Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ejbisi

Banalne pytanie o makijaż

Polecane posty

W Krakowie malowała mnie dziewczyna, która na co dzień przygotowuje modelki do sesji zdjęciowych i prowadzi kursy makijażu dla wizażystek. Za próbny dałam 60 zł, za ślubny 150. Zależało mi na dobrej jakości kosmetykach, doświadczeniu, umiejętnościach. A do tego okazała się przesympatyczną osobą :) Makijaż trzymał się paręnaście godzin,poprawiałam tylko błyszczyk, bo wszelkie rzeczy na ustach zjadam natychmiast (miałam swój, kupiony pod kolor tego, który miałam na makijażu próbnym). Koktajlowa - nie chce mi się wierzyć, że ktoś nie zmywał makijażu po weselu. Nie dość, że to jest ohydne, to jeszcze zafundowałas swojej cerze prawdziwą makabrę. Puder zmieszany z potem, kurzem, sebum, do tego mocne kosmetyki i to przez dwa dni!! Masakra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MAKIJAŻ ŚLUBNY KRAKÓW
Jeśli kobieta jest szczęśliwa, jest także piękna. Sophia Loren Jeśli chcesz czuć się komfortowo w najważniejszym dniu swojego życia, za pomocą profesjonalnie wykonanego makijażu, pomogę Ci podkreślić Twoje naturalne piękno. Udany makijaż to przede wszystkim odpowiednie kolory, które dobieram w oparciu o strój, dodatki, a także kolor tęczówki tak, aby w delikatny sposób wyeksponować urodę. Wykonując makijaż ślubny szczególną uwagę zwracam na jego trwałość makijaż wykonany jest na specjalnej bazie, która oprócz zapewnienia trwałości, pozwoli twojej skórze oddychać. Makijaż utrwalam dodatkowo specjalnym fixatorem. WYKONYWAŁAM MAKIJAŻE W SEPHORZE, INGLOCIE, PRACOWAŁAM JAKO KONSULTANTKA CHANEL Usługa makijażu ślubnego obejmuje: 1. Przygotowanie twarzy do makijażu - delikatne złuszczenie martwych komórek naskórka w celu wygładzenia, odświeżenia i nadania kolorytu skórze (zabieg wykonywany GRATIS w razie potrzeby) - nawilżenie 2. Korektę oraz kamuflaż wszelkich niedoskonałości 3. Modelowanie kształtu twarzy oraz jej rozświetlenie 4. Makijaż oczu (sztuczne rzęsy kępki GRATIS) 5. Makijaż ust Czym różni się makijaż wykonany przeze mnie od usługi konkurencji? - wykonując makijaż nie patrzę na zegarek - liczy się efekt końcowy i zadowolenie Klientki, - makijaż dopracowuję do perfekcji, - dysponuję profesjonalnymi kosmetykami (Kroylan, Lancrone, Clinique, Lancome, Sephora, Helena Rubinstein), - makijaże wykonywane przeze mnie są tańsze nawet o 20% niż u konkurencji! - sugestie przyszłej Panny Młodej są dla mnie najcenniejszą informacją, dlatego przed przystąpieniem do makijażu wspólnie ustalamy kolorystykę. Skąd taka niska cena? - wykonywanie makijaży to moja życiowa pasja, poza tym uważam, że piękny makijaż nie musi koniecznie równać się z wygórowaną ceną. KOCHAM I ZNAM SIĘ NA TYM CO ROBIĘ, a moim priorytetem nie są pieniądze... Zrozumienie i zadowolenie Klientki to priorytet mojej pracy. Twój makijaż będzie wyglądał olśniewająco, a skóra pozostanie matowa i promienna. Makijaż dla druhny, siostry Panny Młodej oraz Mamy w cenie 40 pln!!! JAKO PROFESJONALISTKA GWARANTUJĘ PEŁNE ZADOWOLENIE!!! Posiadam działalność gospodarczą, wystawiam rachunki. Wszelkie pytania uzyskacie Państwo pod numerem telefonu 500 170 697 lub adresem email: wizazslubny@gmail.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MAKIJAŻ ŚLUBNY KRAKÓW
Makijaż dzienny -40zł Makijaż wieczorowy-70zł Makijaż ślubny 120zł(50zł próbny) - dojazd do domu Klientki gratis (na terenie Krakowa) Makijaż studniówkowy 50zł Makijaż fantazyjny 80zł Makijaż do zdjęć -50zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mala paskudna zlosliwa
mnie malowala profesjonalistka i sie miło zaskoczylam :) makijaz byl trwały cienie ładnie sie trzymały super sprawa:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jaki makijaż? Na co dzień to oczywisty wybór, zależny od naszego humoru.... Jednak na ślub, to już jest wyzwanie :). Oto kilka propozycji :): http://supersluby.pl/index/artykuly/category_id/2/item/192, http://supersluby.pl/index/artykuly/category_id/2/item/27, http://supersluby.blogspot.com/2010/06/makijaz-na-slub.html. Żeby ten najlepszy trzymał się przez cały dzień :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja ostatnio malowalam sie u kosmetyczki, bo szlam na wesele i tez bylam bardzo zadowolona, bo sama tak bym sie nie umiala pomalowac:) Kosmetyczka tez powiedziala mi, ze koniecznie musze sobie zaczac robic henne (bo mam jasne), bo wtedy o wiele latwiej wymalowac rzesy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jjagoda

