Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
innamorato

Jak sprawdzić.....

Polecane posty

Hej. Już jakiś czas temu miałam ochotę tu coś napisać , ale myślałam, że dam sobie rade . Jednak nie. No więc tak mam pewien problem z chłopakiem. Kilka dni temu byłam z koleżanką na plaży i zaczął przyglądać mi się jeden z tamtejszych ratowników. Na początku rzucał krótkie spojrzenia później się uśmiechnął i cały czas zerkał. Po jakimś czasie zaczęłam tez do niego się uśmiechać i spoglądać w jego stronę. I tak już ponad tydzień. Ten chłopak serio mi się spodobał. Nie wiem co zrobić. Czy to ja mam zrobić kolejny krok? jak mam się upewnić, że jest mną zainteresowany i czy w ogóle warto? Jak go widzę to zacynam tracić rozum i zachowuje się nader dziwnie. Byłaby wdzięczna za rady co mam zrobić dalej i jak sprawić by coś w tej sprawie ruszyło Z góry dziękuje . Aha tak tak wiem ratownik wiele lasek za nimi lata współczuje. Ale może jednak warto? Chociaż jak sobie pomyślę o tych dziewczynach, które zrobią wszystko żeby tylko pzryciągnąć ich uwagę to żal mi ich. Nie jestem taka , ale jednak chce się uganiać za ratownikiem żałosne hehe xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×