Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość prosze o odpowiedz :(......

Dziewczyny czy wy też macie problem z orgazmem?:(

Polecane posty

Gość gość
ma 40 lat i nigdy nie miałam orgazmu podczas normalnego stosunku zawsze są to orgazmy łechtaczkowe. Nie zależy to od partnerów, bo miałam ich dostatecznie dużo i żaden nie dał mi orgazmu przez pochwę. Wszystkie moje orgazmy są tylko poprzez pobudzanie łechtaczki ale nie czuję się gorsza. Mój mąż wie jak to robić i dostaję mega odlotów. Czuję się z nim w taki sposób spełniona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To co robisz na forum skoro jestes taka dopieszczona?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak facet ma małą knage to choćby skały sraly nie dojdziesz. 18 cm i więcej to pewnik orgazmu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jestem mężatką od 30 lat . Mój mąz ma niezły sprzęcik tak z 20cm i myślałam ,że to ważne . Kiedyś poznałam chłopaka w moim wieku . Miał z 15 cm , ale to co on ze mną wyprawiał to odlot . Kiedyś doprowadził mnie gdzies do 8 mega orgazmów . W pewnym momencie myślałam ,że zemdleje . Tak cudownego sexu dawno nie miałam . Tak ,że z tym rozmiarem to lipa . Wazne ,żeby facet wiedział jak sie tym posługiwać . Musi być luz i to coś , a będzie super . Tęsknię za nim i takim sexem . Pamiętajcie Kobiety , musi byc to coś . Trzeba trafić na tego jedynego co w Was rozbudzi żądze i tyle . A mój znajomy to umiał

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JANECZKA 57
Tak popieram Cię przedmówco, ja też swoje doświadczenia w tym temacie mam, nie zawsze wielka pała nam dogodzi a czasem potrafi tylko ból sprawić, natomiast inteligencja i umiejętnośc***artnera dają satysfakcję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
te rewelacje o mikruskach piszą faceci z małymi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dlatego Polki zdradzają na orgazmusie z czarnymi bo mają mniejsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oj wmawiajcie sobie panowie że rozmiar się nie liczy :) Liczy się i to bardzo. Gruby i twardy q**s to podstawa orgazmu. Bez tego ani rusz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Drogie Panie nie oszukujmy się :) Z wiedząc że facet ma dużego to facet może być brzydki jak noc. Jak raz plotka pójdzie o takim facecie to już mu nie dajemy spokoju :) A jak pójdzie plota że ma małego to już nie p****** :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Byłam sfrustrowana przez wiele lat. Współżyć zaczęłam dość wcześnie w wieku 15 lat. Nigdy mi nie sprawiało mi "satysfakcji". Wszyscy moi faceci byli "przeciętni" (13-16 cm) i nawet za pierwszym razem nie czułam bólu. Myślałam że to moja wina. Pewnego razu spotkałam na dyskotece faceta, który zabrał mnie do gwiazd :) Miał 22 cm bardzo grube 22 cm. Zrobił mi to kilka razy w ciągu tej nocy, a ja dowiedziałam się czym jest przyjemność płynąca ze współżycia. Mój obecny facet ma 18.5 cm i jest mi z nim też bosko :) Pomiędzy 22 cm a 18.5 cm spałam z kilkoma "przeciętnymi". I niestety "czuć różnicę". Mała pałka nie jest w stanie dać rozkoszy. Większość kobiet ma tak samo. Niestety z miłości do swoich facetów zmuszają się do tego, po czasie kończy się to na tym, że facet ma seks raz na dwa miesiące, a kobieta duży wibrator lub "dużego" kolegę. Niestety panowie przykre ale prawdziwe. Kochamy duże pałki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak, to jest prawda, ja też poznałam smak różnych rozmiarów i przyznam szczerze że wolę DUŻE i twarde.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To prawda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chętnie poznam kobietę w wieku 35-45 lat która lubi długi oral a sam sex sprawia największą satysfakcję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×