Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość biedrona811

szukam fotografa z okolic rybnika

Polecane posty

Gość mamakarola238
patrzta jakie odjechane zdjecie to wyzej! wow! :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pseudopolecenia
akurat nie myślałam o tej firmie- tu fotograf uczciwie podaje swoją stronkę i jest ok - każdy może zobaczyć ocenić pooglądać-mówię o różnych pseudoklienkach i znajomych pseudoklientek w których wypowiedziach pan fotograf jest przemiły itp - zobaczcie godziny postów - np na 2 różnych tematach po godz 1 w ncy 2 różne klientki go zachwalają-kpina haha - to straszne jak ludzie potrafią być nachalni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pseudopolecenia
daleka jestem od krytykowania i wyśmiewania się-sama jestem na etapie szukania fotografa na 2012 rok - tylko śmieszy mnie jak fotografowie podają się za swoje klientki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pseudopolecenia
i mam kilka wybranych zakładów z naszego regionu które prezentują różne style i ceny i cały czas myślimy z przyszłym co wybrać - ale na forum nie będę podawać-no chociaż jakbym podała 4 różne studia foto to raczej nie bedzie to wyglądało na reklamę -prawda? a mamy problem bowiem fotografowie prezentują inne style fotografii a w sumie każdy z nich nam się podoba - i takie stonowane i takie troszkę szalone odjazdowe - więc chyba wybierzemy tego który w miarę możliwości i umiejętności będize mógł troszkę pomieszać -całuski

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jasiek______
Ale fajne zdjęcia ;-) Fakt, karykatury, ale trzeba naprawdę mieć odwagę, żeby zrobić coś takiego: http://www.momentis.pl/components/com_joomgallery/img_pictures/luby_1/monika_i_sawek_20100629_1498725948.jpg Radość tego strażaka przeogromna, szkoda, że zęby takie zaniedbane. Ale jak się patrzy na młodą, to jakoś tak pasują do siebie. Podobnie: http://www.momentis.pl/components/com_joomgallery/img_pictures/luby_1/iwona_i_robert_20100912_1431231716.jpg - pamiętacie czołówkę pancernych - ujęcia młodego Czereśniaka przy KM-ie? Ten jest przedstawiony jeszcze bardziej głupio. Takie coś http://www.momentis.pl/components/com_joomgallery/img_pictures/luby_1/monika_i_tomasz_8_20110228_1729753990.jpg to się łatwo na warstwach w Bibble 5 robi polecam link: http://bibblelabs.com/products/bibble5/features/selective.html - dokładnie pokazane jak (to dla moich przyjaciół ślubnych fotografów). Ale zauważyliście, że rybie oko zdjął? Kolejne do Bibble (na warstwy) http://www.momentis.pl/components/com_joomgallery/img_pictures/luby_1/monika_i_tomasz_1_20110228_1798500426.jpg - ale zauważyliście, że mu się chce, dla mnie plus! Na koniec http://www.momentis.pl/components/com_joomgallery/img_pictures/luby_1/iwona_i_robert_20100912_1902024046.jpg - i nie mówcie, że fotograf nie skupia się na najładniejszych tematach. Myślicie, że twarz tej w różowym była bardziej interesująca od tego, co zauważył artysta? Może ja bym takich zdjęć nie chciał mieć, ale gusta są różne. Są zwolennicy ekstrawagancji. Choć pokazywanie brzydoty i buractwa u młodych, to chyba zbyt odważna ekstrawagancja. W końcu to oni płacą i jakaś ulga w pokazywaniu rzeczywistości im się należy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do mmmmonikaaaaa86
mmmmonikaaaaa86 wszędzie ciebie pełno reklamując swoje miernej jakości usługi. Twoje ,,profesjonalne'' zdjęcia są takie same jak te twoje wiarygodne wpisy polecające samego siebie. Z drugiej strony zastanawiające jest to że masz zdjęcia w portfolio ze ślubów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pseudopolecenia
coś tu ucichło jeszcze jedno moje przemyślenie o ile fotografa można wybrać przez internet - fotki zobaczy się na stronie - nawet przykładowe książki itp to jednak z kamerzystami trzeba się spotykać - chodzi o jakość- pokaz wybiórczy różnych fragmentów bo to co mają w sieci to nie jest miarodajne.też się waham czy lepiej dvd czy pełne hd? raczej skłaniam się ku drugiemu bo odtwarzacze bluraj juz nie są drogie a jednak jakość na tv jest lepsza. a co do cen hmm tu jest różnie-i ciągle szukamy chociaż teoretycznie mamy już lidera - nyślę że do wakacji się zdecydujemy - uh jeszcze roczek i troszkę - trzymajcie się

