Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

10 lipca

Potrzaskane auto slubne

Polecane posty

Facet który miał nas zawieź miał wypadek. Auto jest potrzaskane, a my za niecałe 3 tyg mamy ślub:( Oferuje nam jakieś BMW ( miał być mercedes) które jest średniej klasy...do tego ma rysy i kojarzy mi się z łysymi karkami...czy zdążę coś poszukać..?? Jestem załamana:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bjkh,
a moze w rodzinie czy wsrod znajomych ktos by uzyczył auta?? na pewno znajdzie sie jakas fajna fura:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no pewnie tak. Ale jest mi strasznie szkoda bo to było super fajne autko. czarne, z klasą, masywne i nastawiłam sie juz na nie... w rodzince dużo osób ma fajne auta ale combi:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bjkh,
auto akurat jest najmniej wazne w tym dniu:) nie ma co sie stresowac z takiego powodu:) jakos wybrniecie z tego i moze nawet mniejszym kosztem:) bo za tamte auto pewnie troche zabulilibyście...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
właśnie nie chciał duzo bo to taki daleki znajomy i dopiero zaczynał wozić do ślubów. A auto było sprowadzone z USA:( Kurcze ale jaki mi opowiadał jak sie rozwaliło to auto to aż strach bo jechała nim para młoda i jakiś inny kierowca w nich wjechał. Podobno auto do kasacji a para spóźniła sie do kościoła 2 godz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Spóźnienie to "pestka" .Grunt że dojechali cali i zdrowi ...bo różnie mogłoby to być. A wracając do tematu :) "Poobserwuj " wozy znajomych,rodziny -a nóż widelec :) Jeśli żyjesz dobrze sąsiadami to może ktoś ma taki który spełni Twoje normy ;) Jeśli masz finanse to również możesz skorzystać z wypożyczalni. Nawet jeśli stanie się tak że nie będziesz maiła tego co szukasz to pamietaj świat się nie zawali.Grunt byś była przez wiele lat szczęsliwa :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dodam że w umowie zawarte są 2 godziny a dokładnie - przyjechanie po Młodych,potem do kościoła oraz z kościoła na salę.Jest to mała mieścina,wszystko blisko więc jak zrobi ogółem 5 km do będzie cud :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Poszukaj na allegro. Jest tam mnóstwo ogłoszeń (wejdź na zakładkę motoryzacja a później usługi). Wiem, bo sama tam znalazłam moje auto ślubne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Albo daj ogłoszenie na jakiś portalu z okolicy że szukasz auta do ślubu. Na pewno ktoś się zgłosi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chore ceny- my jechaliśmy autem mojego taty tylko ubranym na ślub. To samo auto pożycza od nas znajomy na swój ślub. Bierzemy od niego 150 zł plus paliwo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Posiadaczka wymarzonej carrery
hej ja rowniez nie nie lubie przepłacac , my potrzebujemy autko tylko na 4 godzinki jak dla mnie 500 zł za 4 godziny pracy to paranoja ! w dodatku bez przystrojenia ! wkurzyłam sie i zamiesciłam ogłoszenie na portalu regionalnym ze poszukujemy autka do slubu ( niekomercyjnego) i zglosiło sie wielu chetnych ! nawet bym nie pomyslała! :) były fajne autka ,audi a6 itp akoncu zdecydowalismy sie wkorzystac z usług pana ktory sie tym zamuje ale znizył nam cene do 250 zł :) z pełnym przystrojeniem ! :) to zdjęcia: http://www.pakiel.pl/ Fotografa tez sama sobie znalazłam za darmo!!!! Zamiesciłam ogłoszenie i zgłosiło sie chyba z 10 chetnych z tym fotograf z drugiej czesci Polski lol :) Pary czesto nie zgadzaja sie na udostepnienie praw dlatego duzo fotografów szuka par ktorym moga zrobic zdjecia za zdjecia podpisalismy umowę z tą Panią :) ( zdjecia piękna sama zobacz ) KObieta wie co robi z tym ze nie ma zdjec do propocji swojej oferty dlatego zaproponowała nam nieodpłatnie ! http://www.karinaskupien.pl/ Powiedziała ze normalnie bedzie brała 1800 zł ;d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niestety śluby i pogrzeby to żyłka złota :D A tak na serio ;) My prosiliśmy sąsiada teściów :) Auto ciemne,dla mnie nie ważna marka byle ciemne i zgrabne :D Starszy Pan ubrał się jak prawdziwy szofer co bardzo mi się podobało :D A że nie chcieli ani grosza za paliwo i spedzony czas to wczesniej było ustalone że zapraszamy jego wraz z żoną na weselny obiad :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Teraz jak mi szwagierka mówi co za ile płacą to szczęka mi pęka na pół! 6 lat temu też ceny nie były małe ale przynajmniej starczyło na zrobienia wesele na 70 osób z poprawinami (na poprawinach też była orkiestra) .Teraz to by mi pewnie na przyjęcie nie starczyło :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×