Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość matka taka jedna

potrawka i dodatki do niej

Polecane posty

Gość matka taka jedna

witajcie mam takie pytanko....jak robicie sos potrawkowy do tego np ryż to jakie warzywa do tego serwujecie ? ja zazwyczaj gotuje marchewkę z groszkiem i tak jakoś się przyjęło że jak potrawka to marchewka ....bo jakoś mi inne warzywo do tego nie pasuje i w zasadzie gdzie tylko jestem na jakiejś imprezie zawsze też tak podają ....a Wy macie może jakieś inne pomysły podajecie do tej potrawy inne warzywa ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja robie kurczaka w potrawce wychodzi mi pyszny sos. Ale nie daje marchewki maslo cebula zabek czosnku podbijam maka zmieszana ze smietana do tego ziemniaczki z koperkiem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość matka taka jedna
kaciaa...ale mi chodziło o to jakie warzywo podajesz jako dodatek do tego dania i białego sosu ...ja nie wkładam marchewki z groszkiem do środka do sosu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aaaaaaaa :D idealnie pasuje salatka z porow ze smietana pomidory ze smietana i szczypiorkiem mizeria ogorek kiszony salatka z papryk czerwonych i zielonych :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość matka taka jedna
z tego wszystkiego co wymieniłaś to najbardziej mi przypadła do gustu ta sałatka z papryki reszta jest ze śmietaną a że śmietaną jest zaciągnięty sos więc jak dla mnie takie sałatki do tego dania odpadają :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja i moj maz uwielbiamy smietane :) Poza tym dajemy niewiele :) Przecież mozesz sorobowac najwyzej drugi raz nie zjesz :) Mozesz tez pomieszac pomidory ororki zielone odrobine cebuli i bedzie ok :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość matka taka jedna
kaciaa no w sumie masz rację ...ja robię tego rodzaju sałatki ale nie akurat do potrawki i ryżu zazwyczaj właśnie podawałam do tego tą nieszczęsną marchewkę z groszkiem ale pomyślałam że może czas coś odmienić w tym względzie byle tylko rodzinka chciała jeść :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
matka taka jedna powiem Ci że w mojej okolicy też się jakoś tak utarło że do tego dania jak jest ryż i sos potrawkowy zawsze jest marchewka albo marchewka z groszkiem a czemu ?...cholera wie ? :D...samej mi to jakoś najlepiej pasuje i chętnie bym również podłapała jakieś nowe pomysły

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sprobuj tej z pora. Zaufaj mi lekko posol delikatnie popieprz pieprzem ziolowym lub kolorowym :) Ja do sosu takiego z bitkow daje wlasnie ta z pora albo z mizerii albo pomidory ze smietana wyrabisty smak lub jak daje z pomidorow to pomidory sole gruba sola i posypuje szczypiorkiem i jest pycha ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość żona poparzona,a nie żona popa
Marchewka+groszek+kukurydza z puszki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×