Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ahinoki

Szukam domku do wynajecia na lato

Polecane posty

Gość ahinoki

Szukam domku gdzieś w okolicy Warmii i Mazur. Chcemy jechac ze znajomymi na kilka dni posiedzieć nad jeziorem, łowić ryby, grilować czy zbierać grzyby. Tak sie zastanawiam nad jakąś małą miejscowością. Może macie coś do polecenia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość www.wakacjepluski.pl
i tyle w temacie. Pieknie cicho. Prawdziwy warmiński kurort.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ahinoki
a gdzie dokładnie są Pluski? Niedaleko Olsztyna tak? Czy można tam łowić ryby? Nie słyszałem wcześniej o takiej miejscowości?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ahinoki
ooo bardzo ładnie. Tylko nie wiem gdzie te Pluski są dokładnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uioiuoiuol
wies Pluski lezy zaraz kolo miejscowosci Kluski.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość www.wakacjepluski.pl
Tak mało tego. Mamy jeszcze wolne dwa terminy. Bo właściwie dopiero na ostatni momment się zdecydowalismy wynając tym roku dom. Piękne miejsce. Wakacje w Pluskach są zawsze udane. Wspaniałe miejsce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pluski nawet sie rymują z kluski :) Weszłam na stronkę i jestem oczarowana. Śliczny ten domek, jeszcze z własną plażą. Sama bym pojechała w takie miejsce... ludzie to mają dobrze, cisza spokój. I grzyby, ja uwielbiam zbierać grzyby!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość polka matka babka ciocia
jedź nad zalew koronowski tam jest pięknie polecam!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mieszkam w Olsztynie, do Plusek mam niedaleko. Piękne, ciche miejsce, bardzo urolkiwe. Leży nad Plusznem - tak sie nazywa to jezioro. W ogóle wakacje na mazurach czy też wakacje na warmii i mazyrach zawsze mogą kojarzyć się ze spokojem, grzybobraniem, dookoła jest przecież tyle pięknych lasów. W Pluskach byłam raz, w takiej restauracji. Bo normalnie restauracje i puby tam są. Moim zdaniem można powedzieć, że jest to taki Kurort. W lecie można kąpać się w jeziorze a w zimie iść pojeździć na łyżwach. Sklepy są, duża plaża jest, czego chcieć więcej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PASKUDNIKOWIEC
Rzeczywiście po zdjęciach widać, że w tych Pluskach jest pięknie. Jestem tylko ciekawy jakie są tam ceny? Bo na stronie nic nie pisze. Pewnie bardzo drogo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja byłam kiedyś w okolicy Plusek! Konkretnie w Swaderkach i w kościółku w Orzechowie. Jeju jakie to jest cudowne miejsce. Lasy, jezioro, taki spokój tam panuje. Słonko świeci można się opalać na plaży. Sama bym pojechała na takie wakacje do Plusek! I wcale nie jest jakoś drogo, pamiętam, że nawet się zastanawialiśmy czy nie zostać tam dłużej. A ten domek śliczny. Mały biały domek heh :) Plaża prywatna, ognisko można rozpalić, wykąpać się w jeziorze, pojeździć na rowerach. No raj na ziemi!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jakie są ceny, bo w ofercie nie ma podanych cen? Proszę o informacje, bo jestem zainteresowany.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ahinoki
Zdjęcia na stronce śliczne, szczególnie urzekło mnie to ostatnie... prawdziwka w lesie. Nie odmówiłbym sobie grzybobrania w takim miejscu. Co tu dużo gadać, wygląda , że na wakacje idealne. A o cenę już wysłałem zapytanie. Dziękuję bardzo za pomoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zajebista Miejscowka na melanż

