Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

myszula_19

19-sto letnie żony i przyszłe mamy:) Jak sobie radzicie?

Polecane posty

kosci cie bolą ale gdzie? u mnie tez mam wskazanie na cc ze wzgledu na zlamany kregoslup okolo 1,5 roku temu i sruby i implanty na całej długosci odcinka ledzwiowego:( tylko ciezko jest dostac wkazanie na cc u mnie bo ortopedzi nie chca wyspiasywać z byle powodów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fusineczka
owiana dymem :) a Ty jaka szkole masz skonczona? jakie trzeba miec wyksztalcenie zeby pisac ,, z tąd " ????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nawiedzona narzeczona
Marionetka czy dobrze zrozumiałam ?? Jesteś w ciązy mimo że regularnie brałaś tabletki antykoncepcyjne??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fusineczka
myszula_19 ;) nie nie wpadlam :) takie rzeczy sie jednak planuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agata_bb spojenie łowone i byłam prywatnie i mi napisał bo Gin. musi iec podkładne zeby zrobic cc a byłas prywatnie u ortopedy??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie każda 18/19 sto letnia dziewczyna w tym wieku jest k*** skoro jest w ciazy... nie kazda w tym wieku mysli jeszcze o imprazch ciuchach i jakis tam innych badziewiach. sa powazne dziewczyny które mysla głowa i rozsadkiem. Ja mam 20 lat od Maja w malzenstwie a mieszkamy ze soba juz ponad rok. Czekamy na dziecko które jest naszym upragnionym skarbem. Staralismy sie o nie pol roku... A ta osoba która tu wypisuje ze mlode dziewczyny zony i w ciazy sa k*** widocznie jest brzydka nikt jej nie chce albo nie moze zajsc w ciaze i z zazdrosci wypisuje takie głupoty... Mlode dziewczyny potrafia byc lepszymi zonami i matkami niz te dwudziesto paro letnie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość owiana dymem
to do ortopedy kurwiska

