Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość smutnakkk

moj narzeczony powiedział do swojej matki ze sie ze mna zaręczyl bym dala mu spo

Polecane posty

Gość smutnakkk

Zaręczyliśmy się nie dawno i słyszałam rozmowę mojego narzeczonego ze swoją matką,która zaczęła sę go wypytywać o ślub,stwierdził,że narazie żądnego ślubu nie będzie,żeby się nie wtrącała,że te zaręczyny to tylko tak żębym mu dała spokój. ?Dodam,że zaręczyny były po 5 latach znajomośći.Mój narzeczony jest zawsze w wiecznym konflikcie z matką,która go wiecznie krytykuje,bo on nie chce jej nigdy nic mówić.O zaręczynach też jej nic nie powiedział,dopiero ja jej powiedziała. Hm co o tym myśleć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tyle że zaręczyny to jakieś nieporozumienie i sądzi tak 102% mężczyzn bo to nic nie znaczy dla nas, ja mogę się zaręczać z każdą po kolei i dla mnie to nic nic nic a nic nie znaczy jakieś wymysły dla kobiet, takie jak pierwszy taniec weselny i inne śmieci nikomu nie potrzebne upokarzające większość facetów. a co do matki i tego co powiedział to jak ma lipne relacje z matką to gada bzdury żeby się odwaliła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smutnakkk
tak tylko,że mi powiedział,że jest to dla niego bardzo ważne i jest szczęśliwy a do niej mówi,że to tylko tak.KOmu nie mówi prawdy,mi czy jej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smutnakkk
tak spytalam i dostalam odpowiedz,że jego matka jesst wscibska a on jej się nie bęzie tłumaczyc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jablkogruszka
ale bym sie wkurzyla....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smutnakkk
ale ja w tą odpowiedz nie wierze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jesteś głupia i naiwna
facet po 5 latach z łaski się zaręczył, a ty jak pierwsza durna wypaplałaś jego Matce wiedząc że on sam z siebie by jej nie powiedział potem dziwisz się że Matce wytłumaczył że to tylko tak byś mu nie truła dupy to tylko świadczy o tym jak koleś kłamie i jaki jest niepoważny czarno na białym widać że koleś nie szanuje kobiet (ani Ciebie ani własnej Matki) a Ty głupia jeszcze chwalisz sie przyszłej niedoszłej teściowej czymś o czym własny syn jej nie poinformował....zachowałaś się jak infantylne debilka która skacze ze szczęścia że złapała jakiegoś faceta i nie zostanie starą panną

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ładny cyrk
gdyby do mnie przyszła jakaś gówniara i powiedziała że syn się z nią zaręczył to chyba z miejsca bym ją znielubiła.... nikt nie lubi dowiadywać sie takich rzeczy jako ostatni... sama się zastanów jak ją potraktowaliście

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smutnakkk
Jak to przyszła gówniara? Chodzimy do nie na obiady od 5 lat wiec zna mnie dobrze,sądziłam,że on ją poinformował a ona była zaskoczona czemu on tego znią nie skonsultował

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no to lipa
jak ma kiepskie relacje z matka, ktorej nie szanuje to wiedz, ze w przyszlosci zajmiesz jej miejsce i tak jak teraz ja zle traktuje, tak w przyszlosci bedzie traktowal Ciebie. Czy jego matka to taka zla kobieta???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no to lipa
no tak, zapierdalacie do niej na obiady, a co ona jakas wasza kuchara? i nawet jej o zareczynach nie powiedzial??? facet do bani! troche szacunku dla matki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smutnakkk
tak jest złą podłą babą,która wszystkich wokół ma za służących i wszystkich chce wykorzystywac,dlatego mój narzeczony twierdzi,że trzeba ją trzymac krótko. Ona np uważa,że my jej powinnismy razem sprzątać dom!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dedykacja
jak byscie w ramach rewanżu za obiadki pomogli przy sprzataniu, korona by wam chyba z głowy nie spadła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kopk
Powiedzial prawde, chyba nie wierzysz, ze facet, ktory oswiadcza sie po 5 dlugich latach ,robi to z potrzeby serca?:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dedykacja
smutnaa, pamietaj jedno on będzie podobnie ciebie traktował zazwyczaj tak jest, że facet traktuje żonę tak jak traktował matkę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no to lipa
jasne, zla matka, ale obiadki gotuje :-) moja jest dobra matka, ale nigdy mi nic nie ugotowala :-) jak przyjezdzam z moim mezem do mojego rodzinnego domu 2,3 razy w roku, to ugotuje gar golabkow i kaze nam jesc, poza tym chce zeby ja do restautracji zapraszac :-) ale przeciez jest moja matka i dobra kobieta. Nie pozwol swojemu facetowi nie szanowac matki, ona jest tylko jedna, taki sam stosunek bedzie mial do ciebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×