Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

przePyszny_Facet

JAK OCENIACIE MÓJ BRZUSZEK ?

Polecane posty

Co do diety, to kazdy kto cwiczy wie, że ona tak naprawdę za duzo nie daje. Do takiego efektu potrzebne są odżywki, a zdjecia w kolorze czarnobiałym tak naprawdę upiększają i dodają efektu. Pokaz zdjecie kolorowe, ja tez powrzucam swoje. Tylko niebardzo wiem jak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka jedna^^
mnie to zwisa czy mnie ignorujesz czy nie, widać prawda w oczy kole ciało to nie wszystko trzeba mieć też coś w głowie obawiam się że tylko ciało Ci pozostało miłego dnia 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość panna z mokra glowa ;P
pamietam zdjecie tego penisa ;P odrazu mowilam ze niezle cialko widac bylo po umiesnionym udzie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość panna z mokra glowa ;P
po prostu M jakies pare dni temu bylo a tytul topiku z tego co pamietam "moj penis do oceny" cos w tym stylu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale sie slinicie na widok tego brzucha.zagoncie swoich facetow/mezow do roboty to sie nie bedziecie musialy ponizac w necie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sfdh
hahahahahaah przepyszny walikoniku jak to jest twój brzuch.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaka1278
Jakiś ćwok wkleił fotkę z neta a kury domowe się podniecają do zdjęcia hihihihihihi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sfdh
kaka podbijam zenua słyszycie ZENUA KURWA !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!:d ide jesc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sfdh
jem kupe :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość panna z mokra glowa ;P
tamten penis był niezły tylko zbyt żylasty jak na moją delikatną dupcię ale w połączeniu z tym brzuchem to normalnie zrobiłam się taka mokra, że muszem sobie wsadzić w dupcie kij od mopa i mocno nim zakręcić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bez odzywek ta?
tos dojebau :D jesli dajesz bez odzywek i sama diete to chyba z kibla nie schodzisz :D 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja w imieniu towarzyszy
orange domagamy się zdjęcia z dzisiejszą gazetą;):D i nie traktuj nas źle bo nie wiesz która czarna jest czasami orange:P;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wróciłem malutkie :classic_cool: Właśnie sącze sok z sokowirówki i się nim delektuje :) Ci, ktorzy myslą ze taki brzuch to na sterydach lub odzywkach sa dla mnie prostymi ludżmi :) nie mam gazet bo ich nie czytam :P wszystko jest w internecie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prosty to ten
co mysli ze odzywki to cos zlego albo niezdrowego :D wrecz przeciwnie, przy intensywnym wysilku to cos niezbednego, ale widac kolega (o ile kolega) nie ma za bardzo o tym pojecia 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A może on nie ma potrzeby Wam udowadniać. Chcecie to sobie myślcie, że to jego. Nie chcecie to sobie myślcie, że ściągnięte z netu i tyle. Po co to głupie gadanie? :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
prost to ten :D mam zadanie dla Ciebie mądralo :D wpisz sobie w wyszukiwarce na allegro aspartam i zaznacz szukanie w tekscie aukcji Po czym zobacz co pokaze wyszukiwarka allegro Pozniej udaj sie na youtube i wpisz aspartam :classic_cool: życze ci powodzenia mądrusiu :classic_cool:🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wklej pupe...swoją
a ja nie widziałem pupy twojej niuni..wklej..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×