Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

kobiiiiietka

Wylicytowałam ma allegro kartę graficzną ale ten model ma parametry gorsze niż s

Polecane posty

Gość jdjsllojnbhhh
to skąd wiesz, że ma gorsze parametry?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sprzedawca podał dokładnie model geforce 9600 96GGF6HMFEXX ten kod określa tylko jeden model karty i jego parametry które sprawdziłam u producenta czyli na stronach galaxy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gupeek
to po co ja wylicytowalas, skoro wiesz ze ma gorsze parametry?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zalicytowanie jest zawaeciem
umowy. Przecież podał model, więc miej pretensje do siebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gupeek
przede wsyztskim tak: - napisz do sprzedawcy, ze zorientowalas sie wlasnie ze napisal nieprawde i ze uwazasz ze to nie w porzadku, ze prosisz o wycofanie Twojej oferty, ewentualnie jakis rabat. - jesli to nie poskutkuje: http://allegro.pl/help_item.php?tid=71&item=304&zoom=N możesz spróbować, choć nie muszą przychylić się do Twojej oceny, że podanie błędnych parametrów (ale z zachowaniem poprawnej nazwy modelu) jest nadużyciem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Weź jeszcze pod uwagę to, że ten model niekoniecznie musi mieć gorsze parametry. Wiele sprzętu jest teraz fabrycznie podkręconego i jest na niego udzielana pełna gwarancja. Tak jest z procesorami, kartami graficznymi i paroma innymi sprzętami. Więc to, że na stronie producenta podane są gorsze parametry nie oznacza, że ta karta ma takie jak na stronie producenta...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gupeek
tak jak napisal ktos wyzej - klikajac przycisk "kup" - zawarlas umowe zakupu konkretnego modelu, a nie produktu o takich parametrach, jak wymienione. wg mnie nie mozesz w tym momencie odstapic od umowy, natomiast jak najbardziej mozesz reklamowac produkt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gupeek
pierwsze co powinnas zrobic to NAPISAC DO SPRZEDAJACEGO.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zgadzam się z powyższym, ale jeśli karta nie jest podkręcana, to najpierw skontaktuj się ze sprzedawcą i powiedz co i jak. A jak nie bedzie chciał tego uwzględnić - mimo Twojej racji - to zgłoś sprawę allegro - oni też powinni o tym wiedzieć. Ważne że jeszcze nie zapłaciłeś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chodzi o proces produkcji Ta seria była produkowana w starej technologii 65nm a nie jak podał sprzedawca 55 nm co powoduje inne wymagania co do zasilacza(naraża mnie na dodatkowe wydatki) Podał parametry nowszego modelu który na dodatek nieco inaczej wygląda na stronach galaxy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gupeek
calkiem mozliwe jest, ze parametry sa poprawne a nazwa modelu skopiowana z jakiejs starej aukcji. dopoki nie skontaktujesz sie ze sprzedawca i nie zapytasz go, jak on sie do tego odnosi - niczego nie mozesz byc pewna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×