Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość bardzo przestraszona

boje sie!!

Polecane posty

Gość bardzo przestraszona

jestem 2 dni przed terminem okresu a dwa dni temu testy juz pokazaly ciaze. brzuch boli coraz mocniej jak na okres, w 1 ciazy tez taki bol mialam nawet w dzien okresu tak mocny ze mylalam ze przyjdzie, teraz panicznie sie boje ze on przyjdzie bo o ciazy dowiedzialam sie przed terminem! tak sie boje!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość spokojniexxx
Ja w obu ciazach mialam do konca 2 miesiaca bole jak na okres to normalne uzucie.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bardzo przestraszona
mi chodzi o to ze jednak okres przyjdzie w niedziele tak jak powinien byc bol brzucha wiem ze jest normalny tak mialam przy 1 ciazy ale dowiedzialam sie wtey o niej pare dni po terminie okresu a teraz przed

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bardzo przestraszona
i piersi mnie nie bola wcale tak jak w 1 ciazy ja wariuje chyba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie hcce Cue straszyc ale mnie tez tak bolal brzuch w pierwszym mies ciazy do tego doszly silne skurcze w dole brzucha i wyladowalam w szpitalu:( dostalam zastrzyk i bol minal jak reka odjal. do tego musialam zazywac duphaston 2x dziennie do konca ciazy. Moze idz do lekarza bo tak na forum to naprawde trudno cos doradzic... Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bardzo przestraszona
nie jest to silny bol taki delikatny od ponad tygodnia ale termin okresu niedziela boje sie ze przyjdzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hagneta
Czego się boisz, ześ w ciąży, czy że może przyjśc okres i w ciąży nie będziesz. Co za róznica czy wyszło po terminie miesiączki, czy przed?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bardzo przestraszona
boje sie ze jednak sie nie utrzyma i dostane okres niby to nie roznica bo wiadomo jak sie okres spoznia i sie robi test to inaczej a mi juz wyszedl przed okresem dlatego sie boje ze ciaza moze poleci z dniem okresu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hagneta
Skoro już jesteś w ciąży to jest szansa,ze okres się nie pojawi tylko plamienie takie 3 dniowe,. Ja tak miałam,a za tydzien znów plamienie. i wtedy mnie tknęło ,ze za czesto okres mam i zrobiłam test! Bedzie dobrze! Trzymam kciuki! :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bardzo przestraszona
dzieki mam nadzieje ze bedzie ok, ja to taka panikara

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bardzo przestraszona
naczytalam sie tu ze laski mialy testy pozyywne przed terminem okresu a potem jednak dostawaly okres i nie byly juz w ciazy i ciagle mysle o tym:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×