Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość zakupy internetowe

Co najczęściej kupujecie w internecie?

Polecane posty

Gość zakupy internetowe

Jw.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kosmetyki jak sa jakies swietne okazje i promocje ;) ew. ciuchy i buty, ale z tym jest duze ryzyko, a nie zawsze trafia sie darmowy zwrot i przesylka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szuszka
Najczęściej to chyba artykuły spożywcze, bo przeważnie nie mam czasu by kupować je po pracy. To ogromne ułatwienie i bardzo często oszczędność pieniędzy. Teraz coraz więcej osób robi zakupy przez internet. Najczęściej chyba kupuje się sprzęt RtV/AGD ( na moderni.pl mają duży wybór) i ubrania. Ja jednak nie przepadam za aukcjami , bo kiedyś trochę się na nich nacięłam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja za to
Ubrania dla Dzieci (dla siebie nie bo mam nietypowe wymiary), buty (dla Dzieci i dla siebie), meble, tapety, akcesoria typu wózki dla Dzieci/łóżka/kojce/maty/pływki/koła do pływania/sprzęt AGD/RTV, nawet sadzonki kwiatów:), dywany, obrazy, zabawki dla Dzieci, kosmetyki. Za każdym razem dokładnie inwigiluję Sprzedawcę............i to działa jak dotychczas, a w internecie kupuję od....................o mamo............15 lat co najmniej, chyba nawet więcej. Się przejechałam za ten czas zaledwie 2 razy (na początku, bo się napalałam, a nie sprawdzałam).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maya123
Wszystko od ciuchów, przez kosmetyki po sprzęt AGD/RTV, dla siebie, dla kogoś, jako prezenty - co tylko potrzebuje - zwykłe sklepy narzucają wysokie marże tylko dlatego, że maja swoje siedziby dlatego w sklepach w sieci jest taniej i dla nas lepiej - mój ulubiony ostatnio http://www.redcoon.pl - idealny do kupowania prezentów na wesela itp, a sezon w toku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mnie się zdarza kupować wszystko, od AGD, przez bieliznę, aż do produktów spożywczych. poza tym śledzę te wszystkie promocje i wyprzedaże, więc przy okazji trochę grosza zostaje na kolejne zachcianki. jeśli o prezenty chodzi - zaglądam do myin, gadżety do mieszkania zwykle okazują się trafione, zwłaszcza dla młodych małżeństw :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja kupuję różne rzeczy: książki, kosmetyki, ciuchy i chyba najczęściej prezenty. Łatwiej tak jest i taniej. Ostatnio na prezent ślubny kupiliśmy znajomym robota kuchennego na 1komp.pl To właśnie jest jeden ze sklepów w których częściej robię zakupy bo jest tani i ma duży wybór artykułów z branży agd i rtv.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja najczęściej kupuje artykuły spożywcze które są rzadko dostępne w małym,polskim sklepie :) Również często kupuje książki,zabawki lub prezenty na urodziny,imieniny,pod choinkę z tego względu że zawsze można trafić na coś "innego",niespotykanego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kolegazgrubymiokularami
Pecetowe gierki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ojjj dużo rzeczy. Od elektroniki, po sprzęt agd też mi się zdarzyło, po karmę dla psa :D i nawet mebelki również i bieliznę. Lubie zakupy przez internet, juz sie totalnie odzwyczailam od lazenia po sklepach, a jak mi sie zdarza to bardzo szybko mam tego dosc, wole usiasc przed komputerkiem z kawką i na spokojnie poczytac opinie, porownac ceny etc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fliskafu
bilety lotnicze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja kupuję bardzo wiele rzeczy, począwszy od książek, fachowych produktów do włosów, ubrań, bielizny, wakacji i innych rzeczy. Czasem zdarza mi sie kupować nawet sprzęt agd, sprzęt elektroniczny i akcesoria do aparatu. W sumie mnóstwo rzeczy kupuje w internecie, jakos tak juz do tego przywyklam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mirindaadrt
badzo fajny sklep :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×