Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość anusia anusia anusia

Nowy temat o Levviatanie!

Polecane posty

jakoś leci, mam nadzieje że ze sklepem się uda i nadal poszukuję swojej zielonookiej rudowłosej ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość very interesting...not
hahaha widze ze lewi przyciaga same czarownice :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wszystko ok;) doleczyć się jakoś nie mogę, ale poza tym wszystko ok;) tylko już troszkę mi sie za bardzo nudzi bo nie mogę doczekać sie października i powrotu na uczelnię ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
musiałabym poczekać przynajmniej 9 miesięcy;P a kandydata na ojca już nie ma o ile pamiętasz;P chociaż... na horyzoncie pojawił się ktoś;P ale nie, z macierzyństwem poczekam jeszcze troszkę ;) może masz inne pomysły na nudę??;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie lubię się przemęczać;P wole jak ktoś to robi za mnie;P ale wiesz co jest dobrego w takim leniuchowaniu jak teraz?? wstaje od 2 dni ok 11,30;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o i od piątku nie miałam papierosa w ustach najpierw przez chorobę bo nie dawałam rady, a teraz chyba dlatego, że nie chce mi się iść do sklepu;P już prawie tydzień bez palenia... hmm... ciekawe czy to koniec nałogu czy jednak postanowię sie go pozbyć;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
papierosy to zgubny nałóg nie dość że trują to jeszcze przyspieszają starzenie skóry ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hmm...u mnie? Dużo by opowiadać :) Ale w skrócie: miłość kwitnie pełną parą :) (wiesz o kogo biega jak coś). Ale co u Ciebie???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a z kim kitnie (czy znam z kafe)? ;p u mnie? dalej jestem sam za jakiś miesiąc może mniej może więcej z bratem otwieram sklep. szkoła skończona trzeba jechać odebrać papiery itp :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×