Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

iceman2525

o co jej chodzi???

Polecane posty

Witam mam pytanie może wy będziecie znali odpowiedź.... Zerwałem z dziewczyną bo roznych przejściach i nie chce jej znać. Ona spotyka sie juz z kolejnym po mnie a wczoraj znowu do mnie zadzwoniła....!!!! Może wy będziecie wiedzieli o co jej chodzi bo ja juz tego nie czaje;) Zablokowalem ja na gg i na nk powiedzialem ze nie ma do mnie sie odzywac a po kilku godzinach znowu dostalem strzale... Może wy wiecie o co jej chodzi mowi ze ma kolesia a ja my nie pasujemy do siebie bo ja jestem za dobry a ona zła ale ciagle mi głowe zawraca i jak sie nie odzywalem wczesniej dwa tygodnie to wczoraj zadzwonila....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość feafwegoiewgjewse
jest natrętna i nienormalna :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hmm.. Zadzwoń do niej, gdy Ci puści sygnał i zapytaj, czy coś się stało. A jeśli odpowie, że nie, to każ jej się odpierdolić. Jestem dziewczyną, ale nigdy nie zniżyłabym się do poziomu jednej z drugą, tzn do bycia nachalną, gdy facet nie chce kontaktu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka moda chyba
jest z tamtym byś był zazdrosny a wydzwania do Ciebie bo liczy że będziesz nadal chciał z nią być jestem kobietą więc ta pokrętna logika jest dla mnie całkiem logiczna ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no tak ale my juz bylismy raz ze soba to mnie zostawila dla bylego, potem mielismy zejscie to mowila ze mnie nie kocha znowu bo sie za duzo zlych rzeczy stalo, walczylem o to ale wkonu powiedzialem dosc... ona twierdzi tak jak pisalem w TEMACIE ZE NIE PASUJEMY DO SIEBIE i ze nic ode mnie nie chce tylko chciala sie zapytać co słychać... ale skoro piszesz że jej na mnie jeszcze zależy to szoK!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DO TAKA MODA: no tak ale my juz bylismy raz ze soba to mnie zostawila dla bylego, potem mielismy zejscie to mowila ze mnie nie kocha znowu bo sie za duzo zlych rzeczy stalo, walczylem o to ale wkonu powiedzialem dosc... ona twierdzi tak jak pisalem w TEMACIE ZE NIE PASUJEMY DO SIEBIE i ze nic ode mnie nie chce tylko chciala sie zapytać co słychać... ale skoro piszesz że jej na mnie jeszcze zależy to szoK!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeszcze lepsze ze jeszcze mowila do mnie kiedys ze zadzwoni za 3 lata hehe to bylo z miesiac temu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale jaja..
toksyna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale jaja..
a no w takim ze zatruwa ludziom zycie i jak sie pojawi na czyjejs drodze to ten ktos ma przerabane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×