Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość anusia anusia anusia

Nowy temat o Levviatanie!

Polecane posty

do pięknego to mu jeszcze daleko ;p jakoś leci a ta dziewczyna z Lublina jednak jeszcze nie napisała nic ;) choć w sumie to pewnie przez to że nie ma dostępu do sieci lub problemy z dostępem bo na kafe też jej nie widziałem a co u ciebie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj, trochę wyobraźni i będzie piękny :P Co do Karoliny, to może jeszcze się odezwie, trzymam kciuki :) A jeśli o mnie chodzi, to nadal chora... Ale byłam wczoraj na randce (chyba udanej;)), więc humor mam świetny ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wyobraźnia u mnie ostatnio nie ma się za dobrze ;p mam nadzieje że się odezwie :) to może pól litra w ramach kuracji ? :D a odnośnie randki to pamiętaj nie za szybko okręcaj go sobie w około palca bo się za szybko zorientuje że nie ma nic do gadania i ucieknie ;p (im później tym lepiej bo będzie miał coraz mniej powodów do ucieczki ;) )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki za rady ;) Mam nadzieję, że tak szybko nie ucieknie, bo...kurczę, fajny facet z niego :) W ramach kuracji wczoraj było trochę piwa z sokiem i nie za bardzo pomogło :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
najlepiej metalowe obszyte pluszem w seks shopie bo takie kajdanki gwarantują że się nie zorientuje o co ci chodzi zanim go przykujesz ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Spoko, nawet jakbym miała normalne, to i tak bym go tak zagadała, że też by się nie orientował... :D Ale chyba zaryzykuję i sprawdzę, czy zostanie z własnej woli :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×