Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

innamorato

Co mam robić aby sprawdzić czy on na pewno jest mną zainteresowany.

Polecane posty

Hej. Już jakiś czas temu miałam ochotę tu coś napisać , ale myślałam, że dam rade sobie . Jednak nie. No więc tak mam pewien pomysł z chłopakiem. Kilka dni temu byłam z koleżanką na plaży i zaczął przyglądać mi się jeden z tamtejszych ratowników. Na początku rzucał krótkie spojrzenia później się uśmiechnął i cały czas zerkał. Po jakimś czasie zaczęłam tez do niego się uśmiechać i spoglądać w jego stronę. I tak już ponad tydzień. Ten chłopak serio mi się spodobał. Nie wiem co zrobić. Czy to ja mam zrobić kolejny krok? jak mam się upewnić, że jest mną zainteresowany i czy w ogóle warto? Jak go widzę to zacynam tracić rozum i zachowuje się nader dziwnie. Byłaby wdzięczna za rady co mam zrobić dalej i jak sprawić by coś w tej sprawie ruszyło ;) Z góry dziękuje .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a moze po prostu zgadaj
spytaj sie ile topielców dzis wyłowił , cos w tym stylu. jak bedzie zainteresowany to pociagnie rozmwoe, a jak nie to nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a moze po prostu zgadaj
ps i zawsze warto jesli ktos nam sie podoba. zycie jest zbyt krotkie aby marnowac okazje. a miłosc mozna poznac wszedzie. ja swojego tez 1 zagadałam i juz 7 lat mija.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hahah z tymi topielcami śmeiszny tekst xD Też się zastanawiałam nad zagadaniem, ale on zawsze jest z jakimś kolegą czy jego koledzy cały czas mają wszystko na widoku. A ja jestem najbardziej nieśmiałą osobą na całym świecie i trochę mnie to stresuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie inwestuj w ratownika
wiem coś o tym bo sam od kilku lat jestem ratownikiem. To zabrzmi nieprzyjemnie, ale takich jak Ty jest więcej o wiele więcej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość daaaaaaaaaaaaaaaaaaaaj
daj se luzu z ratownikiem xPP

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hahaha xD Nie wiem czemu wszyscy radzą żeby się topić chyba prędzej zaczęła bym się śmiać. Co do nie inwestuj w ratownika praktyczna rada wiadomo, że laski kręcą się koło nich , jednak chyba wolę spróbować. xd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×