tygodni i efekt to strata 4,50 kg. Zaczęłam także ćwiczyć ale 30 minut dziennie i to głównie brzuszki. Może następne ważenie wykaże większy spadek wagi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość talalala
Moje Panie po tygodniu przyklejania efekt 2 kg mniej:) Po niecałych 2 tygodniach efekt 3,5 kg mniej:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobry wynik, informuj na bieżąco. Ja też złożyłam zamówienie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bemal
a możecie podzielić się wagą wyjściową jaką miałyście przyklejając plastry?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja jestem w trakcie drugiego opakowania. Przed kuracją ważyłam 72 kg przy wzroście 160. Po skończeniu pierwszego opakowania straciłam prawie 6 kg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Spróbujcie Slim-Gel 3000, ja od dwóch tygodni tego używam i jestem zachwycona efektem. W dwa tygodnie straciłam 2,5 cm w udach, 1,5 cm w biodrach i schudłam 2 kg. Świetny produkt. Kupiłam go na cellulit ale okazało się, że działa też odchudzająco. Poczytajcie o nim na stronie: http://www.slimgel.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mój cellulit ciągle widzę (w końcu mam go od lat) ale moja siostra ostatnio stwierdziła, że moje uda wyglądają ładniej tzn. są smuklejsze i jędrniejsze i chyba naprawdę coś w tym jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na pozbycie sie celulitu potrzeba chyba bardzo dużo czasu. Nie wiem nawet czy całkowite zlikwidowanie go jest możliwe ale jak schudniesz i ujędrnisz skórę to wygląd Twoich nóg na pewno się poprawi. Ja na tą chwilę straciłam w sumie 8 kg. Gdy skończę to opakowanie robię przerwę - ciekawi mnie jak mój organizm na to zareaguje. Mój facet trochę się załamał moją wymianą garderoby ale moja figura bardzo mu się podoba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kawka - świetny wynik osiągnęłaś, gratulację. Ja od miesiąca używam slim-gel i schudłam 4 kg, ale moja uda naprawdę juz dobrze sie prezentują, są o wiele zgrabniejsze i smuklejsze. Jestem zadowolona z tego preparatu i znowu zaczęłam nosić spódnice a nie robiłam tego od 9 lat. Nawet na uroczystości typu wesela itp. zakładałam kostiumy ze spodniami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jedno opakowanie starczyło mi na trzy tygodnie, smarowałam zazwyczaj dwa razy dziennie ale zdarzało sie także raz dziennie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
http://vitalia.pl/forum4,98909,0_Slim-gel-3000.html#answer Tutaj odpowiedziałam na pytanie użytkowniczki zaczarowana234 na temat tego slim gel 3000> Moim zdaniem to ściema jak napisałam w tamtej odpowiedzi szukałam na yahoo tego żelu i nic nie ma na jego temat więc wydaje mi się że ten krem jest tak z USA jak ja z Brazylii :P i jakoś nie widać loga producenta na tym opakowaniu co jest dziwne bo chyba się nie kwapią żeby podpisywać się pod tym produktem :P jak i o firmie Laboratorium SLIMSTAR nic nie ma na zagranicznych portalach chyba że chcecie zakupić klawiaturę do komputera o nazwie slimstar ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zofia09
ten slim-gel 3000 to ściema a te wpisy o sukcesach są chwytem marketingowym - identyczne widziałam na innych portalach, na cozwrócili uwagę już inni forumowicze. Nie dajcie się nabrać. Ja przez kilka miesięcy brałam też lineę - chyba ze 4 pudełka zjadłam i żadnych ale to żadnych efektów nie było

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zofia09
poczytałam sobie też wasze wypowiedzi na temat tych plastrów. Co prawda są tańsze niż ten żel ale strona www tych plastrów i sposób zamówienia łudząco podobny do tego żelu: brak nr kota przy składaniu zamówienia (w sumie to może i bezpieczniej dla zamawiającego wziąć to za pobraniem) oraz nigdzie nie ma informacji o składnikach aktywnych tych plastrów. Co właściwie się wchłania do naszego organizmu??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myślcie sobie co chcecie o slim-gel 3000. Każdy ma prawo do własnej opinii. Jako, że wypróbowałam slim-gel i mi pomogło (w przeciwieństwie np. do celludestock i PerfectSlim), postanowiłam się z Wami podzielić swoimi doświadczeniami. Nikogo nie namawiam do zakupu, bo nie mam w tym żadnego interesu. Ja jestem bardzo zadowolona i dlatego dzielę sie z Wami swoja opinią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przeczytałam Wasze opinie i nasuwa mi sie jeden wniosek: nie ma idealnego i uniwersalnego środka na zrzucenie wagi dla wszystkich. To co na jednych działa niekoniecznie działa na innych. Nie rozumiem trochę tej nagonki na osoby zadowolone z produktów (i nie chodzi mi o jakiś konkretny produkt). Dlaczego wątpicie w ich wypowiedzi? Myślę, że posądzanie każdego zadowolonego o marketing jest krzywdzące. Jeśli chcecie aby informacje na forach były pomocne innym osobom to piszcie o swoich doświadczeniach a nie o przypuszczeniach. Wystarczająco dużo bajek opowiadają nam w reklamach, dlatego na forach trzymajmy się faktów a nie przypuszczeń. Mam nadzieję, że nikogo nie obraziłam swoją wypowiedzią, ale mam dosyć tego, że gdy chce poczytać o jakimś produkcie i znaleźć coś dla siebie to widzę mnóstwo wpisów tzw. "mędrków", którzy nie używali a już wątpią zadowolonym. Czy we wszystko należy wątpić? Czy nie łatwiej i lepiej byłoby uszanować czyjś wybór?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tez jestem za tym aby trzymać sie faktów i u mnie jest tak. Pierwsze opakowanie eminslim juz skończyłam obecnie jestem w trakcie drugiego. W sumie do tej pory schudłam 5 kg, cellulit też się chyba trochę zmniejszył i wbrew moim obawą skóra na brzuchu i nogach wcale nie stała się luźniejsza - nic mi nie zwisa ani nie obwisa (a tego bałam się najbardziej przy odchudzaniu). Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja właśnie zamówiłam te plasterki, ale mam jedno pytanie do osób, które używały ich: czy nie mieliście problemów ze skórą przy przyklejaniu tych plastrów? Pytam o to bo mam bardzo wrażliwą skórę i zdarzało mi się, że po użyciu niektórych kremów (np. kremów Vichy) wyskakiwały mi krostki w miejscach gdzie smarowałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zamierzam kupic plastry eminslim , bo juz mi sie nie chce przechodzic przez kolejną diete , dwa tygodnie skończyłam diete kopenhadzka(robie ja co 2 lata) ,wynik -6 kg, a chce jeszce 6 zrzucic,wiec czytałam Wasze opinie o nich , chyba zaryzykuje , dam znac jak na mnie działaja P.S. na celullitis ma sprawdzone serum firmy eveline slim 3D , na mnie działa super , kosztuje ok 19 zł 250 ml, jestem leniuchem i uzywam go 2-3 razy w tygodniu , uwaga mocno rozgrzewa i smaruje nim uda, posladki , brzuch , rewelacja !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×