Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Kamil28

program z listą płac

Polecane posty

Gość Kamil28

Od niedawna prowadzę własną działalność gospodarczą. Kilka tygodni temu zatrudniłem pracowników. Szukam program z listą płac. Możecie mi coś doradzić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szczerze mówiąc też dopiero zaczynam, ale robiąc mały wywiad wśród znajomych, usłyszałam od koleżanki coś o jakimś programie do księgowości online. Jeśli jesteś jeszcze zainteresowany, postaram się dowiedzieć od niej czegoś więcej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość program płatnik
najbardziej popularny i polecany,inne sa bardziej komercyjne,musialbys duzo zaplacic za licencje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasik12
Ja aktualnie korzystam z serwisu wfirma.pl i jestem zadowolona. najdrozszy pakiet kosztuje 34 zl. moim zdaniem niewiele...ktos placi mniej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AlicjaB.
Zaczęłam używać jakiś czas temu wfirma.pl wzięłam właśnie dla siebie ten program z listami płac, kadrowy i spisuje się świetnie a nie muszę zatrudniać pracownika :) Koleżanka używa księgowości i analiz i chyba również się skuszę w końcu oszczędności w firmie się zawsze przydadzą ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Adam.A.
Wypróbowałem program z wfirma.pl i rowniez moge polecic, wczesniej testowałem jakies inne, ale ten wydawał mi się najlepszy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A jak w Platniku się nalicza wynagrodzenia ? składki ZUS to nie wszystko , mam sporo w exellu porobionych formularzy jak coś to pomogę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej, jaka prowadzicie dziallnosc gospodarcza, pochwalicie sie? jak idzie, da sie wyżyc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dla małej firmy najlepszy będzie program Pakietu Przedsiebiorcy Kadry i Płace, który nie dość że jest niedrogi to bardzo funkcjonalny, intuicyjny i prostu w obsłudze. Darmową wersję testową mozna pobrać stad: http://www.pakietprzedsiebiorcy.pl/kadry-i-place

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×