Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

teraz czas na mnie

letnie zupy

Polecane posty

mam do was male pytanko.jakie zupy gotujecie w tym okresie...botwinka szczawiowa juz mam to za soba jarzynowej nie lubie...jaka jeszcze?nie wiem pomyslow mi brak.oczywiscie chodzi mi o zupy z warzyw sezonowych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość odpowiem.....
kalafiorowa....kapuśniak z młodej kapusty....fasolowa z młodej fasolki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
koperkowa z lanymi kluskami brokułowa z ziemniakami i młodą marchewką wiśniowa z makaronem a jak będzie dynia to zrobię zupę na mleku z dynią i lanymi kluskami(na słodko) oraz krem z dyni z groszkiem ptysiowym(na słono) barszcz małorosyjski z kapustą młodą ,fasolką marchwią i ziemniakami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość odpowiem.....
mmmmmmm wiśniowa na udkach pychota... jutro zrobię

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość takiego wała
chłodnik

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Botwinka szczawiowa z ryżem lub jajkiem wiśniowa z grzankami lub z makaronem jabłkowa z makaronem koperkowa z lanymi kluseczkami ryżowa na skrzydełkach , marchewką, porami pomidorowa z makaronem ogórkowa jarzynowa z brokułami i fasolką jarzynowa z brokułami, fasolką czerwoną

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pomidorowa Ziemniaczano-porowa (bardzo aromatyczna) I to chyba wszystko :) jakoś zupy nie maja u nas powodzenia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmmm jablkowa?jakos nie moge sobie tego wyobrazic jako zupy no ale wiadomo ze w roznych domach roznie sie gotuje.dziekuje bardzo za spora ilosc podpowiedzi :) nie ma to jak ten dzial kafeterii :) ja zrobialm kalafiorowa :) ale nie zupe krem a taka fajna lekka z masa warzyw mlodych i koperkiem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krem z młodego groszku
krem z brokułów zupa z kurek botwinka chłodnik gazpacho owocowych zup nie znoszę :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×