Ja osobiście lepiej czuję się w makijażu niestety nie umiem się sama ładnie umalować i najlepszym rozwiązaniem okazał się dla mnie makijaż permanentny. Oddałam się w doświadczone ręce Dominiki Kossakowskiej z warszawskiego salonu Jest Pięknie . I teraz mój makijaż w końcu wygląda świetnie. Dominika jest perfekcjonistką w każdym calu 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jednak jak profesjonalna kosmetyczka robi makijaż to efekt jest całkiem inny jak zrobicie sobie same, czy też koleżanka wam zrobi. Na ważniejsze imprezy, tym bardziej na wesele warto udać się na makijaż do kosmetyczki. Może któraś z was myślała o makijażu permanentnym? Tu mam sprawdzone miejsce - gabinet Beauty & You. Możecie tu też postawić na przedłużanie rzęs i super stylizacje brwi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AniaWieczynska

Jest taka fajna dziewczyna która opowiada o makijażu permanentnym, na swoim blogu wystarczy zajrzeć . http://howly.pl/ Zupełnie inne spojrzenie na makijaż . Sporo od tej dziewczyny się nauczyłam 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lola

Kosmetyczka na ślub nie jest niezbędna, ja malowałam się sama, wyszło naturalnie, miałam mnóstwo komplementów. Używałam dobrych kosmetyków, testując wszystko kilka tygodni przed. Ważna jest baza pod podkład, dobre kosmetyki, baza pod cienie, fixer na koniec, inaczej wszystko spłynie. Postawiłam na lekki makijaż z mocnymi, malinowymi ustami i jaskółką na oczach.

Kilka razy przy innych okazjach korzystałam z makijażystek i za każdym razem robiły mi tragiczną tapetę, w której czułam się jak w masce. Raz kobieta użyła jednego z lepszych, dostępnych podkładów EsteLauder, który w paskudny sposób powłaził we wszystkie drobne zmarszczki, wyglądałam starzej o 10 lat:/ Do tego ja nie znoszę aktualnych trendów makijaż owych - brwi od linijki, doklejanych rzęs, mocnego konturowania. Dlatego trzymam się z daleka od makijażystek, niestety mam niemiłe doświadczenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

nie brałam ślubu ale chyba ze stresu nie dałabym rady zrobić sobie dobrej kreski 😆

Moja siostra była na makijażu próbnym nawet u trzech kosmetyczek - to był dobry pomysł bo jedna z nich była fatalna. Wybrała sobie idealny makijaż w dniu ślubu został odtworzony - wyglądała pięknie. To prawda,że trochę to kosztowało ale było warto 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dobrą opcja jest kurs makijażu i nie tylko dla makijażystek ale dla każdej kobiety...  Bo kurs malowania to doskonała zabawa, czas spędzony w babskim gronie, niekiedy w niezwykłych okolicznościach przyrody. Można wymienić doświadczenia związane nie tylko z tematyką szkolenia, nawiązać nowe kontakty, odpocząć, oderwać się od codziennych problemów. 

Ze swojej strony polecam ten kurs w Gliwicach https://lukomades.pl/kurs-makijazu-i-wizazu/ Chodziłam na niego i osobiscie jestem bardzo zadoowlona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasia Franek

Czy ja wiem czy to takie trudne? Zawsze można  poczytać robertpreys.pl nie zaszkodzi a ekspert może doradzić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Katia

Zdecydowałam się na makijaż permanentny i przedłużanie rzęs w salonie Joliesse w Gdańsku. Powiem nieskromnie, wyglądam świetnie i oszczędzam czas codziennie rano.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×