Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość KOCICAA aa

Wasze ulubione dania

Polecane posty

Gość wink wink
czy mule to jest to samo lub cos podobnego do malzy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość najsmaczniejsze sa na słonince
flaczki i bigos na żeberkach, karkówka pieczona, golonka z chrzanem, krokiety z kapusta i z grzybami, placki ziemniaczane , schab pieczony, spagettii bolońskie ,z pesto , carbonara , makaron ze szpinakiem, caneloni , lasagne , fasolka po bretońsku i grochówa na wędzonce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sporo mam ulubionych dan
:) uwielbiam zupy, najbardziej: pomidorowa z ryżem lub makaronem koperkowa z ryżem lub ziemniakami ogorkowa z ryżem krupnik kwaśnica z ziemniakami pieczarkowa z makaronem jarzynowa Poza tym uwielbiam: placki ziemniaczane z sosem pieczarkowym gulasz bigos bogracz fasolka po bretońsku piersi z kurczaka w sosie ziołowo śmietanowym z ryżem polędwiczki wieprzowe w sosie pieczarkowym pulpety w sosie pieczarkowym z kaszą gryczaną zapiekanka makaronowa z tuńczykiem spaghetti bolognese lub coś ala boloński garnek tylko robione samemu, bez chemicznego fixu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość emantrra
juz wymieniam: - rosół tesciowej - bigos mojej babci - salatka jarzynowa - slaskie wolowe rolady............ ...................... itd itd Nie sposob wymienic wszystkiego, uwielbiam jesc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moje ulubione dania:) Grillowana karkówka Grillowana piers z kurczaka Dewolaje z maselkiem Spaghetti carbonara Spaghetti w sosie z gorgonzoli Łosoś ze szpinakiem i makaronem wstazkami Makaron z krewetkami Chińskie dania z ryżem Szaszłyki Pieczony kurczak w calości Nalesniki z jabłkami Bardzo lubię gotowac:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość che_gewara
jakoś nie specjalnie mi idzie to gotowanie, ale jeśli chodzi o moje ulubione dania to ja bardzo lubię pizze, a że nie mam daru do tego, żeby zrobić smaczną to najczęściej kończy się na tym, że zamawiam z restauracji Ahmed z Poznania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maggie....32
Polecam swoje wypróbowane przepisy z blogu: http://homesweethome.blox.pl/html staram się, aby gotowanie zajmowało jak najmniej czasu, było łatwe i przyjemne oraz żeby wszystko smakowało :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wink wink
czy mule to jest to samo albo cos podobnego do malzy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ooo-ska
A ja z kolei lubie sushi, o ile mozna nazwać je daniem :) Uwielbiam szczególnie pieczone maki, nigirii z łososiem. I mam też swoją ulubiona restaurację Tekeda Sushi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość balllkowa
W Tekeda to dla mnie takim numerem jeden jaki jadłam ostatnio jest tatar z łososia. Po prostu stałam się jego wielką fanką. Polecam, jesli tylko będziecie w tej restauracji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
spaghetti bolognese i carbonara pizza stek z wołowiny argentyńskiej z frytkami gulasz z dziczyzny z grzybami naleśniki(szczególnie z nutellą i bananem) kebab hamburgery pierogi z kapustą i grzybami albo z fetą i szpinakiem sushi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kosska09
<

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A zdarza sie Wam przygotowywać jakieś dania w domu ? Ma na mysli chociażby sushi... Co myslicie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rissskinka
Nie robie w domu, bo nigdy mi sie nie udaje. Teraz zreszta ceny sushi nie sa wysokie i w sumie tak naprawde spokojnie mozna zjeśc w restauracji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sushi jeszcze nie przyrządzałam. Ostatnio na moim stole króluje cukinia i wszystko co da się z niej przyrządzić:) Szukając sposobu na cukinię trafiłam na pewien portal (www.bestlunch.pl) - mają tam sporo ciekawych przepisów od blogerów kulinarnych. Dla mnie to ważne, bo wiem że są sprawdzone i dobrze opisane. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
U mnie to jest ich kilka chociaż szczerze mówiąc teraz jak wybrałam się do francuskiej restauracji LeBistro Rozbrat i posmakowałam francukich potraw w tym risotto to pewnie na długo nie będę chciała zamienić na nic innego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
SPIIIIIIIIIIIERDALAJ KRETYŃSKI SPAMERZE! "Francuska" restauracja i risotto... boże, widzisz i nie grzmisz... to może potem idź na sushi do knajpy meksykańskiej? albo na pierogi ruskie do włoskiej? W ŻYCIU MOJA NOGA W TAKIEJ SPEUNIE NIE POSTANIE!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co do walentynek w LeBistro to widziałam już menu i ufff będzie z pewnością pysznie. A w nim miedzy innymi deser z kremem kasztanowym :) no i wiele innych afrodyzjaków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
SPIIIIIIIIIIIERDALAJ KRETYŃSKI SPAMERZE!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja bardzo lubię kuchnię włoską i lasagne z wołowiną, którą kupuję u http://cezan-ubojnia.pl/ ze względu na wysoką jakość mięsa. Generalnie im produtky lepszej jakości ,tym smaczniejsza potrawa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja uwielbiam z kolei żeberka, które przygotowuję w sosie z czerwonego wina. wychodzą cudowne i smakują dosłownie każdemu, ale można to danie zepsuć poprzez nieodpowiednie mięso, dlatego wszelkie zakupy mięsne lepiej robić tutaj: http://www.kiszeczka.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moje ulubione danie od pół roku to kotleciki z łososia :). Natknęłam się na przepis zupełnie przypadkiem na stronie Polomarketu i od tego czasu, gdy go zrobiłam, nie wyobrażam sobie co najmniej miesiąca bez tego dania. Po prostu pycha, szczególnie z dodatkiem ryżu jaśminowego. Tutaj macie przepis http://www.polomarket.pl/pl/obiady/kotleciki-zlososia.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja bardzo lubię włoską kuchnię więc jestem dośc częstym gościem u nich http://sycylia.com/ Oni mają wybitnie dobre jedzenie. Polecam serdecznie każdemu!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja kocham, kocham i jeszcze raz kocham pizzę ;) I szczerze to uwielbiam tą z Party Pizza bo mają najlepsze ciasto i sos na całym świecie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ulubione danie mojej rodziny to pizza, niestety sama nie umiem zrobić dobrej. Uwielbiamy chodzić do nich http://www.sycylia.com/ mają najlepszą pizzę na świecie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
spaghetti z jarmużem i orzechami. Obłędne danie! :)nie tylko zdrowe i smaczne, ale robi się je dosłownie w kilka minut :) przepis znalazłam na stronie http://www.fitandeasy.pl/pl/rec**e/spaghetti-z-jarmuzem-i-orzechami i polecam każdemu kto uwielbiam makarony a nie chce żeby jego sylwetka na tym cierpiała ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×