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość www.wakacjepluski.pl
Słuchajcie do wszystkich zainteresownych naszą ofertą>>>>????!!! Dom max 6 osób 250zł za dobę. Wolne terminy: 1. od 04.07.2010 - do 17.07.2010 2. od 24.07.2010 - do 07.08.2010 Mysle, ze kazdy znajdzie cos dla siebie www.wakacjepluski.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość benzoesan sodu i cukru
Ja też szukam czegoś do wynajęcia, niestety wiele miejsc jest już zajętych. A te Pluski fajne się wydają. I niedaleko do Olsztyna więc na wycieczkę też można pojechać. No i sklepy są, restauracje są, plaża jest. Idealne miejsce na wypoczynek, tak mi sie wydaje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Falski
Masz obowiązek głosować na Komorowskiego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zazdrosny o @
powiem szczerze, ze oferta dosc ciekawa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziękuję za jakieś konkrety. Być może skorzystam z Waszej oferty. Zastanawam sie jeszcze nad czyms strikte na samych mazurach.. Myslalem o Mikolajkach, ale tam bedzie full ludzi. wiec raczej odpada. A Pluski mi sie bardzo podobaja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Baranoł
Witam. Ja mieszkam w Olsztynie, wiec moge coś powiedzieć o Pluskach. Zacznijmy od tego ze niedawno wybudowali tam Spa w samym lesie, robic to niesamwoite wrazenie, to po pierwsze. Po drugie w samym centrum wsi jest urokliwa nresturacja z klmiatem, mozna tam sie nieeźle zabawić, to po drugie, po trzecie Jeziro \Pluszne jest niesamowite. Idelane dla wedkarzy windserferów i zeglarzy, ponadto bardzo czyste i spore. Po czarte piekne lasy. Wasza oferta jest spoko, sporo jest domkow o tam wysokim stanfdardzie, wiec kazdy znajdzie miejsce dla siebie. Ja w Pluskach jestem przynajmniej raz w roku i za kazdym razem jest wspaniale i to nir tylko w lato, ale o kazdej innej porze roku. Zapraszam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bezczelny Gnojek
Ciagle gadacie o tych mazurach, a nie lepsze jest polskie morze??? Łeba, Hel i inne kurorty...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość halyynkaaa
eee tam morze. tad morzem też są tłumy ludzi i kosmiczne ceny. A w takich Pluskach, nie dość, że na pewno nie jest drogo to jeszcze cicho.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
też bym sobie gdzieś wyjechała z przyjaciółmi :) macie jeszcze jakieś fajne oferty nad jeziorkiem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Styknięty na 100%
Oprócz urokliwych Pluske, które są jednak miejscowo,ścia bardzo cywilizowaą, to polecam rownież jezoro łańskie i okolice wokół niego. Tam jest cicho i głucho - jak ktoś szuka spokoju i odcięcią - to Łańsk jest wymarzony

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ahinoki
Strasznie mi się te Pluski podobają. Nad morzem już byłem i póki co mam dosyć. Teraz wolę jednak jezioro. Muszę się skonsultować ze znajomymi i jedziemy!Obejrzałem zdjęcia, świetnie się to wszystko prezentuje. Poczytałem też o Stawigudzie, ładna miejscowość.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Stawiguda
Przeczytałam uważnie cały wątek i weszłam na stronkę. Muszę przyznać, że domek jest śliczny. Gustownie urządzony i naprawdę odpowiednio przystosowany dla gości. Z tego co patrzyłam, to ciężko już gdziekolwiek znaleźć wolny termin a 250 zł to na 6 osób wychodzi bardzo tanio. Mało tego, jak jest prywatna plaża, to w spokoju można się opalać, dzieci ci nie krzyczą, ktoś obcy nie obsypie cie niechcący piachem...same plusy ma takie spędzanie urlopu. Grila sobie do ogrodu można wystawić czy zrobić ognisko, poopalać się na leżaczku. Super! A co więcej, te Pluski są takie ładne. Kurort na wakacje idealny. W ogóle uważam, że wakacje na Warmii i Mazurach to coś wspaniałego, jakie tam jest czyste powietrze! Pozazdrościć :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ahinoki
Domek leży nad jeziorem Pluszne. Pluski są niedaleko od Stawigudy i Olsztyna. Moim zdaniem Wakacje na Mazurach to wakacje udane, czyste powietrze, dużo zieleni. Wcale nie potrzebuję jakiegoś Egiptu!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fifulenienienka
A dzięki :) Ja się jeszcze nad wakacjami nie zastanawiałam ale chyba czas pomyśleć bo już się miejsca kończą. A te Pluski to jakaś śliczna miejscowość :) I ten domek ze zdjęć taki ładny :) Wszędzie kolorowo, zielono dookoła domu. Cud miód :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×