Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Młodziutka_Mamusia

Żele czy Akryle? Co lepsze na dobry początek?

Polecane posty

Hey! Co sądzicie co bardziej się opłaca i co jest lepsze ? Zamierzam rozpocząć "małą działalność" zakładania paznokci żelowych bądź akrylowych. Nie mogę się zdecydować. Oczywiście z czasem zakupię zestaw do żeli i akryli, ale na dobry początek ? może jednak żele ?? zastanawiam się nad NImi. koleżanka poleciła paznokcie żelowe :) wysłała mi nawet dwa linki w, których są zestawy w atrakcyjnej cenie i podobno "dobre produkty" . http://www.allegro.pl/item1090491776_zestaw_silver_lampa_uv_promocja.html http://www.allegro.pl/item1084327389_nowosc_zestaw_startowy_do_tipsow_hit_allegro.html proszę o rady :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jeśli chcesz zacząć..mało
inwestując to raczej akryl, odchodzi koszt lampy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość teraz majka
jak dla mnie te zestawy są do niczego:) lampy przede wszystkim za słabe. no ale mogę się mylić:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lampy za slabe!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zastawy najlepiej dobierac samemu. a czy zestaw akrylowy czy zelowy...mysle ze zelowy jak na poczatek poniewaz pozniej kiedy bedziesz chciala robic akryle lampa ci sie przyda do finish gelu zeby nablyszczac mase bo akryl z bezbarwnym lakierem jak dla mnie nie wyglada ladnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MagnifiQue-Bytom
Jesli chodzi o zarobkowa strone to zdecydowanie akryl. Jest kilkakrotnie tanszy od metody zelowej. Jesli chodzi o latwosc aplikacji to z akrylem mozesz miec problem bez dobrego kursu. Troszke problemow moze sprawic. Do tego akryl ma dosc ostry zapach ktory nie kazdemu odpowiada, aczkolwiek ja mam tylko jedna klientke ktora tego zapachu nie znosi dobrze. Reszta nie narzeka. Kolejna kwestia - PRODUKTY. Nie kupuj TANICH produktow na allegro. W wiekszosci jest to chinszczyzna ktora zawiera niedozwolone skladniki, takie jak na przyklad MMA w liquidzie. Nie dajcie sobie wmowic ze one sa dopuszczone do obrotu, a jesli ktos utrzymuje ze zel za 10 czy 20zl jest dopuszczony do obrotu w Polsce to niech przedstawi dokumenty potwierdzajace ten fakt. Na logike jesli srednia cena sloiczka zelu kosztuje w dobrej firmie 65 - 90 zl to jak dobra jakosc zelu moze kosztowac 10 czy 20 zl. Ktos odpowie ja uzywam tych zeli i wszytko sie trzyma. Najglupsze co mozna powiedziec. "Trzymac" sie bedzie, ale klania sie tutaj znajomosc skladu chemicznego zelu czy akrylu i jego wplyw na plytke i organizm czlowieka. Dlugotrwale wdychanie oparow MMA moze prowadzic do uszkodzen nerek czy watroby. Tak wiec uwazajcie na tanie produkty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak dla mnie o wiele lepszy jest żel....akryl idzie już w odstawkę i mało które kosmetyczki jeszcze go używają....ale te zestawy według mnie nie są dobre...za te pieniądze żele,lampa i inne dodatki nie mogą być dobre...a jeśli będziesz używać słabej jakości żeli to po jednym dniu już będą się zapowietrzać....ja osobiście chodzę do kosmetyczki na żele i widziałam ze jej żel kosztuje ponad 100 zł...paznokcie noszę po 4 tygodnie i nic się nie zapowietrza..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MagnifiQue-Bytom
Akryl w odstawke? Nigdy w zyciu! Najpiekniejsze stylizacje, najbardziej fantazyjne paznokcie, trwale i cieniutkie paznokcie sa robione wlasnie z akrylu. Mistrzostwa to glownie akryl, najlepsi mistrzowie swiata pracuja akrylem. Owszem stylistki malo pracuja na akrylu ale z innego powodu - nie potrafia go opanowac! Ja sama w moim studio 90% stylizacji robie akrylem. Wiec na pewno akryl dlugo jeszcze nie pojdzie w odstawke :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
akryl w odstawke? nigdy:) co prawda ja wykonuje paznokcie zelowe ale o wiele lepiej nadaje sie akryl wlasnie do przeroznych zdobien. o wiele lepiej sie wtapia ozdoby itd. wydaje mi sie tez ze lepiej buduje sie paznokcie wlasnie akrylem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie w mieście juz chyba zadna kosmetyczna nie robi akrylowych paznokci....ja kilka lat temu miałam akrylowe ale bardziej jestem zadowolona z zelowych i akrylowych juz bym sobie nie zrobiła....zgodzę się że z akrylu można robić różne śliczne ozdoby typu kwiatki czy listki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MagnifiQue-Bytom
yhy, nie porownuj prosze tego co robilo sie pare lat temu a teraz. Podaj jeden naprawde logiczny ( a nie "nie bo nie") powod dla ktorego jako klientka nie dalabys sobie zrobic paznokci akrylowych. Mam klientke ktora 20 lat temu dala sobe zrobic za kupe kasy paznokcie akrylowe, od tamtej pory nie chciala slyszec w ogole o pazurkaach, a ostatnio dala sie przekonac i to do akrylu. Wiesz co powiedziala? Ze po pierwsze to jest bez porownania do tego co miala zrobione kiedys, a po drugie ze wlasnie sie uzaleznila :) A tak na marginesie, podejrzewam ze gdybym pokazala Ci zdjecia niektorych paznokci to bys nawet nie potrafila rozroznic czy to zel czy akryl... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×