Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

DanaBydg

DEPILACJA LASEROWA BYDGOSZCZ

Polecane posty

Witam wszystkich - piszę ponieważ sama nie mogłam znaleść za wiele informacji albo były to stare i już nieaktualne. Ja jak wiele kobiet miałam problem ze zbędnym owłosieniem, zaczęłam szukać kogoś w Bydgoszczy, kto robiłby depilację laserową tym bezbolesnym laserem LIGHT SHEER DUET trochę mało było informacji na ten temat, dlatego postanowiłam popisać na forach dla szukających tak ja jak kiedyś, aby dziewczyny wiedziały o co chodzi. Moja droga pozbycia się tego problemu zaczęła się ponad miesiąc temu, oczywiście najpierw było golenie zwykła maszynką ale włoski szybko odrastały no i te "krosty", potem kremy uczulenia swędzenie, następnie kupno depilatora bolało i może nie odrastały szybko ale zaczęły wrastać, nareszcie kosmetyczka i wosk bolesne i wcale nie tanie, po wielu latach udręki zdecydowałam się na laser i poszłam- najpierw w necie poszukałam wpisów na temat depilacji laserowych trochę się przestraszyłam bólu ale jak głębiej weszłam w temat to okazało się, iż są jakieś bezbolesne lasery i znalazłam Elderm a tam babeczkę lekarza, która taki ma i do tego w Bydgoszczy. Teraz byłam drugi raz dziewczyny zachęcam i zaznaczam , nie boli raczej jest to uszczypnięcie malutkie, bez żadnych maści znieczulających i innych ( jest to jakaś nowa technologia), za pierwszym razem miałam różnym natężeniem robione, pachy i uda większym a okolice bikini mniejszym, teraz jak byłam drugi raz wszystko było zrobione tą samą wartością natężenia, oprócz warg sromowych tu zdecydowanie mniej ale też i inną głowicą. Postaram się na bieżąco wpisywać jakie są efekty, ponieważ jak szukałam zbyt mało było dokładnych opisów. Dodatkowo dodam, że ceny z cennika nie obowiązują tak sztywno, ja robię więcej ponieważ dostałam ładny rabat na każdą część ciała

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jestem najlepsza na świecie
KOCHAM BYDGOSZCZ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asiaiasia
witam. a ja zapisałam sie do BF salon w Bdgoszczy na depilację laserową. nie mogę nigdzie znależć opinii na temat tego salonu. robią depilację laserem diodowym (mediostar XT)- ktory podobno jest porównywalny z Light Sheerem- tak pisala jakas Pani dr na pewnym forum. cena zachęcająca bo 99zł za 1 zabieg. kupując 3 zabiegi, 4-ty jest gratis. jestem ciekawa jakie będą efekty. jesli ktos z was korzystał prosze o opinie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej. polecam Laser-Med. SA Bydgoszcz ul. Jagiellońska 109/23. Byłam tam dzisiaj na depilacji laserowej bikini. Elegancko, czysto, miło. Obsługa fachowa i pomocna. Na efekty trzeba poczekać, ale gorąco polecam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam Serdecznie Zajmuję się depilacją laserową już ponad 8 lat. Jeśli mają Panie, Panowie jakiekolwiek nurtujące pytania, proszę pisać. Postaram się wszystko dobrze wytłumaczyć :) Pozdrawiam Kasia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak depilacja laserowa to tylko w Laser 4 Studio Bydgoszcz pełna opieka, atrakcyjne ceny i indywidualne podejście do klienta na tym mi zawsze najbardziej zalezy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja też skorzystałam z zabiegów w salonie Laser Delux w Bydgoszczy. Jestem bardzo zadowolona z rezultatów. Mogę powiedzieć, że po 6 zabiegach depilacji bikini, moja skóra jest całkowicie gładka i bez podrażnień https://www.laserdelux.pl/bydgoszcz/depilacja-laserowa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mega jestem zadowolona z zabiegów laserowych w Laser Delux, nie spieszyłam się z opinią bo chciałam sprawdzić czy efekt będzie trwały. TAK jest! ponad rok temu skonczyłam serie na nogi i są cudownie gładkie! Miejsce godne polecenia :) 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×