Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość anusia anusia anusia

Nowy temat o Levviatanie!

Polecane posty

wrozka - to raczej ty powinnas wiedziec kiedy ;p witch - sponsorki lub kasy aby moc sponsorowac ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie mówcie o straszeniu ;P właśnie czytałam jakiś topik na kafe i tam były straszne historie. nigdy mnie nic takiego nie ruszało, miłośniczka horrorów jestem;) nie straszne mi wracać po ciemku do domu czy coś;) przeczytałam jedna historię i az mnie ciarki przeszły, niby nic takiego, a dziwnie się poczułam Na pewnym pustkowiu bogate małżeństwo miało swoją wille bardzo lubili wychodzić na bankiety imprezy itp. mieli oni też 3 letnią córkę czasami zostawiali ją samą w domu więc kupili jej pieska powiedzieli też że kiedy będzie się bała ma włożyć rękę pod łóżko a piesek ją poliże. Rodzice wyszli, dziewczynka usłyszała 1 huk włożyła rękę pod łóżko piesek ją polizał usłyszała 2 huk włożyła rękę pod łóżko piesek ją polizał kiedy usłyszała 3 najgłośniejszy huk zeszła na dół zobaczyć co to... To co ujrzała na dole nie było przyjemne zobaczyła swojego psa wbitego w ścianę i napis krwią "nie tylko piesek potrafi lizać"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
już mi przeszło;) mogę zgasić znowu światło i zamknąć drzwi od pokoju ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przepraszam ze sie wcinam ale tekst "nie tylko piesek potrafi lizać" mnie rozwalil

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja pod łóżkiem mam tyle miejsca, że nie jeden piesek by się zmieścił ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziekuje, dodam do tego taka ciekawostke ze mam takie nawet dwa :p Dobra, Levviatan zarywaj dalej, Tchus 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×