Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość chora i biedna

Nie mam na leki! Czy moge poprosic o pozyczke...

Polecane posty

Gość chora i biedna

mojego faceta. On ma kupe kasy a ja kurwa klepie biede. Musze wykupic leki i zastanawiam sie czy nie powiedziec mu zeby mi pozyczyl pieniadze. Dodam ze jestesmy razem krotko i chodzi o nie mala sume jak dla mnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chora i biedna
odpowie ktos?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chora i biedna
okolo 400zl:O Ale nie bede mogla oddac jak najszybciej bo niby z czego? oddalabym tak szybko jak tylko bym zarobila te pieniadze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wiem z czego. I nie wiem jak Twoj facet zareaguje na to. Ja mojemu pożyczyłabym kase na pewno, bo wiedziałabym, ze odda jak tylko bedzie miał. A innym nie pożycze. "Dobry zwyczaj, nie pożyczaj" :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chora i biedna
glupio mi go prosic ale nie mam naprawde od kogo tej sumy pozyczyc. Wydaje mi sie ze pozyczy bez zbednych slow, ale tak troche mi glupio i zastanawiam sie czy wypada, bo jestesmy razem dopiero 3 miesiace

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak jej da pieniądze, to ok. Ale pożyczka, to pożyczka. To tak samo, jakbym od mamy pożyczyła wieksza kwote na cos, to z góry zakładałabym, ze to pozyczka na wieczne nie oddanie, bo przeciez mama mnie kocha :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chora i biedna
jak mi pozyczy to bedzie wiedzial ze predko nie oddam bo nie mam z czego. Dla niego taka suma to nic ale nie oczekuje by mi ja podarowal. Jesli juz to musialby troche poczekac na oddanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie miałam na myśli tego, że powinien jej dac te pieniądze. Tylko jeśli naprawdę darzy ją jakimś uczuciem, zna ją i jej sytuację, wie, że nie chce tych pieniędzy na pierdoły tylko na leki to na pewno jej pożyczy...dlatego nie powinnaś się wstydzić lub bać go zapytać, tym bardziej, że jak mówisz, dla niego taka kwota to pryszcz. Naturalnie, że będziesz starała się mu oddać tą kasę, ja też nie chcialabym mieć takich długów wdzięczności.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chora i biedna
czyli ogolnie to wypada bym go poprosila tak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja sądzę, że jeśli nie masz innego wyjścia to owszem, wypada, choć to mało komfortowa sytuacja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chora i biedna
nie mam innego wyjscia wiec chyba mu powiem o mojej sytuacji. Nie boje sie jego reakcji tylko wiadomo glupio tak prosic o kase faceta z ktorym jest sie krotko:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×