Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość anusia anusia anusia

Nowy temat o Levviatanie!

Polecane posty

dobra powróżylam z kart :D nie będziesz żałował tylko napewno znajdzie się grupa ograniczonych kafeteryjnych adehadowców którzy tylko żeby sprawić przykrość będą negatywnie komentować twój wygląd. potem w przyszłym roku wybierzesz się na wakacje i idąc popływać w morzu, potkniesz się o leżącą na plaży witch, zaczniesz ją przepraszać a potem... :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość porzucona samotna
Witam cię Levviatanie.Dzięki za wyrażenie swojej opinii w mojej sprawie.Tym bardziej dziękuje że wyraziłeś zdanie jako facet.Z męskiego punktu widzenia.Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
..a potem ona aż krzyknie : "Levviatan?!" potem da się zaprosić na romantyczny zachód słońca nad Bałtykiem, gdzie już po prostu będziesz wiedział "TO TA JEDYNA!!!".będziecie trwać w objęciach aż słońce zajdzie :D widzisz ile zależy od tego czy wrzucisz na kafe zdjęcie?:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
porzucona samotna -> nie ma za co dziękować ;) Wróżka -> ciekawa wizja ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chamstwo nie pozwala ale kusi :/ kobiety.... muszę znaleźć jakieś rozwiązanie tego problemu ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość porzucona samotna
Levviatnie pogadaj ze swoją wróżką może powróży i mnie.Ma bardzo optymistyczne wizje.Takich mi potrzeba. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wróżka -> wątpię abym za rok był nad morzem ;p porzucona samotna -> sama ja poproś w końcu to ona mną manipuluje a nie ja ją ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość porzucona samotna
Wróżko opisałam swoj problem na forum tam wszystkiego się dowiesz.Temat ''co zrobić z tym związkiem?''

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wróżka -> a nie manipulujesz? wystarczy że kobieta odpowiednio zakręci krągłą pupą i już może władać sporą grupą facetów ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość porzucona samotna
Sorki wróżko ale niewiem jaki jest link.Za słabo orientuje się w temacie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×