Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

myszula_19

19-sto letnie żony i przyszłe mamy:) Jak sobie radzicie?

Polecane posty

Gość zawisza czarny bez filtra
nie palcie papierosów w ciaży i nie pijcie alkoholu jesli chcecie urodzic zdrowe dziecko,oraz nie bierzcie żadnych leków na własna ręke. Tylko te z przeoisu lekarza! Ubierajcie się ciepło i nie sciagajcie brzucha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zawisza czarny bez filtra
jedzcie za dwóch ograniczcie coca cole najlepiej wcale nie pijcie. Jedynie słaba herbate soki owocowe i kawe odstawcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zawisza czarny bez filtra
w zimie ubierajcie się na cebulke latem miejcie zawsze przy sobie buteleczke wody mineralnej. noscie w torebce karte ciaży i dowód osobisty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak widac nie zrouzmiałas
skoro w wieku 19 lat robisz dzieciaka..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lauruśka cyluśka
zawisza komiku ty milusi 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zawisza czarny bez filtra
to nie komizm niektóre chca dziecka ale nie dbaja o siebie w czasie ciąży nie chodzi tu o wiek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lauruśka cyluśka
dziewczyny no to drosłe zycie szybko sie dla was zaczeło... sama urodziłam w wieku lat 20 :) było cieżko nie powiem... po 2, 2 i poł roku bedzie lepiej ale do tego czasu to harówka i wyrzeczenia niestety, no chyba ze ma sie fajna mamę-babcie lub teściową- babcie która kocha dzieciaczki :) Powodzenia mlode mamy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lauruśka cyluśka
zawisza, serio :P ''jedzcie za dwóch...'' takich mądrości ludowych to jeszcze nie słyszałam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zawisza czarny bez filtra
jesli pracujecie w fabrykach lub jakiś chemikaliach przejdzcie na l4 płatne jest 100% , chodzcie regularnie na badania róbcie morfologie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiem ze bedzie ciezko bo to nie przespane noce i wogole... i jstem szczesliwa ze go mam w brzuszku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak widac nie zrouzmiałas
jestem szczesliwa ,ze mam w go brzuszku... dzieciak z ciebie ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak samo jak ja... Teraz mam z mamusia lepszy kontakt jestem dorosla inaczej sie na zycie patrzy... czasem zastanawia mnie jak moje rowiesniczki kolezanki bliskie nadal maja chec na imprezowanie! mnie juz to nie bawi od dawna... Lubie zajmowac sie domem i gotowac meżowi obiadki a najbardziej uszczesliwia mnie to gdy podchodzi daje buzi i mowi ze zupka byla zajebiscie pyszna;) Byłam gotowa na ślub przeciez nikt mnie nie zmuszal do slubu. Dziecko nie jest ostatecznym powodem do slubu moze niektorzy rzeczywiscie brali slub przez ciaze ale ja nie... Zareczylismy sie a pozniej dowiedzialam sie ze jestem w ciazy (która planowalismy) ślub wzielismy by uformalnic nasza milosc i nasz zwiazek. W takim czasie w jakim chceilismy. Jakbym nie byla gotowa na slub wcale bym go jeszcze nie brala... mozna zyc bez slubu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem mega szczesliwa zona i szczesliwie oczekuje mojego malenstwa... I nikt mi nie bedzie ublizal ze jestem k*** bo jak sie kogos nie zna to sie nie wypowiada na jego temat... jak widac niektórzy maja brak wychowania a czepiaja sie ludzi ktorzy sa mądrzejsi niż oni sami. Słowa które tu pisza swiadcza o tym ze ich rodzice splodzili ich w wieku 15 lat skoro nie umieli wychowac dziecka na kulturalnego czlowieka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie kazda kobieta musi miec
tylko co bedzie jak mezulek znajdzie sobie kobiete z ambicjami, wykształocna, pracujaca, a waszą jedyna umiejetnoscia bedzie robienie dzieci i zupy. Myslałyscie o tym ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mnie tez juz ciagnie do zajmowania sie domem.... i robie to gotuje i tez ciesze sie jak mu smakuje:) I lubie czekac az on wroci z pracy a potem spendzamy razem czas, rozmawiamy na kazde tematy rozwiazujemy razem problemy i podejmujemy decyzje... Nie załuje ze wyszłam za maz jestem bardzo szczesliwa a kolezanki ktore sa starsze tylko mi zazdroszcza. BO niektore by chciały tez juz miec rodzine ale jeszcze nie dorosły jak imprezuja i nie moga nikogo znalesc odpowiedniego. A tych dziewczyn miłosci to nie sa prawdziwe tylko przelotne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie kazda kobieta musi miec
myszula, ale byki sadzisz, aż przykro czytać. I te teksty o zazdrości, naprawdę naiwne. Kury domowe, siedzą w domu, nie pracują , nie są w stanie utrzymac siebie, a co dopiero dziecka i one mówią o DOJRZAŁOSCI. Dobreeee

