Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Plażowicz 123

Toples

Polecane posty

Gość Plażowicz 123

Witam Niedługo jadę z rodziną na wakacje na Chorwację i mam pewne pytanie dotyczące pań które preferują opalanie się bez górnej części stroju kąpielowego. Chodzi mi o to jak często można tam spotkać toples? Czy jest to zjawisko powszechne, czy raczej należy do rzadkości. Z góry dziękuję za kulturalne odpowiedzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zalezy_gdzie
Zależy w jakim rejonie Chorwacji, tam gdzie dużo Niemców toples a nawet naturyzm jest powszechny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Plażowicz 123
wow, to oznacza że zobaczę fiutki :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bryniol
W tym roku w Chorwacji wprowadzili zakaz opalania sie topless i zamkneli wszystkie plaze naturystyczne. Lepszy bys interes zrobil, jakbys pojechal do wloch

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zalezy_gdzie
Bzdura we Włoszech toplesu mniej niż w Polsce :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Plażowicz 123
Ten poprzedni wpis to oczywiście podszyw.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Plażowicz 123
A jesli na plazy topless mam wzwod to panie beda na niego patrzec?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Plażowicz 123
I znowu ten głupi podszywacz. Ehh co to za ludzie. Bryniol to był żart? Szukałem na ten temat informacji w internecie i nic nie pisze na ten temat. Btw. Ja nie zamierzam iść z rodzinką na plaże nudystów. Chodzi mi o taką normalną, tekstylną plaże.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Plażowicz 123
Moja kobieta lubi opalac sie toples, a ja lubie chodzic z nia wsrod mezczyzn na plazy i robic jej fotki. Nasze plaze niestety sa bardzo zacofane pod tym wzgledem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Plażowicz 123
@up Dziwny ten podszyw jakiś taki "normalny". Ale dobra, czekam na wypowiedzi innych forumowiczów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Plażowicz 123
Mamy taki fajny stawek pod Mikołowem, gdzie zona ma za zadanie spacerowanie nago, a co jakis czas sciezka przechodza jacys ludzie. Ona ma spowodowac, zeby samotni mezczyzni sie za nia obrocili a nawet podjechali/podeszli do niej. Ja siedze ukryty w krzakach i robie fotki. Pozniej z zona ogladamy je i sie smiejemy z wzroku tych panow:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Plażowicz 123
Nawet, nawet. Dawaj więcej podszywów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Plażowicz 123
Lubie czytac swoje podszywy, bo jak je czytam to mi pauka staje i ona w polaczeniu z moją reka powoduje, ze chce wiecej :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Plażowicz 123
born to eat kaaaaaaałłłłłł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Plażowicz 123
Pała mi staaaaałaaaa ! jeeeeeeeeee

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Plażowicz 123
upa upa upa wyleciała kupa a tej kupy było tyle że zjadły ją krokodyle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bryniol
no bo ten tego... no wiesz, tam tak jest... tam nie mozna tak bez ten tego bez stanika, bo wiesz, bo cie policjanty wypauja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GoscCroatia
Czesc. Tez lubie nagie opalanie, plywanie oraz milo spedzać czas na plazy.. Jesli sie ktos wybiera w moje okolicy to wam z checia pokaze ciekawe miesca.Wypijemy piwko moze być karlovacko :) Mieszkam w Chorwacji w miescie ZADAR. Jestem przystojny chorwat mowiacy po polsku, 30 lat. Lubie pisać po polsku lepie mi wychodzi niz mowić... lubie tez polki ;))Moj gg. 24236464 Pozdrawiam i zapraszam na wakacje bo tu slonca nie brakuje!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nagie opalanie moge polecic tak jak i nagie kąpiele. Dużo przyjemniej i ślicznie można całe ciało opalić.Tak samo jak chodzenie bez stanika daje dużo radości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×