Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

amfetka

wyjazd do Egiptu, a ciąża

Polecane posty

Wczoraj dowiedzialam sie, ze zostane mamusią a za dwa dni lece do Egiptu na tydzien. Chyba w tak wczesnym stadium nie powinno byc zadnego zagrozenia?? czy sie myle ?? Mam sie czegos obawiac???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oiienhbksabfkwcale tak nie mus
no np klatwy faraona. Pierwszy trymestr jest najbardziej niebezpieczny... nie bedę sie produkowac bo zaraz się zlecą i powiedzą ze ciąża to nie choroba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość po pierwsze
Ja bałabym się lecieć, ale też rozumiem, że w zasadzie to nie masz wyjścia. Inaczej stracisz pieniądze. Jeżeli czujesz się dobrze to leć. Uważaj tylko na siebie. Nie pij tamtejszej wody. Nawet do mycia uzywaj tej z butelek. Nie eksperymentuj za bardzo z jedzeniem. Nie przemeczaj się na wycieczkach, a odpoczywaj. i bedzie dobrze. A co lekarz na to?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a nie mozna po prostu
nie pij surowej wody, nie jedz owocow ze skorka, myj zeby woda mineralna - bylam 3 razy i klatwy nie mialam, tylko nie siedz w sloncu zeby nie miec plam poźniej ale mocne filtry w kremach, na wycieczki lepiej takie mniej meczace np KAir, czy Luksor sobie odpusc bo mecza udanego wypoczynku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeszcze nie bylam u lekarza. Wczoraj zrobilam tescik i wyskoczyly dwie kreseczki, a swojemu męzczyznie myśle, aby powiedziec na miejscu, bo innaczej moze spanikowac i nie pojedziemy i pieniazki przepadna, ale boje sie ze moge wyrzadzic krzywde dzidzi i sobie dlatego szukam porady. Nie mam mdlosci, ani nic z tych rzeczy jak narazie przynajmniej. Poczytalam na forum z wyjazdami, ze dobrze zaopatrzyc sie w tabletki utrzymujace Ph pochwy i ukladu pokarmowego ( o nazwie Lacibios Femina ) a wiec juz je mam. Podobno dobrze, zeby kobiety w ciazy profilaktycznie je zazywaly.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oiienhbksabfkwcale tak nie mus
włącz sobie tvn teraz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak czy innaczej dziekuje Wam wszystkim za odpowiedz. Jutro pakuje walizki i bede baaardzo ostrozna :) Pozdrawiam serdecznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×