Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
iiissska

Gdzie z małym dzieckiem na wakacje???

Polecane posty

Jeżeli byliście z małymi dziećmi w fajnym miejscu w Polsce,to proszę o podpowiedzi. Mam 15 miesięczne dziecko i nie mam pojęcia gdzie jechać,żeby wypocząć :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Proszę,niech się ktoś wypowie!!! Mam poważny dylemat. Widziałam tu topik podobny do mojego,ale autorce chodziło tylko o Polskie morze,a mi chodzi o całą Polskę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kulturalna przez duże K
na plac zabaw i do domku dziecko potrafi zniszczyc wakacje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kulturalna przez duże K
przy dziecku nie wypoczniesz nawet na Majorce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zdaję sobie z tego sprawę,ale mam też siedmiolatka i jemu należy się wypoczynek....... Jestem w kropce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama Chłopczyka ;-)
Polecam Sandra Spa Pogorzelica :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kulturalna przez duże K
należu to mu się wikt i opierunek wakacje niekoniecznie......... z dziecmi nie wypoczniesz................ dadza ci w kośc.................

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mamo chłopczyka---sprawdziłam ,fajne miejsce biorę je pod uwagę :D Jeszcze jakies propozycje??? Może być agroturystyka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zapraszam do Hermanowa
zapraszam do Hermanowa do gospodarstwa agroturystycznego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zapraszam do Hermanowa
województwo Wielkopolskie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jld2inrb4ijo42
wyślij małego na obóz i masz go z głowy... a z maluchem lepiej zostań bo tylko się tam z nim zamęczysz:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do meliny
jedzcie gdzies na meline stary dobrze se popije z gospodarzem zacznie Cie wyzywać od kurw dzieci beda latać brudne i bedziecie miec atrakcje i wrażeń Ci nie zabraknie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do meliny
z dziećmi do powinnaś w domu siedziec a nie szlajac się po polsce jak pies

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość matka z dzieckiem na wakacjach
Ja byłam z moim 17 miesięcznym dzieckiem dwa tygodnie nad morzem i faktycznie masakra, wróciliśmy po tym czasie do domu i dopiero w domu odpoczęłam po tych wakacjach.... mały wykończył i mnie i ojca :) W domu jest grzeczny jak aniołek a to co tam wyprwiał to szoka jakiś. Ciągłe bieganie za nim, uciekał, na plaży nie poleżysz, zwiedzanie go nie interesuje, wszystkie budki z zabawkami musi zaliczyć, a i zmiana miejsca źle na niego wpłynęła. Jakbym wiedziała, ze to będzie tak wyglądało to bym nie jechała nigdzie. Po powrocie znów jest grzeczny jak zawsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alikaa
gospodarstwo agroturystyczne, gdzieś nad jeziorem. Nie polecam morza, drogo ,tłoczno no i na plaże z wózkiem , to porażka. Byłam 3 lata temu w takim gospodarstwie z rocznym dzieckiem, duże podwórko, trawa, plac zabaw,basenik. Jak znajde ich wizytówke to ci podam. Tam córki gospodyni chętnie zajmowały się dziećmi, naprawde wypoczęłam. Było super,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Też się obawiam jak to będzie i czy w ogóle będzie spał w nocy......ale nie mam go z kim zostawić. Rok temu nigdzie nie byliśmy ze względu na to,że mały był jeszcze mniejszy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewelina318
Co Wy wszystkie takie zrzędzące. Ja byłam w zeszłym roku w Hiszpanii (córka miała 8 m-cy), w tym roku w Anglii u znajomych (miała 1,5 roku) i było bardzo fajnie. Z tym że ważne jest żeby było podwórko i plac zabaw (basen mile widziany), to wtedy możesz całymi dniami leżeć na leżaczku, a dzieci mają zajęcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość clarrysa
Mój kolega jeździ do takich miejsc, gdzie są zorganizowane zajecia - w tym też dla dzieci. Zostawia sie dzieci pod opieka, coś jak w Ikei, tylko większa różnorodnosć, i odbiera po paru godzinach. Dzieci nie chciały stamtąd wychodzic, a rodzice mieli czas dla siebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zapraszma do Hermanowa
Hermanów 1 63-040 Nowe Miasto Nad Wartą GPS: szer. 52 0542.14N dł. 172636.13E Dojazd: Zobacz nas ma zumi.pl Kontakt: +48 61 287 30 15 +48 607 426 664 folwarkkonny@hermanow.pl www.hermanow.pl Szkolenia, konferencje, imprezy: +48 603 206 664 imprezy@hermanow.pl Jazda konna: +48 661 129 337