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie kazda kobieta musi miec Wiesz co wydaje mi sie ze ty nie masz nikogo albo Ktos cie zostawił i wyrzywasz sie po innych... bo to co piszesz jest załosne!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie kazda kobieta musi miec
I radzę trochę pokory, bo czy Twoje miłosc nie jest tez przelotna, to się dopiero okaże. Smieszne są zwiazki nastolatków-dzieci bawią się w dom.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kozica bodząca
Ja mam już dwoje dzieci, radze sobie świetnie jestem bardzo dojrzała można mnie porównywać do 30latek... ale małżeństwa nie polecam lepiej być z facetem bez takich ceregieli bo całkiem facet traci szacunek do kobiety a bez ślubu to mu jednak zależy i stara się...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie kazda kobieta musi miec
stwierdzam jedynie fakty, a jak widać prawda w oczy kole. O moje życie prywatne się nie martw, bo jest udane i nie musiałam zatrzymywać faceta dzieckiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moim zdaniem raczej to co Ty piszesz jest zalosne.naprawde sa ludzie,ktorzy maja wieksze ambicje niz w wieku 19tu lat zaszyc sie w domu i uslugiwac mezowi robiac mu "zajebiscie pyszna zupke" a co bedzie jak dziecko dorosnie? co ty bedziesz wtedy robic?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie jestem dzieckiem, nie bede znizac sie do Twojego Poziomu!!! I nie bede juz pisac do ciebie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość akrylik
w tym wieku to ja wolalam szalec :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie kazda kobieta musi miec
zajrzyj do słownika ortograficznego, bo się ośmieszasz, mamusiu. jak bedziesz dziecku w lekcjach pomagać? To ,że zaciązyłaś , nie znaczy, że jesteś dojrzała, mylą Ci sie pojecia, dziecko. ale w sumie czego sie spodziewać po nastolatce...Ani wiedzy ksiażkowej ani życiowej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja faceta nie przytrzymuje dzieckiem. TO jest moje Zycie mam meza i bede miec dziecko i mam to w dupie co wy o tym myslicie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja pierdykam ale wy
jesteście tępe! myślisz, że dziecko równa się koniec szkoły, kariery itd? jesteś w błędzie! może odchować dzieciaka do powiedzmy 3 latek, posłać do żłobka a sama iść na studia, można? można. wystarczy odrobina chęci. moja koleżanka wpadła będąc na 1 roku, potem zrobiła sobie przerwę a teraz jest najlepszą prawie studentką na roku!! dodam, że studiujemy na polibudzie wrocławskiej więc to nie żadna socjologia nie wymagająca wysiłku. ja jakbym miała z kim to również chciałabym mieć wcześniej dziecko :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie kazda kobieta musi miec
Lady glutter- przecież one nie wiedzą o czym Ty mówisz nawet. Ambicje, haha, dobre sobie :D ich jedyna ambicja jest byc kura domowa i siedziec na utrzymaniu meża.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny:) mam 18 lat, w kwietniu urodziłam synka i jestem z tego bardzo dumna, i też słyszę docinki typu, że dziecko ma dziecko, ale mam to gdzieś, każdy ma swoje życie i jak je wykorzysta to jego sprawa:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×