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
palanuje planuje no ale my nie zaplanowalismy;p ale jestesmy okropnie szczesliwi a w ktorym jestes miesiacu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
słuchaj nie wnikaj w to czy jestem czy nie i spójrz na to co sama robisz skoro piszesz ze nie jestes swieta to niekomentuj mnie i tego co mysle i pisze na tym forum ... niewiem czy jest 19 letnai dziewczyna na tym swiecie w pełni gotowa i pewna tego ze chce miec dziecko i ze bendzie w stanie je wychowac i wiesz czasem nieda sie od tak ''weczesniej pomyslec'' owiana dymem zamknij ta morde parszywą bo to nie jest temat dla ciebie wiec wypad z tąd pustaku !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie każda 18/19 sto letnia dziewczyna w tym wieku jest k*** skoro jest w ciazy... nie kazda w tym wieku mysli jeszcze o imprazch ciuchach i jakis tam innych badziewiach. sa powazne dziewczyny które mysla głowa i rozsadkiem. Ja mam 20 lat od Maja w malzenstwie a mieszkamy ze soba juz ponad rok. Czekamy na dziecko które jest naszym upragnionym skarbem. Staralismy sie o nie pol roku... A ta osoba która tu wypisuje ze mlode dziewczyny zony i w ciazy sa k*** widocznie jest brzydka nikt jej nie chce albo nie moze zajsc w ciaze i z zazdrosci wypisuje takie głupoty... Mlode dziewczyny potrafia byc lepszymi zonami i matkami niz te dwudziesto paro letnie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
istniejaca nadzieja zgadzam sie z Toba:) ja nie planowałam dziecka ale Myslelismy o tym i gadalismy dosc czesto a ze sie stało jak sie stało to tylko dziekowac bogu, bo jak pomysle ze mogło by byc tak ze wogole mogła bym nie miec dziecka to mam ciarki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość owiana dymem
sama jestes pustakiem młodociana mamusiu:P młodym kurwiszonem dającym dupy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fusineczka
BROTKA N :) ja mysle ze nie jestes w temacie i nie powinnas tu pisac :) bo i tak nie wiesz o czym mowimy ! Takie moje zdanie przechlapalas sobie ostatnim zdaniem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sylvina
Nie martwcie się dziewczyny, ja urodziłam dziecko w wieku 20 lat. Wszystko dobrze się potoczyło, skończyłam studia, w tym roku przeprowadziliśmy się do swojego domu, po latach wynajmowania. Jestem jeszcze młoda, mam już odchowaną córkę, jestem po prostu szczęśliwa. Trzymam za Was kciuki, nie martwcie się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja byłam prywatnie ( odrazu na pocztaku to był chyba 4 msc) ale to ze wzgledu tylko na to ze do ortopedy mojego musialabym czeskać poł roku:( ortopeda ten zapoznał sie z moimi wypisami ze szpitala i z operacji i kilkunastoma zdjeciami RTG i bez zastanowienia mi wyspiał ze wzgedu ze moj kregoslup nie wytrzymałby takiego obciazenia porodu sn.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja np wole urodzic dziecko w mlodym wieku... niz pozniej urodzic z jakimis wadami czy cos... a z reszta ze swego doswiadczenia dzieci nie czuja sie najlepiej gdy maja "starych" rodziców. Moja mama miala 35 lat jak mnie urodzila i jak chodzilam do szkoly to mialam kompleksy bo rowiesnicy to mieli mamy w takim wieku jak moja gdy mnie urodzila czulam sie ze mam stara mame i tate... na zakupach czesto ludzie komentowali ze " przyszła babcia z wnusia na zakupy" zazdroscilam kolezankom ze maja mlode mamy i maja z nimi super kontakt bo sa nowoczesne... Ja chce byc taka mama by moje dziecko rozmawialo ze mna na kazdy temat bysmy byli przyjaciólmi ja bede miala 30 lat a moje dziecko 10. Bedzie chodzilo do przedszkola to ja moge zajac sie kariera... podjac prace i pracowac dalej... a wspomne ze pracowalam przed ciaza ale ze wzgledu na ciaze zrezygnowalam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny Owiana dymem pisze sama o sobie ze jest kurwa i daje dupy.... Dziewczynko pomysl co piszesz bo moze masz wiecej lat niz ja ale w glowie nie masz nic. Bo ludzie inteligetni nie pisza takich rzeczy o innych, i umia sie zachowac czyli Ty do takich nie nalezysz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fusineczka
brotka :) dokladnie tak jak mowisz.... fujjj i ty masz byc matka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
stniejaca nadzieja No moja mama była starsza niz Twoja jak mnie urodziła:( i tez sie bardzo wstydziłam, i tez chce byc młoda mama i zeby moje dziecko sie mnie nie stydziło bo bede miec duzo lat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o prosze jaka kulturalna pani wiesz jestem nerwowa i nie bende powstrzymywała swoich negatywnych emocji w stosunku do takich pustaków jak owiana dymem ale jesli tobie nie przeszkadza ze owiana dymem ciebie równiez obraż to ja w to niewnikam niech ubliza ci dalej .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie kazda kobieta musi miec
ambicje,zeby sie kształcic, robić karierę, dobrze zarabiać. Niektore realizują się tylko w roli matki i zony i tez je trzeba szanowac!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny spokojnie:) strasznie niektóre sie obrzucaja na tym forum ale tym co chcą sobie porozmawiać spokojnie radzę je po prostu olewać. Ja juz tu troche wiekiem nie pasuje ale w tym roku koncze mam 22 latka i w pazdzierniku urodzę synka. Jestem już zona, pracę mam wiec to nie jest tak,że jak tkoś jest młody to żyje z opieki. Pracowałam już od lat 19tu i mavierzynski mi sie nalezy. Tez jestem zdania,ze lepiej urodzic poki ma sie mniej latek, odchowac i mozna zyc dalej! Mi sie udalo szybki zajsc w ciaze:) na poczatku stycznia podjelismy decyzje o dziecku a od konca stycznia jestem w ciazy:) Wiec zycze powodzenia i dziewczyny nie wnikajcie w glupie wypowiedzi:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość akrylik
brotka wracaj do szkoły, bo ortografia u Ciebie lezy...zamiast dzieci robic bys jakals ksiazke poczytala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ullilla
Teraz do sie ludziom w glowach pomieszalo,kiedys 20latka za maz wychodzaca to bylo na porzadku dziennym,nawet 18latka(i to nie tak dawno,bo lata 80,poczatek 90) i bylo dobrze.A teraz wielka sensacja.Ja bym chciala urodzic dziecko(mam 20 lat)ale ze wzgledu ze studiuje dziennie to finanse mnie ograniczaja.Moj tato jak sie urodzilam mial 40 lat,mama 38.Mama juz nie zyje,tata jest schorowany.Zazdroszcze znajomym ktorych rodzice maja nieco ponad 40 lat i sa w pelni sil,wspolnie spedzaja czas,pracuja,a np mojemu tacie ja z rodzenstwem musimy pomagac.A wiekszosc moich rowiesnikow moze liczyc na rodzicow pomoc.Zalezy mi na karierze,ale dziecko bym chciala zaraz po studiach czyli ok 25lat.U mnie na dziennych jest duzo zameznych i dzieciatych dziewczyn i doskonale sobie radza i nie korzystaja z pomocy rodzicow.Moj brat i jego zona dlugo sie starali o dziecko,maja po 38lat,bratowa jest wreszcie w ciazy,ale nie wiem czy dobrze robia,nawet nie ze wzgledu zdrowia dziecka bo i u mlodych sie choroby zdarzaja ale przyszloscie malenstwa...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fusineczka > i kto powiedział że bande matką(niemówie ze bym niechciała) ja chciałam was tylko zapytać czy to co pisałam jest możliwe . . . a ty odrazu na mnie najezdzasz . . . starałam sie być miła ale niewiem czy długo wytrzymam ... czy któraś z was miała podobną sytuacje do mnie. . . ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×