Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość anusia anusia anusia

Nowy temat o Levviatanie!

Polecane posty

W.I.T.C.H -> jakoś leci ;) SweetDreeam -> ale całkiem fajny rudy choć zdjęcie niezbyt dobrze zrobione ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ależ skąd :) gdybym szukał takiej co ma spełniać wszystkie moje wymagania to prędzej bym umarł zanim bym znalazł :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Levi bardzo dobrze robi, że wysyła tylko na maila... Po co mają go wszyscy oglądać tym bardziej, że bywa atakowany...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Levviatan "...ależ skąd gdybym szukał takiej co ma spełniać wszystkie moje wymagania to prędzej bym umarł zanim bym znalazł " Ach, mężczyźni, wyobrażenia o potrzebach macie takie wielkie, a tak niewiele Wam do szczęścia w rzeczywistości potrzeba. I nie zaprzeczaj Levi, bo to nie ma sensu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
helena p -> nie w Sączu tylko w okolicy i nie ja tylko z bratem i jak się będzie kręcić to mnie zatrudni po jakimś miesiącu od otwarcia ;p fgteui xneu dnbqjeujc dhnjtrq -> nie kojarzę ;p i nie znalazłem :

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a to dawaj :) co to ma być :) może pozytywnie wpłyne na wynik sprzedaży hehehhehehe ja tez z okolic ns do jakiej szkoły chodziłeś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
web mastering + art papiernicze + serwis komputerowy ;) technikum ekonomiczne a potem zaocznie technikum administracji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×