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zapraszma do Hermanowa
Noclegi Do Państwa dyspozycji przygotowaliśmy pokoje 2,3 i 4 osobowe z łazienkami. Pokoje wyposażone są w TV i radio. Pokoje są jasne i przestronne, a każdy z nich ma swój indywidualny charakter. Poranny widok z okna pozwoli wam cieszyć się pięknem spokojnej wielkopolskiej wsi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zapraszma do Hermanowa
lub zaniemyśl Noclegi ZaniemyślZobacz obiekty na mapie Zobacz schowek Widok: Lista obiektów noclegowych Ośrodek Wczasowo-Rekreacyjny "Niezamyśl" ośrodek wypoczynkowy Zaniemyśl ilość pokoi: 19, ilość miejsc: 179 Brak ocen A Mapa Zdjęcia (10) Szczegóły Gościniec Pod Orzechami pensjonat Zaniemyśl ilość pokoi: 12, ilość miejsc: 36 Ocena: 6.50/10 B Mapa Zdjęcia (6) Szczegóły Ośrodek Wypoczynkowy Sosenka ośrodek wypoczynkowy Zaniemyśl ilość miejsc: 35 Brak ocen C Mapa Zdjęcia (5) Szczegóły Reklamy Google Aquapark -35% Zniżki dla polskich gości zamieszkałych w naszych hotelach. www.therme.skUrlop z dzieckiem Raj dla rodzin z dziećmi atrakcje dla dzieci, wolne terminy! www.pasikonik.comSchronisko PTSM schronisko Zaniemyśl ilość pokoi: 10, ilość miejsc: 45 Brak ocen D Mapa Zdjęcia (3) Szczegóły Cezar Hotel Wojciech Budasz hotel Koszuty (Zaniemyśl: 8.9km do centrum) ilość pokoi: 40, ilość miejsc: 110 Ocena: 4.29/10 E Mapa Zdjęcia (5) Szczegóły Motel Podróżnik motel Koszuty (Zaniemyśl: 8.9km do centrum) ilość pokoi: 15, ilość miejsc: 54 Brak ocen F Mapa Zdjęcia (5) Szczegóły Hotel Daglezja hotel Kórnik (Zaniemyśl: 9.4km do centrum) ilość pokoi: 39, ilość miejsc: 79 Ocena: 2.00/10 G Mapa Zdjęcia (5) Szczegóły Gospodarstwo Agroturystyczne agroturystyka Młodzikowo (Zaniemyśl: 8.0km do centrum) ilość pokoi: 14, ilość miejsc: 40 Brak ocen H Mapa Zdjęcia (5) Szczegóły Hotel Restauracja Wielkopolanka hotel Pętkowo (Zaniemyśl: 9.2km do centrum) ilość pokoi: 19, ilość miejsc: 40 Brak ocen I Mapa Zdjęcia (5) Szczegóły Ośrodek Sportu i Rekreacji domek kempingowy Kórnik (Zaniemyśl: 9.4km do centrum) ilość pokoi: 9, ilość miejsc: 45 Brak ocen J Mapa Zdjęcia (5) Szczegóły Zobacz schowek Nocleg Zaniemyśl Pokoje gościnne od 1 do 10 z 11 w Zaniemyślu Następne 1 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zapraszma do Hermanowa
zaniemysl Opis: Chcesz wypocząć w ciszy , na łonie przyrody, a nie chcesz długo podróżować - przyjedź do Zaniemyśla, tylko 30 km od Poznania, łatwy dojazd autobusem z Ronda Rataje . Nasz pensjonat położony jest bardzo dogodnie, wszędzie jest blisko. W promieniu 300 metrów znajduje się jezioro i las , centrum handlowe i przystanek autobusowy. Lasy wokół Zaniemyśla są pełne jagód i grzybów. Do aktywnego wypoczynku zachęcają licznie oznakowane szlaki piesze i rowerowe. Pensjonat jest całoroczny. Pokoje ładne, przytulnie urządzone, dobrze wyposażone. Łącznie ok.34 miejsc. Dodatkowe informacje: Ilość pokoi: 12 Ilość miejsc: 36 Cena za zwierzę: 5 PLN Cena śniadania: 10 PLN Oceny: 6.50 Średnia:6.50 Ilość ocen:1 Zobacz oceny Oceń obiekt Udogodnienia dla gości: bar basen dyskoteka grill internet jaccuzi kort tenisowy korzystanie z kuchni łazienka w pokoju miejsce na ognisko parking plac zabaw dla dzieci pranie prasowanie restauracja room servis sala konferencyjna sauna siłownia solarium spa śniadanie w cenie TV w pokoju udogodnienia dla niepełnosprawnych wypożyczalnia sprzętu sportowego wyżywienie Objaśnienie ikonek:jest nie ma Pokoje: Rodzaj pokoju Zakres cenowy Rodzaj ceny 1 osobowe 50 PLN od osoby 2 osobowe 35 PLN - 40 PLN od osoby 3 osobowe 30 PLN - 33 PLN od osoby 4 osobowe 30 PLN od osoby

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zapraszma do Hermanowa
kobieto ja jeźdze tam sobie na wekendy w tym pensjonacie jest super mają plac zabaw dla dzieci na podwórku. Kulturalni własciciele w pokoju masz lodówke tv radio dvd łóżka czystą pościel w tym jest także łazienka z prysznicem wc i umywalka i jest przedewszystkimczysto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zapraszma do Hermanowa
zaniemysl pokoje osobowe 50 PLN od osoby 2 osobowe 35 PLN - 40 PLN od osoby 3 osobowe 30 PLN - 33 PLN od osoby 4 osobowe 30 PLN od osoby pokój 5 osobowy 25 PLN od osoby

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość clarrysa
nie wiem, ale w Polsce to to nie było, wiem, ze byl w Hiszpanii parę razy, ale nie pamietam, gdzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×