Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

to JA się wtrącę

3 mies.córa spi w nocy 10-12 godz-czy to normalne???

Polecane posty

Jestesmy caly dzień na mleku modyfikowanym zagęszczanym skrobia kukurydzianą ze względu na REFUKS:-( od ponad miesiąca córa przesypia całą noc i nie wiem czy budzić ja na posiłek w nocy?a rano wypija ponad 200ml mleczka(ala kleiku) czy to normlne ze niemowle spi od 21-22 do 7-8 rano??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do autorki wiesz co
ależ oczywiście, że normalne i nie budź jej:) jak zgłodnieje to sama da o sobie znać na pewno autorko! powiem Ci, że moja córka do miesiąca czasu budziła się co 3h w nocy, potem miała taki skok, że spała ze 2-3 miesiące po 8-10h, a później znów mi się budziła co 4-5h na piersi była! teraz jest na kaszkach mlecznych (mleka nienawidzi), ma 9 m-cy i znów śpi po 10h

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja słyszałam,że powinno się budzić,bo dziecku spada cukier we krwi . Moja młodsza córka ma 7 tygodni,średnio je co 2-3godziny,też modyfikowane. Ale jakby spała 12h to na pewno bym budziła .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sama nie wiem najlepiej zapytaj lekarza na wizycie, z jednej strony rewelacja, myśle że jak dobrze przybiera na wadze i jest zdrowa to tylko sie cieszyc, zjada 200ml to sporo wiesz moze jak przed snem tez zjada taką solidną porcję to nie ma potrzeby się budzić, tak intuicyjnie to myśle ze taki maluch krzywdy sobie zrobić nie da i zaalrmuje jak zgłodnieje. Mój ma 3,5 m-ca i śpi 12 h ale je 2x po ok 100-150 ml.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dfsdffd
dziecko budzi sie do 6 tygodnia , teraz moze spac ile chce, moj czasami ten tyle spi eh jak fajnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do autorki wiesz co
moja tyle spała i nic jej nie było, a ma już 9miesięcy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mój synek do roku budził się co 2-3 godzinny .Był karmiony mlekiem modyfikowanym.A pierwszą noc przespał dopiero wieku 2 lat :o I tak sobie myślę że gdybym miała takiego śpioszka jak Ty to bym się cieszyła bo ja się czasami w nocy namęczyłam...ale z drugiej strony myślę że lepiej jest się mimo wszystko zapytać swojego pediatry.Może zleci zrobić jakieś badania? W każdym razie nie zaszkodzi,a Ty będziesz miała pewnośc czy wsyzstko jest w porządku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mama małej Zuzi
no pewnie ze normalne moja ma ponad 3 miesiace a gdy skonczyla miesiac przesypia cale noce o 21 juz spi i tak codziennie a rano wypija 120ml mleczka i spi jeszcze z 2 3 godz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mama małej Zuzi
moja tez wazy ok 6800 gdy sie urodzila wazyla ponad 4150

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mama małej Zuzi
ja daje mniej a czesciej bo moja corcia strasznie ulewa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mama małej Zuzi
a twoja tez ulewa? strona ni dziala ja mieszkam w uk a dla nich wszystko jest normalne niedlugo lece do polski czekam na paszport i od razu robie badania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mama malej Zuzi my wylądowaliśmy w szpitalu bo mieliśmy sluz w kupce a stwierdzili też refluks...zagęszczamy mleczko i nie pamiętam co to ulewanie... a jak lecicie do Polski?bo my autem chcemy w sierpniu jechać a wizyte na paszport mamy na 1 lipca wyznaczoną...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
autorko ciesz sie jak mała ładnie pzrybiera to ok. moja tez tak miała do ząbkowania i wtedy poczułam co to dziecko i nieprzespane noce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaaaalicja
jeju w wieku 3 mies ponad 200 ml zageszczanego mleka wow to ma ci dziecko apetyt, czym ty sie martwisz ? jak tyle zjada na noc to nie dziwno ze sie nie budzi na karmienie, wszystko w normie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaaaalicja
[zgłoś do usunięcia] to JA się wtrącę Mała przybiera na wadze nawet aż za bardzo,wazy już 6800 kg przy wadze urodzeniowej 3500kg.... no wlasniei, chcialabys zeby jeszcze w nocy na niamku sie budzila, mialabys małą kluchę!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość digimonka
moja juz przesypiala cala noc w szpitalu.......i nikt mi nie informowal ,ze mam ja wybudzac....w domu to spala nawet po14-15 godzin jednym ciagiem....i normalnie przybierala ....wogole ona byly ksiazkowa dziewczyna .....dzis ma 2,5 roczku i liczy do 10

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mamusia Bartusia ja jestem w Uk i też jesteśmy na mleczku typu Comfort z Aptamila-to zdaje się też odpowiednik Bebilonu no i jak juz pisałam plus zaghęszczacz,ile ci maly wypija? mama klaudii no własnie czekam na ząbkowanie i jak to będzie,zwlaszcza dla małej jak tak lubi pospać... aaaalicja masz rację!!i tak juz jest mała kluseczka ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość digimonka
tam pisze mamusia bastusia nie bartusia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mi polozna powiedziala
ze jestli dziecko nie bylo wczesniakiem ,mialo normalna wage urodzeniowa i dobrze przybiera na wadze nie trzeba budzic w nocy widocznie nie odczuwa wtedy glodu.wierz mi ze jak by bylo glodne to by sie odezwalo:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×