Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

natalkagh

NIEDOCZYNNOSC TARCZYCY

Polecane posty

Witam, odebralam dzisiaj wyniki krwi jak i rowniez tarczycy. mam wynik dokladnie w gornej granicy 4,200 TSH. Czy to kwalifikuje sie do leczenia? Czy ktos mial? wyleczyl sie w 100%? ja jestem zalamana nie chce do konca zycia lykac tabletek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość masz niedoczynnośc a co sie z
tym wiąże tabletki do końca życia-rozumiem,że wiesz o tym więc dlaczego pytasz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dlatego ze nie pogodze sie z tym i zamierzam z tym walczyc. apropo czemu po jakims czasie brania tabletek hormony nie powracaja do normy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam tsh 10. Endo mam za niecały miesiąc. A Ty kiedy masz wizytę? Z tego, co czytałam, czasem wystarczy kilka miesięcy/lat brania hormonów, czasem jest to spadek na całe życie... U mnie jest podejrzenie choroby hashimoto. Boli i uciska mnie szyja, więc możliwe, że również mam jakieś guzki. Ile masz lat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ONA ODPOWIADA
Nie dowiesz się czy masz guzki póki nie zrobisz usg tarczycy.Oprócz tego badania FT 3, FT4, P-ciała ATG/ATAPO.Najważniejsza jest konsultacja endokrynologiczna i ustalenie konkretnego leczenia. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam 24 lata i myslalam ze mnie to nigdy nie spotka...mimo tego ze mama miala problemy i babcia tez. a co do wizyty to u nas sa strasznie odlegle terminy za 7 miesiecy wiec musze isc prywatnie. Dzis sie dowiadywalam gdzie wiec zaczne od poniedzialku moje chodzenie po lekarzach. a czy jest to mozliwe iz ten hormon obnizyl sie znacznie bo nie dieta byla za uboga i jak uzupelnie niedobory to wszystko wroci do normy albo taki dzien? bo ja mam na granicy normy. chociaz nie ma sie co oszukiwac objawy mowia same za siebie. jestem ospala slaba nic mi sie nie chce i trudno mi schudnac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×