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do pseudopolecenia
Hej byłam klientką tego fotografa o którym chyba piszesz a raczej byliśmy. Raczej to nie on wypisuje tu bzdury o sobie jako inne osoby, ma dość szczególne podejście do forów różnego rodzaju w stylu "a niech mnie ręka boska od tego broni" :D Weszliśmy z nim kiedyś na temat for właśnie, ja sama ze zdjęć jestem zadowolona nawet bardzo choć nie podam tu jego namiarów bo widzę że takim czymś się bardziej szkodzi niż pomaga nawet jeśli to ktoś robi z czystych pobudek itp. Życzę abyście znalazły fajnego fotografa ja na szczęście swoim sie nie rozczarowałam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pseudopolecenia
do wyzej - hejka to widzę że ten pan fotograf bardzo się zżywa z parami - no i to musi być parę spotkań skoro kiedyś na ten temat weszliście - i jak widzę para młoda też się zżyła z nim skoro pamięta jego wypowiedzi- hmm -no i te emotikonki na każdej wypowiedzi o tym panu - styl wypowiedzi też podobny w kazdym poscie - oj oj po co to wszystko.i nagle jaka obrona - haha jakby bronił sam siebie. ja u fotografa oglądam zdjęcia - cenniki- albumy i ustalamy szczegóły pleneru i reportażu a nie mamy czasu oboje na pogaduchy o forach internetowych i innych tematach - raz jeszcze powtórzę - panie fotograf zaproponuj swoje usługi a nie wypowiadaj się ustami pseudoklientek. pozdrowionka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hihihihi......
Pewnie tego, którego sam w którymś wpisie polecisz? Jestem ciekawa, jaki trzeba mieć iloraz inteligencji, aby szukać fotografa poprzez forum internetowe? Jóź parę minut temu w innym temacie to napisałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do pseudopolecenia
Nie wiem czy się zżywa, z nami spotkał sie dokładnie licząc 5 razy wymienić? Podpisanie umowy, zdjęcia narzeczeńskie, sam dzień ślubu, sesja plenerowa i odebranie gotowych zdjęć. Pomijając rozmowy meilem czy na gg. Jak widzisz też ustalałam wszystko u niego a nie przez stronę i mieliśmy naprawdę sporo czasu na rozmowy w różnych tematach. Ktoś kto sie podpisał hihihi... ma pewnie rację najlepszy jest ten którego ty polecisz :) pozdrowionka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do pseudopolecenia
Nie wiem czy się zżywa, z nami spotkał się 5 razy mam wymienić? Podpisanie umowy, zdjęcia przed ślubem narzeczeńskie, sam dzień ślubu, plener i odebranie gotowych zdjęć, juz pomijam rozmowy na gg czy tez wiadomości mailem. Jak widzisz mieliśmy naprawdę sporo czasu na rozmowy i różne tematy. Widocznie racje ma ten kto podpisał sie hihihi.... że najlepszy jest ten fotograf którego ty polecisz, nie wiem czy już polecałaś czy nie nie interesuje mnie to w sumie :) pozdrowionka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do pseudopolecenia
Sorki myślałam że poprzednia wiadomość sie nie dodała coś tu forum szaleje z nadmiaru niepotrzebnych emocji :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fotograf Kraków
Fotografia Ślubna Łukasz Bednarczyk www.bednarczykpolska.strefa.pl http://www.bednarczykpolska.strefa.pl KONTAKT: firma ŁMfoto Fotografia Ślubna tel.kom.602-228-968 GG:2484505 serdecznie zapraszam do zapoznania się z moimi pracami Obecnie trwają zapisy na rok 2012 choć kilka wolnych znajdzie się jeszcze na 2011.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Serdecznie. Polecam stronke: www.foto-primo.bo.pl Posiadam legalną działalność gospodarczą. Jeśli chodzi o ceny to przekonajcie się sami, że może być dobrze i tanio. Nie ukrywamy cennika! Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej!!! na wesele mam zaklepany zespół IMPULS jestem ciekawa waszych opini o nim i moze ktos ma jakis filmiki i mogłby przesłać, moj email edyta0402@wp.pl z góry dziekuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marek82
Serdecznie polecam Panią Ewelinę Barańską z Rybnika - ta kobieta jest prawdziwą profesjonalistką :) Oto adres do jej strony: http://ewelinabaranska.pl/ Pozdrawiam i powodzenia! :)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fotoprimo
Pan z Foto-primo nie ukrywa cennika ale na stronie oczywiście cennika nie ma hehehehe jeszcze jakieś niespodzianki? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do ajphotography
He he. Jak widać Pan z ajphotography poza "umiejętnościami" fotograficznymi również nie potrafi czytać a o pisaniu nie wspomnę. Co drugi post to pomyłka, i jak tutaj zabrać kogoś takiego na ślub? Najwyraźniej cena idzie z jakością. Jeśli chcecie kogoś dobrego i aby zdjęcia mogły nadal zachwycać po latach, niestety trzeba wydać trochę więcej . Unikajcie również oszustów którzy nazywają się profesjonalistami i oferują wam ślub w cenie 500zł, bo ktoś taki może się nie pojawić na waszym weselu, i co wtedy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Znowu oni, aaaaaaa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Szukasz fotografa na wesele w Rybniku? Na jednej stronie znajdziesz fotografów z Rybnika www.foto-video.gdziewesele.pl/Rybnik/dzięki opinią klientów znajdziesz najlepsego fotografa nw wesele. W naszym katalogu są znajdiesz tylko najlepszych fotografów, z dużym doświadczeniem w zakresie fotografii ślubnej. Znalezienie fotografa na wesele w Rybniku nie musi być trudne, dzięki informacjom zawartym w prezentacjach masz pewność że na znajdziesz wszystko to co ci jest konieczne do podjęcia dobrej decyzji. Fotograf na wesele, kamerzysta na wesele tylko na www.foto-video.gdziewesele.pl/Rybnik/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agnezja90
Ja pana Grzegorza "FotografRybnik" B. z AJPhotography nie polacam. Dziś jest mi przykro, że zaufaliśmy właśnie jemu i strasznie żal, że nie wybraliśmy innego fotografa. Trzeba przyznać, że "ma gadane" i to by było na tyle. Jego pstrykanie fotek polega na tym, że pokazuje na wyświetlaczu aparatu inną PM i mówi, żeby się tak samo ustawić. Kpina. Nie potrafił nam niczego zaoferować, nie interesowało go, czego MY oczekujemy, tylko działał według swojego szablonu. Pozostał niesmak i wstyd przed rodziną. Niech ten pan sobie dalej portretuje dzieci i panie po czterdziestce, ale jako fotograf ślubny/weselny kariery mu nie wróżę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×